Radosnych Świąt pełnych nadziei

Zdrowych, Radosnych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim stałym użytkownikom, naszym czytelnikom, kibicom Kolejorza, a także osobom chcącym dla Kolejowego Klubu Sportowego jak najlepiej życzy grupa dbająca o serwis Lecha Poznań – KKSLECH.com.2021 rok dla Lecha Poznań to prawdziwy rollercoaster. Za nami najgorsza wiosna w XXI wieku, ale przy okazji najlepsza jesień w XXI wieku. Podczas Świąt Bożego Narodzenia nie pamiętajmy o złych rzeczach, obecnie w Lechu Poznań chociaż przez chwilę jest dobrze, żyjmy więc chwilą, cieszmy się z tego co jest, z tego co za nami w lepszej połowie 2021 roku i żyjmy nadzieją na lepszą przyszłość, na spełnienie kibicowskich marzeń.

Z okazji świąt życzymy Wam wszystkim wiele radości i spokoju. Teraz jest czas w gronie rodzinnym odpocząć od sportowych emocji pamiętając, że to co najważniejsze w sezonie 2021/2022, to co najciekawsze w jubileuszowych rozgrywkach, jest dopiero przed nami. A takie mecze jak np. z Zagłębiem czy ostatni horror z Górnikiem to tylko przedsmak prawdziwych emocji w nowym roku.

Wszystkim naszym czytelnikom oraz kibicom Lecha Poznań życzymy także dużo zdrowia na święta, na nowy 2022 rok. Podejmowania przemyślanych decyzji, wielu sukcesów w życiu prywatnym dającym radość i satysfakcję, zwycięstw w życiu zawodowym i pieniędzy bez których w dzisiejszych czasach nie da się funkcjonować.

Zdajemy sobie sprawę, że skoro jesteście na tej witrynie, czytacie tutaj teksty, to wszystkie zwycięstwa, remisy porażki przeżywacie wraz Wami żyjąc jednocześnie losami Lecha Poznań każdego dnia. Jeśli zatem podczas tych świąt będzie brakowało Wam spraw Lechowych – zapraszamy na KKSLECH.com. Serwis żyje cały czas, nikt tutaj nie przerywa pracy, przez całe święta nie zabraknie na KKSLECH.com tekstów na różne Lechowe tematy.

W okresie świątecznym (24 grudnia – 3 stycznia) planujemy 3-4 teksty na dobę, niedawno ruszył Lechowy plebiscyt 2021 (zapraszamy do udziału), trwa też plebiscyt na użytkownika serwisu (26 grudnia rusza 1/32 finału). Podczas świąt nie rozstajemy się z Kolejorzem, mamy wiele do przekazania, mamy co podsumowywać, mamy o czym pisać, dlatego spragnionych Lecha zapraszamy do nas.

Na koniec raz jeszcze zdrowych, radosnych świąt i spokojnego czasu pełnego nadziei. Niech wciąż zwycięża LECH!

Grupa KKSLECH.com + dział moderacji

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

15 komentarzy

 1. Mateusz92 pisze:

  Zdrowych, spokojnych, rodzinnych świąt dla wszystkich osób tworzących KKSLECH.com oraz dla Koleżanek i Kolegów po szalu, a także dla tych, dla których los Kolejorza nie jest obojętny:)

 2. legat79 pisze:

  Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia dla Wszystkich tworzących to forum.
  Jestem Z Wami od kilku lat raz aktywniej raz mniej ale nie wyobrażam sobie dnia bez codziennego przeglądania. Dziękuję, że jesteście jeszcze raz wszystkiego Naj😁Dla Was i Waszych Bliskich!

 3. Zbychu pisze:

  Redakcjo, Koleżanki i Koledzy po szalu!
  Zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, przeżytych w gronie Rodziny, Przyjaciół i wszystkich bliskich Wam osób.
  A Nowy Rok A. D. 2022 niech nam wszystkim przyniesie dużo sukcesów – prywatnych, zawodowych no i oczywiście dubletu, a potem udanych występów naszego Lecha w nowym sezonie ligowym i w Europie.

 4. Jakub80 pisze:

  Wszystkiego Najlepszego dla całej niebiesko-białej Rodziny! Dużo zdrowia ,szczęścia i spełnienia marzeń w Nowym Roku 2022!
  Hej Lech!

 5. MARCINzKALISZA pisze:

  Wesołych świąt dla wszystkich kibiców Kolejorza i Majstra na stulecie.

 6. Didavi pisze:

  Wesołych Świąt! 🎄🔵⚪️

 7. ArekCesar pisze:

  Koledzy i Koleżanki życzę Wam samych radosnych i zdrowych Świąt, a na prezenty to ja mogę poczekać i do maja. Czego sobie i Wam wszystkim życzę.

 8. Pawelinho pisze:

  Również Wesołych i przede wszystkim zdrowych Świąt Bożego Narodzenia.

 9. Erwin pisze:

  Zdrowych i Wesołych Świąt.

 10. kibic007 pisze:

  Życzę Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Zdrowia, Szczęścia na Nowy Rok!

 11. Przemo33 pisze:

  Dziękuję i wzajemnie! Wesołych, zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich osób związanych z Lechem i z tą stroną oraz fajnej zabawy sylwestrowej i Szczęśliwego Nowego Roku! Wszystkiego dobrego dla was!

 12. Ekstralijczyk pisze:

  Wesołych Świąt. :)

 13. smigol pisze:

  Zdrowia, zdrowia… reszta przyjdzie sama.

Dodaj komentarz