Trwa sprzedaż karnetów na wiosnę

Cały czas trwa sprzedaż karnetów na wiosenne mecze Lecha Poznań, które w lutym, marcu, kwietniu oraz w maju odbędą się na Stadionie Miejskim mieszczącym się przy ulicy Bułgarskiej 17. Przez ogłoszony w grudniu wzrost cen pojedynczych wejściówek kupno stałego abonamentu jeszcze bardziej się opłaca. Miejsca dla karnetowiczów z jesieni są zarezerwowane tylko do czwartku, 23 stycznia, do godziny 23:59.W porównaniu z rundą jesienną 2021 cena pojedynczego biletu normalnego wiosną 2022 będzie o 10 złotych wyższa, a biletu ulgowego o 8 złotych. Droższe będą też wejściówki dla dzieci. Tym samym wiosną 2022 najdroższy bilet normalny na mecz z Termaliką, Rakowem, Jagiellonią, Stalą, Górnikiem Ł. i z Zagłębiem będzie kosztował 60 złotych. Klub zastrzega sobie jednak możliwość podniesienia cen wejściówek bezpośrednio przed danym spotkaniem.

Bardzo drogie będą natomiast bilety na kwietniowy mecz z broniącą się przed spadkiem i znajdującą się w strefie spadkowej Legią Warszawa – normalny bilet za 120 zł na I i III trybunę oraz normalny za 90 zł na II i IV trybunę. Karnety na ligowe mecze Kolejorza w rundzie wiosennej 2021/2022 są w sprzedaży już od grudnia. Pojedyncze bilety na pierwszy wiosenny pojedynek z Termaliką Nieciecza będą dostępne później.

Istotne informacje biletowe:

– Bilety w dniu meczu można nabywać tylko w systemie biletowym, w kasach stadionu nie będzie można kupić wejściówek, przed meczami kasy będą zamknięte
– Z jednego konta można kupić maksymalnie 6 biletów
– Karta Kibica nie jest konieczna, bilet można wydrukować sobie samemu (więcej informacji w systemie biletowym)
– Wejściówkę na mecz można kupić w aplikacji „Lech Bilety” lub sms-em (więcej informacji w systemie biletowym)

Istotne informacje karnetowe:

– W karnecie na wiosnę 2022 jest 7 ekstraklasowych spotkań (z Termaliką Nieciecza, Rakowem Częstochowa, Jagiellonią Białystok, Legią Warszawa, Stalą Mielec, Górnikiem Łęczna i Zagłębiem Lubin)
– W karnecie na rundę wiosenną nie ma ewentualnego meczu w ramach 1/2 finału Pucharu Polski, ale ich posiadacze będą mieli prawo pierwokupu wejściówki na pucharowe spotkanie przy Bułgarskiej
– Zakup karnetów daje oszczędność co najmniej 25% w przypadku kupna pojedynczego biletu na mecz
– Posiadacze karnetów „jesień 2021” swoje miejsce na stadionie mają zarezerwowane do czwartku, 23 stycznia, do godziny 23:59
– Karnety można nabywać na stronie bilety.lechpoznan.pl, przez aplikację mobilną „Lech Bilety” oraz w klubowych punktach sprzedaży biletów
– Karnety można zakupić na Kartę Kibica lub do wydruku samodzielnego
– Karta Kibica nie jest wymagana do zakupu karnetu
– Karnet gwarantuje korzyści takie jak m.in. najwyższa ranga w programie „Lechici”, parking przed meczem 50% taniej, zniżkę na wycieczkę po stadionie, możliwość kupna biletów w przedsprzedaży dla najbliższych na najciekawsze meczeRabaty biletowe i karnetowe:

– Ulgowy (-20% dla uczniów i studentów w wieku od 13 do 26 roku życia oraz seniorów powyżej 65 roku życia)
– Dziecko (-20% do 13 roku życia)
– Dziecko do lat 5 wraz z opiekunem wchodzi za darmo

Ceny biletów na mecze z Termaliką, Rakowem, Jagiellonią, Stalą, Górnikiem Ł. i Zagłębiem

Strefa A (I i III trybuna):
Normalny: 60 zł
Ulgowy: 48 zł
Dziecko: 30 zł

Strefa B (II i IV trybuna):
Normalny: 45 zł
Ulgowy: 36 zł
Dziecko: 23 zł

* – ceny przed konkretnym spotkaniem mogą ulec zmianie

Ceny biletów na mecz z Legią

Strefa A (I i III trybuna):
Normalny: 120 zł
Ulgowy: 96 zł
Dziecko: 60 zł

Strefa B (II i IV trybuna):
Normalny: 90 zł
Ulgowy: 72 zł
Dziecko: 45 zł

Ceny karnetów na ligową wiosnę 2022

Strefa A (I i III trybuna):
Normalny: 360 zł
Ulgowy: 288 zł
Dziecko: 180 zł

Strefa B (II i IV trybuna):
Normalny: 270 zł
Ulgowy: 216 zł
Dziecko: 135 zł

Przydatne numery i adresy:

tel. 61 886-30-30 (pn-pt. 10:00-17:00)
bilety.lechpoznan.pl
bok.lechpoznan.pl

>> Nowy regulamin imprezy masowej
null

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

6 komentarzy

 1. El Companero pisze:

  no tak, na ległę wejściówka droższa dwukrotnie, a przecież legła jest tam gdzie Termalika. To tak jakby na mecz z Rakowem bilet był po 60 a z Górnikiem Łęczna po 120…To nie jest uczciwe tylko żerowania na naiwności kibiców. Z Pogonią Lwów też bilet byłby po 120 bo kiedyś tam była mistrzem….

  • tomasz1973 pisze:

   Ale wiesz, że „na legie” może być pełny stadion januszy. Ja od 3 meczy sobie odpuściłem zawody z kurwiszonem, w tym roku kupiłem karnet, więc będę i szkoda, że klub nie wprowadza jakiegoś rozróżnienia, np. dla kibiców, którzy są na innych meczach bilet za 60 zł, a dla tych co „na legie” niech wtedy ich doją nawet dwie stówy.

 2. Harnaś pisze:

  Prawa rynku

 3. ArekCesar pisze:

  Też kupiłem karnet. Nawet jak mi jakiś mecz wyleci to i tak się opłaci i nie ma już latania za biletami potem. Druga sprawa to taka, że podejrzewam zwyżkę ceny za bilety na mecz rocznicowy z Jagiellonią. Tu cena wzrośnie na bank, a kto wie czy na Raków też nie podniosą.
  A na koniec jeśli wszystko pójdzie OK to ostatni mecz z Lubinem może się okazać kolejnym z cyklu zwyżka ceny.

 4. Piknik pisze:

  I tutaj tomasz1973 się zgadzam, że bilety na mecz z legią jak dla mnie mogą być drogie. Są niestety kibice jednego meczu, którzy przychodzą wyłącznie na spotkanie Lecha z „wojskowymi” mienią się wielkimi kibolami Lecha, a później najlepiej chwalą się na różnego rodzaju portalach społecznościowych fotkami z kolejnego w ich życiu spotkania z „legła. I trudno stwierdzić czy Ci ludzie przychodzą na mecz wspierać swoją drużynę, czy może są tutaj tylko dlatego, że do Poznania przyjechała ta a nie inna drużyna. (ekipą która w tym sezonie bije się o utrzymanie w lidze). Mnie zresztą już nudzą te mecze z ległą czekam na powrót do Ekstraklasy takich ekip jak: ŁKS, Widzew, GKS Katowice, Poloniq Warszawa, Ruch Chorzów ,Motor Lublin, Zawisza Bydgoszcz .Dlatego tak bardzo lubię rozgrywki Pucharu Polski tam grasz z nieoczywistymi rywalami. Smutne jest to, że część sympatyków Kolejorza udaje się na Bułgarską tylko na ten jeden mecz.

  • janusz.futbolu pisze:

   Nie krytykowałbym kibiców przychodzących tylko na mecz ze szmatą. Ludzie chcą po prostu zobaczyć klęskę szmaty na naszym boisku. Jestem pewny, że nikt nie przychodzi po to by obejrzeć gwiazdeczki ze stolycy.