Kibice zbierają na jubileuszową oprawę

Wielkimi krokami zbliża się dzień 19 marca, w którym Lech Poznań będzie obchodził 100. rocznicę założenia. Tego dnia Kolejorz zagra przy Bułgarskiej z Jagiellonią Białystok, podczas tego meczu zostanie ukazana jubileuszowa oprawa.Dnia 1 lutego ruszyła zbiórka pieniędzy na jubileuszową oprawę. Potrzeba tysięcy złotych, żeby była ona spektakularna i na długo zapadła w pamięci wszystkich kibiców Lecha Poznań. Na oprawę potrzeba minimum 30 tysięcy złotych. Do dzisiejszego poranka zebrano nieco ponad 12 tysięcy złotych, na konto Stowarzyszenia Kibiców dokonano 288 wpłat na jubileuszową oprawę.

Każdy z kibiców Kolejorza może wesprzeć zbiórkę pieniędzy na oprawę, która zostanie ukazana 19 marca. Pomóc można poprzez wpłaty na poniższe konto:

Stowarzyszenia Kibiców Kolejorz
25 1020 4900 0000 8902 3260 3435
Tytuł przelewu: Działalność statutowa – 100 lecie

Warto pamiętać, że zbiórka pieniędzy na oprawy jest też prowadzona przy okazji każdego meczu przy Bułgarskiej. Do 19 marca Lech Poznań zagra u siebie 2 razy – w sobotę, 12 lutego, o godzinie 20:00 z Termaliką Nieciecza oraz w niedzielę, 6 marca o 17:30 z Rakowem Częstochowa.

Oprawy na 85-lecie, 90-lecie i 95-lecie
null
null
null

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

5 komentarzy

 1. klaus pisze:

  Dziękuję Redakcjo za ten artykuł.
  Wiara wyciągać bejmy, czas pokazać co znaczy WIELKOPolski styl!!

 2. Max Gniezno pisze:

  Taka rocznica jest tylko raz w życiu.
  W sobotę na meczu z pewnością dorzucę do skarbonki.

 3. Kibic z Bydgoszczy pisze:

  Ja również dziękuję redakcji mimo, że to nie ja zbieram. Ale to dla naszego ukochanego klubu na 100-lecie. W wielu miejscach w Polsce oszczędnych Poznaniaków uważają za dusigroszy. To też pewien stereotyp. Mam nadzieję, że pokażemy na co nas stać. Ale na to potrzeba mobilizacji całej naszej drużyny, którą jesteśmy i którą chcemy być. I niech zwycięża Lech wielki Kolejorz KKS… lalala

 4. ArekCesar pisze:

  Przelew poszedł, ale jutro do puchy pewnie znowu coś dorzucę. Musi być kosmicznie i niepowtarzalnie.`

 5. kibol z IV pisze:

  Ta oprawa to musi być P E T A R D A .Wiara nie żałować hajsu. Niech każdy nie tylko w Polsce ale i w CAŁYM kibicowskim swiecie wie jak swoj jubileusz świętują kibole LECH

  #MajsterNaStulecie

Dodaj komentarz