Wasze oceny za mecz z Wisłą

Antonio Milić (średnia ocen: 3,76) został wybrany przez kibiców Lecha Poznań najlepszym piłkarzem Kolejorza w ligowym meczu z Wisłą Kraków. Zaraz za nim byli Bartosz Salamon (3,11) oraz Jesper Karlstrom (2,60). Zawodnikiem najsłabszym, który tym razem miał najniższą średnią ocen był Joao Amaral (średnia ocen: 1,76). Poniżej pełne wyniki Waszego oceniania.Filip Bednarek
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 38,5%
Średnia ocen: 2,13

Joel Pereira
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 33,5%
Średnia ocen: 2,20

Bartosz Salamon
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 36,0%
Średnia ocen: 3,11

Antonio Milić
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 39,3%
Średnia ocen: 3,76

Pedro Rebocho
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 34,3%
Średnia ocen: 2,57

Jesper Karlstrom
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 37,7%
Średnia ocen: 2,60

Radosław Murawski
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 36,3%
Średnia ocen: 2,17

Joao Amaral
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 41,6%
Średnia ocen: 1,76

Dawid Kownacki
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 38,2%
Średnia ocen: 1,89

Michał Skóraś
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 41,6%
Średnia ocen: 1,82

Mikael Ishak
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 40,2%
Średnia ocen: 1,80

Rezerwowi:

Pedro Tiba
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 36%
Średnia ocen: 2,26

Dani Ramirez
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 34,6%
Średnia ocen: 2,20

Filip Marchwiński
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 35,7%
Średnia ocen: 1,92

Adriel Ba Loua
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 34,1%
Średnia ocen: 2,45

Alan Czerwiński grał za krótko, by byli poddani ocenieTrener Maciej Skorża (gra drużyny, zmiany, taktyka itp.):

1 – 55,5%

Poziom meczu Wisła – Lech 1:1

2 – 40,1%

Sędzia meczu Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)

1 – 37,2%

Najlepszy piłkarz w zespole rywala:

68,8% – Ondrasek

Skład Lecha Poznań w meczu z Wisłą Kraków:

Bednarek – Pereira (82.Czerwiński), Salamon, Milić, Rebocho – Karlstrom, Amaral (59.Ramirez), Murawski (46.Tiba) – Skóraś (73.Marchwiński), Ishak, Kownacki (73.Ba Loua).

Od najlepszego do najsłabszego:

3,76 – Milić
3,11 – Salamon
2,60 – Karlstrom
2,57 – Rebocho
2,45 – Ba Loua
2,26 – Tiba
2,20 – Ramirez
2,20 – Pereira
2,17 – Murawski
2,13 – Bednarek
1,92 – Marchwiński
1,89 – Kownacki
1,82 – Skóraś
1,80 – Ishak
1,76 – Amaral

Czerwiński (bez oceny)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

20 komentarzy

 1. rakuda pisze:

  XD
  Bednarek, który uratował nam remis – Najczęściej wystawiana ocena: 1
  Joel, który kompletnie zajebał bramkę dla milicjantów – Najczęściej wystawiana ocena: 2
  Kownacki, który oddał 2 dobre, groźne (jedyne poza bramką Milicia) strzały – Najczęściej wystawiana ocena: 1

  Jak widać logika wystawiania ocen wg sympatii, a nie wg zasług wiecznie żywa.

  Sędzia meczu Tomasz Kwiatkowski: 1
  Za to, że dał nam 2 wątpliwe kartki, strach pomyśleć, co by dostał, gdyby uznał bramkę po faulu na Bednarku, chyba coś koło -7.

  • Lechita62 pisze:

   Bednarek to gdyby zachował w meczu czyste konto, obronił ze 2 karne, wynalazł lek na raka, zestrzelił piłką przelatujący rosyjski śmigłowiec, a w przerwie podskoczył do Zakopanego i wygrał konkurs indywidualny na dużej skoczni to może by się załapał na „4”.

  • kibol z IV pisze:

   Ja się tylko zastanawiam jaką ocenę dostałby tu bramkarz Rakowa za wczorajszego babol ? :)

   #MajsterNaStulecie

   • Sosabowski pisze:

    Kwestia Bednarka to też kwestia naszej frustracji. Jego negatywna opnia zwiększa sie za każdym razem gdy po raz kolejny nie mamy bramkarza na poziomie. Dzieją się babole i głupio tracimy punkty. Obrońcy Bednarka nie napiszą, że faktycznie zawalił coś tylko akurat jedną sytuację wybronił. Prawda jest gdzieś po środku i żadne skrajności nie mają sensu. Z drugiej strony jak Bednarek udziela wywiadu „Że kibic i tak nie zrozumie” bo przecież jesteśmy tępi. To co się dziwić, że po takim błędzie ktoś go nie zjedzie?

  • Krzysztof pisze:

   rakuda sympatie to ja widzę co tydzień u ciebie względem Bednarka takze oszczędź sobie!!!

 2. Radomianin pisze:

  Ale że sędzia dostał 1 to głupota już. Powinien 5 a nawet 6 dostać że dał punkt :,)
  śmiech przez łzy.
  Oby zmiany nastąpiły. Chce zobaczyć Douglasa. On ma chociaż nogę do wrzutek bo nie mogłem patrzeć na te rogi wykonywane przez Pereirę..
  Nie mamy wyjścia trzeba grać ofensywnie ponownie. Douglas wchodzi.
  2 defensywnych pomocników nie może ze sobą grać. Tiba/Ramirez na boisko.
  oby Kamiński mógł grać inaczej trzeba pomyśleć czy nie zagrać bez skrzydeł.Bo wtedy moglibyśmy zagrać z Ishakiem,Kownackim, Ramirezem, Amaralem w 1 składzie

  • Sosabowski pisze:

   Ale to nie jest ocena na zasadzie „czy sędzia gwizdał pod nas 1-6” Tylko czy sędzia popełniał błędy… Wg mnie popełniał ich wiele i na każdym kroku. Nie pozwalał grać, przez co płynność sciadała. Gwizdał akcje bark w bark. Nie mówiąc już o kuriozum z karnym nie ważne na czyją korzyść. Popełnił Babola. Nie lubię jedynek ale takie 2 z munusem mu się należały.

  • rakuda pisze:

   To nie sędzia dał punkt, tylko durne zachowanie Ondraska, miał wygraną pozycję, ale jeszcze postanowił przytrzymać Bednarkowi rękę, w sumie nie wiadomo po co.
   Kiedyś jak w MU grał Fellaini to miał taki system, że, mimo że był o głowę wyższy niż połowa zawodników na boisku, to i tak opierał się na plecach obrońców skaczących przed nim i zamiast bramek zbierał idiotyczne faule, podobny poziom inteligencji boiskowej.

 3. leftt pisze:

  To są efekty oceniania na zasadzie „chujowy wynik, chujowo zagrali, zjebali mi weekend, zjebali mi tydzień, wszyscy 1 od góry do dołu, Bednarek i Marchewa 0, otwieram szóstego browara”. Oczywiście wynik ma wpływ na oceny bo aktualny stan meczu determinuje pewne zachowania, ale bez przesady. Bednarek tak naprawdę to zapierdolił bramkę, której sędzia nie uznał. No to jedynka.

  • Bigbluee pisze:

   Trochę tak jak piszesz i trochę tak że ja od Skrzypczaka na przykład będę wymagał tego samego co od Satki czy Milica ale ocena gry będzie już inna bo inna perspektywa i poziom rozwoju i tak naprawdę wobec zawodnika. Jeśli taki Skrzypczak zagra poprawnie, nie zrobi błędów w obronie a dodatkowo będzie trzymał za mordę napasrkinkow pokazując że nigdzie się sami nie rusza to dam mu wyższa ocenę niż Milicowi od którego wymagam tego samego + bycia liderem, opierdalania wszystkich jak leci za niecofanie się + gra ofensywna w polu karnym przy stałych fragmentach i nie odstawianie klaty jak ktos fika. Itd itd. Sam zaczynałem kiedyś grac w pilke i wszędzie byłem zawsze najmniejszy bo 2 roczniki młodszy. Wymagało się ode mnie tego co napisałem o Skrzypczaku a od pozostałej roboty byli inni. 10 lat później było na odwrót i to ja dyrygowałem całą drużyną i z tego mnie oceniano. Dlatego owszem, jak ci ludzie chuja w meczu grają to dostają 1 lub 2 a kilku zasłużyło na 0.

  • kibol z IV pisze:

   Zastanawiam sie w czym np Pereira był lepszy od Bednarka w tym meczu :), albo Ramirez :) ? Weżmy korospondecyjne pojedynek z ostatniej kolejki jebanego tu i sredniego Bednarka z wychwalanym i gloryfikowanym Kovacevicem :)
   Jeśli srednia Bednarka za jedną puszczoną bramkę , przy której nie miał szans jest 2,13 …to jaką za puszczonego babola powinien dostać spec Kovacević ? :)
   Bednarek jest srednim bramkarzem , ale ciągłe zwalanie winy na niego za puszczone gole jest paranoją. Ludzie ogarnijcie się albo nie oceniajcie wcale. Zaznaczę tylko że akurat w tym meczu Bednarek wybronił nam setkę z kilku metrów. Ponoć gdy nie możesz wygrać…to zremisuj. No to przez interwencję Bednarka zremisowaliśmy ten mecz , a nie przegraliśmy. Zdobyliśmy punkt który może mieć kolosalne znaczenie ,na koniec sezonu.

   #MajsterNaStulecie

   • Lechita62 pisze:

    Bednarek po prostu z automatu ma tu -2 do oceny za nazwisko.

   • kibol z IV pisze:

    No jeden „spec” nie widzi go nawet w A klasie. Bednarek pewnego poziomu nie przekroczy nigdy. Zwykły średniak , który co najwyżej może być w Lechu rezerwowym . Patrząc przez pryzmat ostatnich sezonów tak naprawdę nie mieliśmy bramkarza który prezentował by odpowiednią klasę.

    #MajsterNaStulecie

 4. leftt pisze:

  Natomiast trzecią notę od góry ma Karlstroem, który w niedzielę był po prostu niewidoczny i chujowy, ale kilka meczów wcześniej zagrał dobrze. I zachodzi tutaj ten przypadek, o którym wspomina Bigbluee – od takich zawodników jak Karlstroem powinno się wymagać więcej.

  • kibol z IV pisze:

   @leftt – No Bednarek…mógł się rzucić ;). Jak ktos napisał :) Lub on nie obronił tej setki , tylko ktoś trafił w niego :D Lisa z Warty sciągnijmy jak tu proponowano :) . Chuj że cienko broni ,ale gole strzela… :)

   #MajsterNaStulecie

 5. Max Gniezno pisze:

  Co do Bednarka bo chyba najwięcej kontrowersji w tej chwili to po obejrzeniu kilku powtórek dalej widzę że bramka dla Wisły była prawidłowa a tzw. wybronił na setka wpadła na niego.
  Przy okazji kilka powtórek straconej bramki z Rakowem. I tu także bez niespodzianki przy dośrodkowaniu dwa kroki do przodu potem trzy do tyłu i wpada bramka.
  Nie chciałem już wracać powtorkami dalej do meczu z Cracovią i Lechią bo mam słabe serce.

 6. Krzysztof pisze:

  Wiecie dlaczego Bednarek dostaje za każdy mecz takie niskie noty? Bo jest to facet który nie daje i nigdy nie dawał spokoju w naszym polu karnym. Dobrze gdzieś tu ktoś napisał, ze jak piłki kierowane są w nasze pole karne to mozna dostać palpitacji serca. Nie wiadomo jak się zachowa nasz bramkarzyna. Patrz seria rzutów rożnych z milicjantami. Trzeba to powiedzieć głośno, ze on jest niepewny, jest jak granat nie wiadomo kiedy wybuchnie.