Wasze oceny za mecz z Pogonią

Mikael Ishak (średnia ocen: 5,19) został wybrany przez kibiców Lecha Poznań najlepszym piłkarzem Kolejorza w ligowym meczu z Pogonią Szczecin. Zaraz za nim byli Dawid Kownacki (4,92) oraz Jesper Karlstrom (4,89). Zawodnikiem najsłabszym, który tym razem miał najniższą średnią ocen był Kristoffer Velde (średnia ocen: 3,82). Poniżej pełne wyniki Waszego oceniania.Filip Bednarek
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 55%
Średnia ocen: 4,00

Joel Pereira
Najczęściej wystawiana ocena: 5 – 44,6%A
Średnia ocen: 4,61

Bartosz Salamon
Najczęściej wystawiana ocena: 5 – 48,6%
Średnia ocen: 4,72

Antonio Milić
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 49,8%
Średnia ocen: 4,35

Pedro Rebocho
Najczęściej wystawiana ocena: 5 – 47,6%
Średnia ocen: 4,63

Jesper Karlstrom
Najczęściej wystawiana ocena: 5 – 50,8%
Średnia ocen: 4,89

Radosław Murawski
Najczęściej wystawiana ocena: 5 – 49,6%
Średnia ocen: 4,72

Kristoffer Velde
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 47,2%
Średnia ocen: 3,82

Joao Amaral
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 49,8%
Średnia ocen: 3,89

Jakub Kamiński
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 45%
Średnia ocen: 4,19

Mikael Ishak
Najczęściej wystawiana ocena: 5 – 48,2%
Średnia ocen: 5,19

Rezerwowi:

Dawid Kownacki
Najczęściej wystawiana ocena: 5 – 55,6%
Średnia ocen: 4,92

Pedro Tiba, Adriel Ba Loua, Mateusz Skrzypczak i Filip Marchwiński grali za krótko, by byli poddani ocenieTrener Maciej Skorża (gra drużyny, zmiany, taktyka itp.):

5 – 41,9%

Poziom meczu Pogoń – Lech 0:3

4 – 49,5%

Sędzia meczu Paweł Raczkowski (Warszawa)

3 – 32,6%

Najlepszy piłkarz w zespole rywala:

84,1% – Dąbrowski

Skład Lecha Poznań w meczu z Pogonią Szczecin:

Bednarek – Pereira, Salamon, Milić, Rebocho – Karlstrom, Murawski (88.Skrzypczak) – Velde (84.Ba Loua), Amaral (66.Kownacki), Kamiński (84.Marchwiński) – Ishak (84.Tiba).

Od najlepszego do najsłabszego:

5,19 – Ishak
4,92 – Kownacki
4,89 – Karlstrom
4,72 – Salamon
4,72 – Murawski
4,63 – Rebocho
4,61 – Pereira
4,35 – Milić
4,19 – Kamiński
4,00 – Bednarek
3,89 – Amaral
3,82 – Velde

Skrzypczak (bez oceny)
Tiba (bez oceny)
Ba Loua (bez oceny)
Marchwiński (bez oceny)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

8 komentarzy

 1. inowroclawianin pisze:

  Trochę zaskoczenie odnośnie niskiego miejsca Kamińskiego w tym zestawieniu. Zasłużył na miejsce minimum w pierwszej 5 za ten mecz. Sędzia natomiast został zbyt wysoko oceniony.

  • rakuda pisze:

   Czyli wg Ciebie był lepszy od Murawskiego czy Salamona? Nie wydaje mi się. Walczył i się starał, ale to nie był jakiś jego super mecz, na jego stronie lepiej wyglądał Rebocho. A do tego, Kamyk był nieprzyjemnie blisko drugiej żółtej kartki, na swoje i nasze szczęście jej nie dostał, ale taki faul, kiedy się już ma kartkę, musi mu obniżyć notę (jak brak telemarku ;)).

   • inowroclawianin pisze:

    Nie mówię że był to jego najlepszy mecz w Lechu, ale swoje zrobił w tym meczu i to było kluczowe w ostatecznym rozrachunku, także co najmniej na piątym miejscu być powinien.

  • J5 pisze:

   Ja też wystawiłem Kamińskiemu 5. Ta jego piękna asysta była kluczowa do otwarcia puszki z paprykarzem. Nie jest może w idealnej formie, ale kilka razy fajnie zakręcił miejscowymi, i tej klasy pilkarz ściąga na siebie uwagę defensorów, dlatego jest mu trudniej. Przy akcji bramkowej umiał zgubić krycie i idealnie dograć. U mnie Raczkowski otrzymał notę 2. Tylko dlatego że podyktował rzut karny bez oglądania się na var

   • rakuda pisze:

    Ja nie mówię, że Kamyk zagrał źle, ale IMHO nie był w piątce najlepszych. Co do asysty pełna zgoda – palce lizać – gdyby Velde miał tyle spokoju co Kamyk to, zamiast strzelać, podałby do Ishaka i 0:1 byłoby już wcześniej.
    Na powtórkach Raczkowski wygląda, jak by zupełnie przegapił ten faul na Kownackim i dopiero ktoś mu na słuchawkę powiedział, co tam się stało, ale do VARu nie pobiegł, więc może udawać, że wszystko widział. Najlepsi tak byli komentatorzy, którzy ogarnęli, że jest karny dopiero jak Ishak ustawiał piłkę na 11m XD

  • Kosi pisze:

   chyba nie ogladales meczu. Kaminski nadawal sie do zmiany, uratowala go asysta i brak normalnego mlodziezowca. Marchwinskiego nie licze.

 2. Pawel68 pisze:

  Sędzia bardzo słabo!W pierwszej połowie ,żadnych kartek a co chwilę nasz leżał!Mam nadzieję,że odwołają się od kartki Amarala bo raczkowski nie panował nad meczem w ogóle!

  • Wielkopolanin pisze:

   Raczkowski mnie irytował swoją niekonsekwencją w rozdawaniu kartek w tym meczu, że aż chciałem go przez telewizor z tego boiska wyciągnąć. W pierwszej połowie za te ostre faule Pogoni, szczególnie na Murawskim nie pokazał żadnej kartki a w drugiej połowie co sytuacja to kartka dla Lecha. Z tą kartką dla Amarala to nieporozumienie a dla Ishaka to też wątpliwa on poszedł za piłką i to Stipica w niego wpadł i go wyciął a sędzia naszemu zawodnikowi dał kartkę.