Wypowiedzi trenerów po meczu

Wypowiedzi obu trenerów po meczu. Szkoleniowca gości Radoslava Latala oraz opiekuna gospodarzy Macieja Skorży na pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu 21. kolejki piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2021/2022, KKS Lech Poznań – Bruk Bet Termalica Nieciecza rozegranym w sobotę, 12 lutego, o godzinie 20:00.Radoslav Latal (trener Termaliki):„Gratuluję Lechowi zwycięstwa, nie byliśmy dziś rywalem dla Lecha. W pierwszych 15 minutach chcieliśmy grać bliżej, po golu na 1:0 przestaliśmy grać w piłkę, po pierwszej połowie było już po meczu. W przyszłości będziemy walczyć, ale to dzisiejsze spotkanie wyglądało słabo.”

nullMaciej Skorża (trener Lecha):„W tym meczu wydarzyło się sporo dobrych rzeczy, ale od początku to wcale nie był łatwy mecz. Termalica czasem ryzykowała i chwała zawodnikom, że potrafiliśmy to wykorzystać. Cieszę się, że umieliśmy pójść za ciosem i z naszej reakcji po przerwie. Po przerwie szukaliśmy kolejnych goli, zdaliśmy egzamin, cieszymy się z wygranej i z efektownego wsparcia kibiców. Po tym meczu jest też kilka fajnych wniosków indywidualnych, było dużo pozytywnych rzeczy, dobrze zareagowaliśmy po tym, co wydarzyło się w Krakowie.”

„Mamy szeroką kadrę, więc nie chcę mówić o problemach, bo ma je każdy zespół. Mikael Ishak miał problem mięśniowy i poprosił o zmianę, w poniedziałek będziemy wiedzieć więcej. W przypadku Adriel Ba Loua jest podobnie, ma mocne zbicie, natomiast Joao Amaral, Alan Czerwiński i Radosław Murawski mają infekcję. Sytuacja jest dynamiczna, każdego dnia coś się dzieje. Muszę być cierpliwy, mogę cieszyć się tylko z szerokiej kadry. Życie nas zaskakuje, a my musimy na bieżąco reagować na sytuacje.”

null

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

2 komentarze

  1. GROSZKINS pisze:

    Gratulacje Panie Trenerze.

  2. inowroclawianin pisze:

    Oby na kolejne mecze sytuacja kadrowa była lepsza niż wczoraj.