Spore zainteresowanie w Szczecinie meczem z Lechem

W przyszłą sobotę, 26 lutego, o godzinie 15:00 odbędzie się hit 23. kolejki piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2021/2022, w którym Lech Poznań zagra na wyjeździe z Pogonią. To spotkanie cieszy się w Szczecinie ogromnym zainteresowaniem kibiców, wyprzedano już wszystkie bilety.W Pogoni Szczecin sprzedaż biletów nie jest tak rozwinięta, jak w innych ekstraklasowych klubach, dlatego kibice zachowywali się tam niecodziennie ustawiając się nawet już o 6:00 rano w kolejce po bilety. W deszczu, na wietrze i pod stadionem każdy chciał zakupić wejściówkę, by na żywo obejrzeć hit 24. kolejki PKO Ekstraklasy 2021/2022.

W środę w II etapie sprzedaży „Portowcy” w ciągu niespełna 40 minut wyprzedali wszystkie bilety na trybunę A. Dzień później na tzw. „młyn” komplet wejściówek rozdysponowało stowarzyszenie kibiców Pogoni Szczecin, w piątek wszystkie bilety z przyznanej puli wykorzystali za to partnerzy i sponsorzy tego klubu, zatem mecz z Lechem Poznań na wciąż budowanym obiekcie obejrzy komplet.

W sezonie 2021/2022 szczecińska Pogoń w tabeli średniej frekwencji jest dopiero ósma (6740 widzów na mecz). „Portowcy” mają problemy z zapełnieniem częściowo otwartego nowego stadionu, dotychczas najwięcej kibiców obejrzało ostatnie spotkanie z Zagłębiem Lubin 2:1 (8103 kibiców).

Jeśli Lech Poznań zajmujący 1. miejsce od początku sierpnia (od 18 kolejek) chce pojechać do Szczecina jako lider PKO Ekstraklasy, to w niedzielę musi co najmniej zremisować z Lechią w Gdańsku. Wtedy wynik dzisiejszego spotkania Pogoni ze Stalą w Mielcu nie będzie miał znaczenia.

Warto przypomnieć, że w sierpniu przy Bułgarskiej pojedynek Lecha z Pogonią zakończył się remisem 1:1 (w drugiej połowie poznaniacy grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Kvekveskiriego), w zeszłym sezonie Kolejorz triumfował na stadionie „Portowców” 1:0 po golu Bartosza Salamona.

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

5 komentarzy

 1. melon771 pisze:

  Wszystkie? to znaczy ile?

 2. Sp pisze:

  Dobrze, że będzie dużo ludzi, pogon ie udźwignie presji i zawodnicy będą mieć pozwiązywane nogi co my wykorzystamy.

 3. LuckyLuck pisze:

  Pogoń zawsze się spinała na mecze z nami. Dla nich to takie małe święto. Coś jak dla większości z nas mecze z legią. Oby pełne trybuny spowodowały, że będą mieli pełne gacie i nie udźwigną presji

 4. inowroclawianin pisze:

  Nic dziwnego. Odkąd Lech ponownie awansował do Ekstraklasy to wszyscy się na nas spinają, żadna nowość. Szkoda tylko, że nie ma tam jeszcze sektora gości.

 5. Toruń pisze:

  Ekipę z Zagłębia Lubin wpuścili na swoje sektory. Jutro jedziemy po swoje do Gdańska. Śmierdzi wapnem i cegłami to lechisci sa pod nami!!!!!! Jesteśmy LECH i „nikt się nie boi”!!!!!!

Dodaj komentarz