Lechowy plebiscyt 2021: Kategoria 16, 17 i 18 (wyniki)

We wtorek, 11 stycznia, o godzinie 23:59 na KKSLECH.com końca dobiegł coroczny i już XII plebiscyt Lechowy za 2021 rok. Tym samym od środy, 12 stycznia codziennie przez 8 dni publikujemy wyniki trzech kategorii. Nowy tydzień zaczynamy od prezentacji wyników już 16, 17 oraz 18 kategorii Lechowego plebiscytu.

Rzeczą a właściwie okresem, który najmocniej zdenerwował kibiców w 2021 roku była fatalna wiosna. Głos na nią oddało 37,8% uczestników Lechowego plebiscytu. W 17 nieco humorystycznej kategorii największym babolem zostały uznane dwa stracone gole po autach ze Stalą Mielec w maju i domowa porażka 1:2 przy prowadzeniu 1:0. Kibicom Lecha Poznań w 2021 roku najbardziej brakowało trofeum, tę odpowiedź zaznaczyło 47,1% osób.

16. Najbardziej denerwująca rzecz w 2021 roku:

37,8% – Fatalna wiosna w lidze
28,8% – Komiczne wywiady zarządu po każdej rundzie, brak wskazania osób odpowiedzialnych za przegraną wiosnę 2021
18,7% – Nieskuteczność w wielu meczach
8,6% – Brak transferu konkretnego bramkarza
6,2% – Nieodpowiedzialne zachowanie Kvekveskiriego na boisku i poza nim

Ubiegłoroczny zwycięzca tej kategorii: Trzy jesienne mecze z trzema straconymi golami w 93 minucie

17. Największy babol w 2021 roku:

46,9% – Dwa stracone gole po autach ze Stalą w maju i porażka 1:2 przy prowadzeniu 1:0
22,2% – Wiosenna porażka u siebie z Jagiellonią 2:3 przy prowadzeniu 2:1 i czerwonej kartce dla rywala
15,0% – Kolejna porażka Lecha w Białymstoku
11,0% – Jesienny mecz w Łęcznej 1:1 zremisowany na własne życzenie
4,9% – Czerwona kartka Kvekveskiriego z Pogonią po idiotycznym faulu w środku boiska

Ubiegłoroczny zwycięzca tej kategorii: Trzy stracone gole w 93 minucie w trzech kolejnych jesiennych meczach