Wasze oceny za mecz z Cracovią

Joao Amaral (średnia ocen: 5,33) został wybrany przez kibiców Lecha Poznań najlepszym piłkarzem Kolejorza w ligowym meczu z Cracovią Kraków. Zaraz za nim byli Mikael Ishak (3,99) oraz Jakub Kamiński (3,64). Zawodnikiem najsłabszym, który tym razem miał najniższą średnią ocen był Filip Marchwiński (średnia ocen: 1,35). Poniżej pełne wyniki Waszego oceniania.Filip Bednarek
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 32,7%
Średnia ocen: 2,48

Joel Pereira
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 39,4%
Średnia ocen: 2,69

Lubomir Satka
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 41,2%
Średnia ocen: 2,24

Antonio Milić
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 42,1%
Średnia ocen: 2,07

Pedro Rebocho
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 38,8%
Średnia ocen: 2,61

Jesper Karlstrom
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 43,3%
Średnia ocen: 3,57

Radosław Murawski
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 42,3%
Średnia ocen: 2,53

Michał Skóraś
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 37,7%
Średnia ocen: 2,15

Joao Amaral
Najczęściej wystawiana ocena: 6 – 51,9%
Średnia ocen: 5,33

Jakub Kamiński
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 45,2%
Średnia ocen: 3,64

Mikael Ishak
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 40,2%
Średnia ocen: 3,99

Rezerwowi:

Dawid Kownacki
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 65,4%
Średnia ocen: 1,43

Filip Marchwiński
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 69,4%
Średnia ocen: 1,35

Nika Kvekveskiri
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 45,8%
Średnia ocen: 1,65

Dani Ramirez oraz Alan Czerwiński grali za krótko, by byli poddani ocenieTrener Maciej Skorża (gra drużyny, zmiany, taktyka itp.):

1 – 62,2%

Poziom meczu Cracovia – Lech 3:3

4 – 39,1%

Sędzia meczu Damian Sylwestrzak (Wrocław)

4 – 42,4%

Najlepszy piłkarz w zespole rywala:

71,0% – Karol Niemczycki

Skład Lecha Poznań w meczu z Cracovią Kraków:

Bednarek – Pereira (85.Czerwiński), Satka, Milić, Rebocho – Karlstrom (75.Kvekveskiri), Murawski – Skóraś (61.Kownacki), Amaral (85.Ramirez), Kamiński (75.Marchwiński) – Ishak.

Od najlepszego do najsłabszego:

5,33 – Amaral
3,99 – Ishak
3,64 – Kamiński
3,57 – Karlstrom
2,69 – Pereira
2,61 – Rebocho
2,53 – Murawski
2,48 – Bednarek
2,24 – Satka
2,15 – Skóraś
2,07 – Milić
1,65 – Kvekveskiri
1,43 – Kownacki
1,35 – Marchwiński

Ramirez (bez oceny)
Czerwiński (bez oceny)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

15 komentarzy

 1. Jacek_komentuje pisze:

  No muszę powiedzieć, że grubo poszło. Rozumiem wkurw po frajerskim remisie, ale oceny w wielu przypadkach kompletnie od czapy.
  W tym meczu zagrało dwóch Panów Piłkarzy. Jeden został doceniony, ale że Ishak nie zasłużył u większości nawet na czwórkę to jestem w szoku. Dwie asysty, w tym jedna po czystym odbiorze na wślizgu, a mówimy o „9”.
  Kownacki jak rozumiem ma szansę zostać drugim oprócz Marchewy gościem, który po słabszym meczu całej drużyny z definicji ma ocenę 1 i uj.

  Słusznie, jebać wychowanków!!!!

  Obrońcy za to wspaniali, zagraniczni, to trzeba ich docenić. Cracovia wrzuciła nam najwięcej bramek w tym sezonie, ale to Kownaś i Marchewa są problemem, a Pereira, Rebocho i Satka w środku stawki.

  No nic, w końcu to tylko zabawa i każdy ma prawo głosować jak uważa.

  #MajsterNaStulecie

  • Kosi pisze:

   Milosc do wychowankow zaslonila Tobie obiektywna ocene wystepow. Kaminski w czolowce, w przypadku Kownackiego zwroc uwage na jego brak zaangazowania w obronie przy golu na 3:3. Za cos takiego powinien dostac mocny opieprz nie tylko od kibicow

   • Jacek_komentuje pisze:

    Nie ma mowy o żadnej miłości, chciałbym jedynie, żeby byli sprawiedliwie traktowani. Marchewa miał praktycznie taki sam Instat indeks (tak, wiem że to nie jest stuprocentowo sensowne narzędzie, ale chyba najlepsze z dostępnych) jak Kvekve (nawet nieco lepszy) i niemal taki sam jak Murawski, który grał cały mecz wobec 15 minut Filipa. Zobacz gdzie są w rankingu.

  • Sosabowski pisze:

   Skoro nie zasłużyli na 1 to podaj konkretną minutę w której zrobili jakąkolwiek sensowną akcję na plus dla zespołu. Bo na minus to każdy widział. Nikt ich nie hejtuje ale wypadli koszmarnie. Jak wchodzisz na świeżości na parę-parędziesiąt minut to musisz gryźć trawę. A ich nie było wcale.

   • Jacek_komentuje pisze:

    Napiszę to po raz ostatni: Murawski, aspirujący aby być jednym z liderów środka pola i defensywny pomocnik ma przez 90 minut ZERO odbiorów, zero celnych kluczowych podań i 22% skuteczność w pojedynkach. Czyli można powiedzieć, że nie zrobił NIC co do niego należało. Najczęściej wystawiana ocena:3. Marchwinski najczęściej wystawiana ocena 1. Co on nawywijał przez te 15 minut że jest oceniony dwa poziomy niżej niż Muraś?

   • Sosabowski pisze:

    Więc Murawski powinien również dostać 1. Marchwiński co nawywijał? Osłabił zespół na tyle, że zupełnie nie dał nic, tak samo straty i chaos. Murawski był też kulą u nogi Kalstroma, ewidentnie musiał nadrabiać za dwóch dlatego też gorzej wypadł niż zwykle. Ale nie wiem za co miałbym dać Marchwińskiemu chociaż 2? Nie widzę żadnych przesłanek.

   • Jacek_komentuje pisze:

    I o tym od początku był mój wpis. Być może jedynki powinno dostać pół drużyny, a dostali tylko Kownaś i Marchewa (jeszcze się KveKve załapał, ale miał tych „1” zdecydowanie mniej).

  • tomasz1973 pisze:

   No to tak, ja dałem jeden Miliciowi, Satce, Kownackiemu i Marchwińskiemu, dwa Rebocho, 3 Pereira, 5 Ishak, 6 Amaral.
   Dwóch ostatnich nie będę wyjaśniał, Pereira dostał za asysty drugiego stopnia, a co do Twojego stwierdzenia i mojej oceny pierwszych 4 zawodników to rozumiem, że nie mam prawa wystawić jedynki Marchwińskiemu i Kownackiemu tylko dlatego, że są wychowankami i ogólnie „z przodu” było dobrze? Tylko, że to „dobrze” nie jest w żadnym nawet najmniejszym ułamku, ich zasługą. Zapytam wprost, dałeś im więcej niż 1? Jeżeli tak, to czym Kownaś i Marchwiński sobie na to zasłużyli? Podaj mi jedno ich zagranie, które dałoby jakikolwiek pozytyw dla zespołu w tym meczu.

   • Jacek_komentuje pisze:

    @tomasz
    Może mój przekaz od początku był nieczytelny, bo jesteś kolejną osobą, która odbiera to niezgodnie z moimi intencjami.
    Nie twierdzę, że Marchewa i Kownaś nie zasłużyli na bardzo niskie oceny. Twierdzę jedynie, że nie zasłużyli, aby oberwać bardziej niż kilku innych. A oberwali, bo tylko oni i KveKve mieli najczęściej wystawianą jedynkę, inni przez większość zostali ocenieni wyżej. W tym na przykład wszyscy obrońcy, mimo, że straciliśmy najwięcej bramek w sezonie. Ty, z tego co piszesz, poniekąd zgadzasz się ze mną, bo kilku innych też „wyceniłeś” podobnie nisko, ale odnosiłem się do głosów większości. A tu oceny pozostałych graczy były wyższe.
    Mógłbym na Twoje pytanie odpowiedzieć innym: a co takiego zrobił w niedzielę Murawski żeby otrzymać najwięcej trójek? Zagrał koszmarne zawody, ma kompromitujące staty, i co?
    Jak napisałem, nie będę się już więcej rozczulał nad Marchewą, bo jechanie po nim jest tu w dobrym tonie i nie widzę sensu dyskutować z uprzedzeniami. Postawiłem pewną tezę, jak Ci się będzie chciało to sam ją sobie sprawdzisz. Trochę ją tu rozwinę:
    Po każdym meczu w rundzie wiosennej, szczególnie jeśli cała drużyna wypadnie słabo, najgorzej ocenieni zostaną Marchwiński i Kownacki.
    Dopuszczam jedynie trzy wyjątki:
    – strzelona bramka
    – ktoś inny odwali jakąś mega kompromitację (czerwo, samobój)
    – nie pojawią się na boisku lub za mało minut na ocenę

    P.S.
    Jako wolnościowiec z krwi i kości wyraźnie napiszę: masz pełne prawo, tak jak i każdy inny użytkownik, oceniać jak chcesz. Choćbyś chciał dać „1” Amaralowi. A ja mam prawo to oceniać i komentować ;).

 2. melon771 pisze:

  Wiesz na czym polega problem z Marchewą?
  Na jego bardzo słabej grze w obronie. Nawet nie chodzi o brak umiejętności tylko brak chęci. Powiedz ile razy widziałeś jego szybki powrót? Ile razy choćby faulował podczas próby odbioru na naszej połowie( nie mówię, że to dobra statystyka, pokazuje jednak pewną prawidłowość)? O ile próbuje odbioru i pressingu pod polem karnym przeciwnika, to wraz z przesunięciem bliżej naszego pola karnego zaczyna grać na alibi. A to jest denerwujące, stwarza wrażenie, że 5 minut po wejściu już nie ma sił.

  • Jacek_komentuje pisze:

   Murawski w tym meczu:
   – ZERO odbiorów
   – wygrane 2/9 pojedynki na ziemi (22%) i, co ciekawe, biorąc pod uwagę warunki fizyczne, 5/5 w powietrzu.
   To jest podobno jeden z liderów szatni, Włochy i Turcja w CV, wreszcie dostał szansę od pierwszej minuty i dograł do końca. ZERO odbiorów i jedna (nieudana) próba kluczowego podania. Defensywny pomocnik! Ale problemem jest gra obronna Marchwinskiego.

   Dobra, kończę te krucjatę i więcej o Marchewie postaram się nie pisać. Każdy ma swój rozum. Szkoda tylko, że u buków nie można obstawiać miejsca w „rankingu” na kkslech.com, bo tak jak w ogóle nie bawię się w obstawianie, to tu leżą pewne pieniądze już przed meczem, że Marchewa będzie najgorszy. Chyba żeby załadował hat-tricka to może by awansował na przedostatnie ;).

   • melon771 pisze:

    Prawda Murawskiemu mecz do końca nie wyszedł, ale starań odmówić mu nie można. Nie do końca rozumiem statystykę wygranych pojedynków na ziemi, zestawioną z zerowymi odbiorami. Chyba, że jak nikt nie patrzy to oni tam jakieś jiu-jitsu robią.

    Wracając do Marchewy, to jego statystki chyba trzeba by zestawic z kimś z ofensywy. Np Skórasiem za drugą połowę lub Kamiński za pierwszą.

 3. Bart pisze:

  Przegrali wygrany mecz jak najgorsi frajerzy, to dostali niskie oceny. Proste. Oczywiście oceny nie są w pełni rzetelne i sprawiedliwe, bo wystawiane w emocjach przez wkurwionych kiboli. Ja kilka pizd wystawiłem, ale też kilka wyższych ocen, i starałem się zachować tyle obiektywności i sprawiedliwości na ile mnie stać. Pisałem np o słabym meczu Rebocho który miał pełno strat wynikających z nonszalancji, o błędach Milicia czy o słabym bronieniu jako drużyna.

  Te oceny i tak nie mają większego znaczenia. To tylko nasza zabawa. Znaczenie ma to jak trener ocenia ich występ.

  Co do Marchewy – weźmy pod uwagę kontekst. Zanotował niezły obóz po którym przez klub był niemiłosiernie pompowany. Przychodzi mecz ligowy, Filip wchodzi na zmianę i widzimy tego samego Marchwińskiego irytującego boiskową nonszalancją. Jak w meczu układającym się tak jak ten przy Kałuży zmiennik wchodzi i notuje nonszalanckie straty, nonszalancko przyjmuje piłkę w polu karny oraz nie pomaga w obronie, to człowieka jasny chuj strzela. Jak jeszcze porówna się postawę Marchwińskiego z tym jak przez 90 minut Ishak, nieprzygotowany wszak do 90 minut gry, pracował dla drużyny na całym boisku, to już dostaje się poważnego pierdolca z powikłaniami.

 4. 100h2o pisze:

  Sobiech (Lechia) Murawski (Piast)- to dwa słabe transfery. No ale oceny są PO meczu z CVracovią a nie „za całokształt”. Marchwiński ma złą prasę u kiboli bo co rozbudzi nadzieje ( sparringi w Turcji) to zagra przeciętnie/bez wyrazu. Za mecz z Cracovią oceniony z Kvekve, Murawskim, Kownackim . sŁUSZNIE. bYLI SŁABI.
  Murawski to typowy ligowy wyrobnik i np do klasy Tiby nawet teraz brakuje mu sporo. Przewidywalny, minimalista.
  Kownacki – słaby mecz, reszta to bezsensowne wróżęnie z fusów
  Marchwiński – ma coraz bardziej pod górkę i chyba musiałby zagrać mecz życia by odbić się od , z definicji, niskich ocen. Został zakreślony „na czerwono” i powinien zniknąć z radarów (wypożyczenie?bo rezerwy są za blisko).
  Skorża tylko szkodzi drużynie usiłując go odbudować, a teraz to nie czas na odbudowę i jakieś tam ruchy polityczne.
  Muszą grać najlepsi.
  Dziwi niezła ocena Rebocho i Pereiry praktycznie nie grających w obronie. Szczególnie Rebocho tworzył ogromne wolne strefy dla rywala atakującego jego stroną .
  Dziwi, że Amaral za ten mecz nie dostał MAXA czyli 6,0. Dawno nie widziałem w Lechu tak dobrze grającego piłkarza jak Amaral z Cracovią.
  No chyba że 6-tka zarezerwowana dla graczy pokroju Salah, Lewandowski. Ale przecież to tylko polska parciana liga.

Dodaj komentarz