Zimowe urlopy lechitów

Kończą się powoli zimowe urlopy piłkarzy Lecha Poznań, które trwały tyle samo, ile w sezonie 2020/2021, czyli 18 dni. W czwartek zawodnicy zjadą się już do stolicy Wielkopolski, w piątek rozpoczną przygotowania do bardzo ważnej rundy wiosennej, którą zainaugurujemy 6 lutego.Przez zawodników na całym świecie najczęściej używanym portalem społecznościowym jest Instagram i właśnie tam piłkarze Lecha Poznań dzielili się różnymi zdjęciami, które pokazywały, gdzie i jak spędzali zimowe urlopy, święta czy sylwestra. Kibice mający tam konto zapewne widzieli, jak przez 18 dni wypoczywali lechici oraz w jaki sposób nabierali sił przed kluczową rundą wiosenną. Tym, którzy nie mają profilu na Instagramie warto zaprezentować m.in. piękne miejsca, gdzie ostatnio gościli nasi zawodnicy.

Na przykład Filip Bednarek wraz z rodziną w okresie świątecznym gościł w Paryżu, natomiast Bartosz Salamon podczas zimowej przerwy przebywał we Włoszech (jego żona jest Włoszką). Dużo dalej był Adriel Ba Loua wypoczywając m.in. na Karaibach. Również na atrakcyjne urlopy wybrali się Barry Douglas i Antonio Milić. Obaj byli ostatnio w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, pierwszy obrońca łapał promienie słońca w Abu Zabi, drugi w Dubaju.

Fotografią z polowania na ptaki pochwalił się z kolei Dani Ramirez. Inny zawodnik z Półwyspu Iberyjskiego, Joel Pereira na swoim profilu na Instagramie umieścił rodzinne zdjęcie z żoną i z dzieckiem, a także wspólne z rodziną z którą spędzał sylwestra. Za ocean do USA wybrał się za to Michał Skóraś. Skrzydłowy Kolejorza nowy 2022 rok powitał w Nowym Jorku, po jego licznych relacjach oraz jego dziewczyny widać, że gościł również na meczach koszykówki czy w miejscach, gdzie powstawał film Kevin sam w Nowym Jorku.

Za granicą tej zimy był jeszcze m.in. Mikael Ishak, inny gracz Radosław Murawski świąteczny czas spędził bardzo rodzinnie w Gliwicach. Ostatnio w mediach sporo mówi się jeszcze o byłej dziewczynie Arkadiusza Milika – Jessice Ziółek, która związała się z Miłoszem Mleczko, jednak ten bramkarz nie jest piłkarzem pierwszej drużyny Lecha Poznań.

Wypada mieć nadzieję, że każdy z zawodników Lecha Poznań dobrze wykorzystał 2,5 tygodnia zimowej przerwy. Wiosną od 6 lutego do 21/22 maja zespół czeka od 16 do 18 meczów w zależności od rozstrzygnięć w Pucharze Polski. Letnia przerwa dla piłkarzy Kolejorza będzie podobna, drużyna wróci do zajęć w dniach 10-13 czerwca. W razie awansu do europejskich pucharów nowy sezon 2022/2023 w naszym przypadku rozpocznie się już w dniach 5-7 lipca.Tak zimowe urlopy 2021/2022 spędzali piłkarze Lecha Poznań:

null
null
null
null
null
null
null
null

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

1 Odpowiedź

  1. tomasz1973 pisze:

    Mam nadzieję, że żaden z nich z covidem nie zjedzie.