Wyniki sondy: Optymizm dzięki mocnej kadrze

17 dni dzieli Lecha Poznań od inauguracji bardzo ważnej wiosny 2022. Przed rundą, w której rozegramy od 16 do 18 meczów jest wiele rzeczy czy osób dzięki którym można patrzeć optymistycznie w przyszłość, kibice Kolejorza wskazali tę rzecz, która przed wiosennymi zmaganiami wydaje się być największym atutem.Przez ostatni tydzień w jednej z wiadomości na KKSLECH.com oraz w „Śmietniku Kibica” trwała sonda z zapytaniem, na czym opierasz największy optymizm przed wiosną 2022? W kolejnej trudnej ankiecie kibice Lecha Poznań mieli problem ze wskazaniem jednej i tej samej odpowiedzi.

Najwięcej osób największy optymizm opiera na „wyrównanej kadrze, która wydaje się być najmocniejsza od lat” (30,4% głosów), ale wielu ankietowanych (24,8%) optymizm przed wiosną 2022 opiera też „na osobie doświadczonego trenera Macieja Skorży”. Inne możliwości odpowiedzi nie przekroczyły progu 15% głosów.

W sondzie przez tydzień udział wzięło 8915 osób. Wszystkim internautom KKSLECH.com dziękujemy za głosy i zapraszamy do licznego udziału również w kolejnych ankietach. Następna sonda pojawi się jeszcze przed startem wiosny 2022.Wyniki sondy: Na czym opierasz największy optymizm przed wiosną?

30,4% – Na wyrównanej kadrze, która wydaje się być najmocniejsza od lat
24,8% – Na osobie doświadczonego trenera Macieja Skorży
14,5% – Na niczym. Wierzę po prostu, że to ten sezon
13,6% – Na słabości rywali takich jak Pogoń, Raków czy Lechia
11,0% – Na 1. miejscu po 19 kolejkach, które już coś znaczy
4,2% – Na braku osłabienia drużyny zimą
1,1% – Nie ma we mnie optymizmu przed wiosną. Znów nic nie zdobędziemy
0,4% – Na jeszcze czymś/kimś innym (napisz w komentarzu na czym/na kim)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

5 komentarzy

 1. Kosi pisze:

  Kadra jest mocna w przypadku braku kontuzji. Wypada Ishak, Amaral czy ktorys ze stoperow i tracimy 70% sily

 2. mario pisze:

  głosowałem na kadrę, ale jak czytam o tym, co się dzieje z naszym napadem, to teraz chyba bym inaczej głosował. Pewnie na MS. No ale może za bardzo dramatyzuje my przez niewiedzę. Może jednak Ishak zdąży się przygotować, a Sobiech jednak będzie mógł biegać.

 3. Zbychu pisze:

  Czasem trudno wskazać jedną odpowiedź. Miałem dylemat między kadrą i trenerem. Z jednej strony Skorża z zawodników wyciągnął więcej, niż poprzednik, z drugiej – sam trener, bez szerokiej i dobrej kadry też by pewnie tego nie udźwignął. Może Redakcja rozważy sondy, w których będzie można głosować na 2 opcje? Przy wielu opcjach możliwych do wyboru i tak procenty się rozrzucą.

 4. Ostu pisze:

  Po analizie wszelkich okoliczności zagłosowałem, że niestety mogę się opierać wyłącznie na wierze, że to po prOstu ten sezon…
  A więc odpowiedź nr 3…
  I niestety z biegiem dni nie mogę zmienić zdania a nawet przeciwnie, ta nasza rzeczywistość otacza mnie coraz bardziej…

 5. kibol z IV pisze:

  Wskazałem na Skorzę.