Podsumowanie plebiscytu na użytkownika 2021

Wczoraj zakończyła się już XII edycja plebiscytu na najlepszego użytkownika KKSLECH.com w 2021 roku trwająca od 22 grudnia 2021 do 19 stycznia 2022. Tym samym dziś zgodnie z zapowiedzią czas na krótkie podsumowanie całej zabawy 128 kibiców Kolejorza, którzy przez blisko miesiąc rywalizowali między sobą o miano tego najlepszego, którego komentarze najbardziej podobały się innym internautom w ubiegłym roku.Prawie miesiąc towarzyskiej rywalizacji

Dwunasty w historii plebiscyt na najlepszego użytkownika KKSLECH.com już ósmy rok trwał aż tak długo i był trzecim z rzędu, który trwał od 22 grudnia do 18 stycznia. Rywalizacja 128 użytkowników, 7 rund, blisko miesiąc głosowania i wspólnej zabawy zakończyła się pierwszym w historii triumfem kibica o nicku „kibol z IV„, który w parach pokonał siedmiu innych użytkowników.

W poszczególnych rundach na użytkowników biorących udział w towarzyskiej zabawie głosowało od 370 do nawet 718 osób co jest dużo lepszym wynikiem niż dwanaście miesięcy wcześniej. W newsach na temat plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2021 oddano łącznie 449 komentarzy, a wszystkie rundy wygenerowały blisko 89 tysięcy odsłon.

Podczas prawie miesiąca trwania zabawy nie brakowało bardzo ciekawych par wylosowanych przez komputer, zaciętych kibicowskich rywalizacji, szybkich odpadnięć rozstawionych internautów KKSLECH.com nawet już w I fazie czy szczęśliwych awansów dzięki paru głosom. Plebiscyt na użytkownika KKSLECH.com z jednej strony był fajną towarzyską zabawą, ale z drugiej strony ponownie był on trochę brutalny przez konieczność szybkiego wyeliminowania użytkowników mających potencjał dojścia nawet do finału.

Choćby już w pierwszych dwóch rundach towarzyskiej zabawy odpadli tak rozpoznawalni tutaj kibice jak m.in. torreador, robson, perkac, F@n, Mirco, MaPA, Levin_67, Lechia62, Mateusz92, mahum, ryszbar, smigol, ArekCesar czy Pawelinho, których komentarze bardzo fajnie się czyta.

Zasady plebiscytu są jednak takie a nie inne, naprawdę mocni użytkownicy szybko odpadli z corocznej rywalizacji, choć w 2021 roku byli na KKSLECH.com bardzo aktywni. Na tym jednak polega plebiscyt, trzeba mieć też szczęście w losowaniu, by przechodzić dalej. Szybkie opadnięcie wielu użytkowników było bolesne także dla nas, jednak inni kibice musieli dokonać wyboru, zawsze ktoś zawsze musiał odpaść co oczywiście nie oznacza, że dany użytkownik był w czymś gorszy od drugiego internauty.

Miłe akcenty

Cieszymy się, że podczas trwania zabawy z wyjątkiem półfinału panował wzajemny szacunek kibiców do siebie i długo nie było walk na słowa czy niepotrzebnych przepychanek. Większość internautów biorących udział jak i głosujący wiedzieli, o co chodzi w tej corocznej towarzyskiej zabawie, była to przecież tylko luźna rywalizacja, która miała za zadanie m.in. uatrakcyjnić przerwę zimową. Plebiscyt 2021 zapamiętamy jako rywalizację kibiców, w której nie brakowało ciekawych par już w 1/64 finału. Dumni ze swojego wyniku mogą być tacy użytkownicy jak m.in. deel, Didavi, Przemo33, Ostu, 100h2o, Max Gniezno, MARCINzKALISZA czy kibol z IV, który w swoim drugim finale wygrał przecież pierwszy raz. Nas jako organizatorów cieszą sytuacje, w których dany kibic będąc w parze z innym kibicem trzymał kciuki, by to przeciwnik dostał więcej głosów, ponieważ m.in. bardziej na to zasługiwał.Jeden z faworytów wygrał pierwszy raz

Nowy Mistrz tej strony może być naprawdę dumny. W drodze do pokonania „Siódmego majstra”, z którym w plebiscycie 2020 przegrał w finale, wyeliminował wielu mocnych rywali takich jak slavus, smigol, Tadeo, Piknik, leftt czy deel. Wpisy tych internautów były nominowane m.in. do cyklu TOP 10, kibol IV zostając najlepszym użytkownikiem serwisu KKSLECH.com 2021 okazał się więc naprawdę mocny, a jego końcowe zwycięstwo nie jest żadnym przypadkiem. Jeden z faworytów zabawy od dawna jest mocny na KKSLECH.com, w końcu to on pisze bardzo emocjonalne posty i zapoczątkował akcję „#MajsterNaStulecie”.

Droga „kibol z IV” do zwycięstwa 2021:

kibol z IV – slavus 69% – 31%
kibol z IV – smigol 76% – 24%
kibol z IV – Tadeo 65% – 35%
kibol z IV – Piknik 55% – 45%
kibol z IV – leftt 52% – 48%
kibol z IV – deel 60% – 40%
kibol z IV – Siódmy majster 56% – 44%

Poprzedni zwycięzcy plebiscytu:

2021 – kibol z IV
2020 – Siódmy majster
2019 – Siódmy majster
2018 – Grimmy
2017 – Siódmy majster
2016 – Mouze
2015 – Mouze
2014 – Classic
2013 – tomasz1973
2012 – Pyra
2011 – luis
2010 – ArekCesar

Współczynniki najlepszej 16 na plebiscyt 2022

Każdy z 16 użytkowników, który dotarł do 1/8 plebiscytu 2021 otrzymuje współczynnik, czyli bonusowe głosy na kolejny plebiscyt 2022. Listę użytkowników rozstawionych i ich współczynniki podajemy poniżej. Podobnie jak ostatnio najwyżej sklasyfikowani kibice plebiscyt na użytkownika roku 2022 zaczną po prostu z bonusowymi głosami mogącymi im pomóc łatwiej przechodzić poszczególne fazy aż do 1/8 finału. Ta grupa internautów start w plebiscycie 2022 ma zapewniony już teraz.

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkim pozostałym kibicom podobają się te współczynniki, jednak należy zaznaczyć, że tzw. rozstawienie zawsze obowiązuje tylko do 1/8 finału, w plebiscycie 2021 praktycznie nie miało ono żadnego znaczenia. Tylko raz zdarzyła się sytuacja, w której rozstawiony kibic wykorzystał bonusowe głosy i dzięki nim awansował dalej.

20 – kibol z IV
15 – Siódmy majster
15 – Didavi
15 – deel
10 – Przemo33
10 – Ostu
10 – leftt
10 – tomasz1973
5 – Max Gniezno
5 – Zlapany na ofsajdzie
5 – Jacek_komentuje
5 – Bart
5 – Piknik
5 – 100h2o
5 – MARCINzKALISZA
5 – Grossadmiral

Za rok XIII edycja plebiscytu na najlepszego użytkownika KKSLECH.com

XII edycja plebiscytu na najlepszego użytkownika tego serwisu to już historia. Po zakończeniu blisko miesięcznej zabawy nie pozostaje nam nic innego, jak raz jeszcze podziękować wszystkim, którzy głosowali i pogratulować biorącym udział, a także zaprosić Was na kolejną XIII już edycję plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2022. Uwzględniając choćby niedawne Wasze głosy są już pewne pomysły na reformę zabawy, mamy wiele, wiele miesięcy na obmyślenie ewentualnego nowego regulaminu, najpóźniej pod koniec października 2022 zostaną ogłoszone wstępne zasady corocznej zabawy kibiców Lecha Poznań.

Chcecie znów znaleźć się w gronie 128 nominowanych? To proste. Wystarczy, że w ciągu trwającego już roku regularnie będziecie korzystali z KKSLECH.com dyskutując przez pełne 12 miesięcy z innymi kibicami o sprawach Lechowych. Regularna aktywność bez obrażania innych kibiców i czepiania się wszystkiego na każdym kroku da Wam przepustkę do znalezienia się w gronie nominowanych pod koniec bieżącego roku.

Wielu internautów już od pierwszego dnia stycznia ostro pracuje, aby znaleźć się w gronie nominowanych. Jeśli chcesz być wyróżniony i wziąć udział w XIII edycji plebiscytu na najlepszego użytkownika KKSLECH.com zacznij mocno pracować na nominację już teraz. Za niecały rok, prawdopodobnie znów w dniach 22 grudnia – 19 stycznia odbędzie się kolejna, trwająca blisko miesiąc zabawa i towarzyska rywalizacja użytkowników KKSLECH.com o miano tego najlepszego!

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

4 komentarze

 1. kri$$ pisze:

  Faktycznie była to fajna zabawa w martwym okresie.
  Nie zepsujmy tego personalnymi inwektywami.
  Szkoda, gdyby w gronie kiboli Kolejorza pojawiały się niesnaski i konflikty.
  Trzymajmy sie razem!
  #MajsterNaStulecie

 2. mario pisze:

  no teraz, przy tej okazji chciałbym szczerze podziękować każdemu, kto na mnie głosował, mimo, że w tym roku nie pisałem tu tak często jak dawniej, co było spowodowane tylko spiętrzeniem spraw rodzinnych. Tak więc DZIĘKUJĘ, jak zwykle fajnie się bawiłem.

 3. Przemo33 pisze:

  Kolejny plebiscyt i kolejna bardzo fajna zabawa. Gratulacje dla zwycięzcy @kibola z IV! Szkoda, że to już koniec, ale wszystko co dobre szybko się kończy. Widzimy się ponownie w grudniu na kolejnym, XIII już plebiscycie i niech ta trzynastka będzie dla nas szczęśliwa, a nie pechowa :)

 4. smigol pisze:

  Plebiscyt jak co roku dostarczył dużo radości. Trochę dramatu na koniec dodało delikatnej pikanterii do zabawy. Moim zdaniem niepotrzebej ale najważniejsze że wszyscy dobrze się bawili. Byłem tak podekscytowany ze przeszedłem do drugiej rundy ze aż się pochwaliłem żonie. Niestety jej nie zaimponowałem… 😂😂😂

Dodaj komentarz