Zapowiedź: Motor – Lech II

W sobotę, 26 marca, o godzinie 16:00 w meczu 25. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2021/2022, Lech II Poznań zmierzy się na wyjeździe z Motorem Lublin. Przed nami pojedynek dwóch drużyn znajdujących się w strefie barażowej o awans na zaplecze Ekstraklasy.Lech II Poznań po dwóch kolejnych wygranych tydzień temu grając w mocnym składzie z Filipem Marchwińskim czy Michałem Skórasiem na czele niespodziewanie uległ u siebie Pogoni Siedlce 0:3. Mimo tej porażki rezerwy pozostały na wysokim 5. miejscu w ligowej i pozostaną w strefie barażowej o awans na zaplecze Ekstraklasy bez względu na wynik jutrzejszej potyczki z Motorem Lublin, który będąc na 4. pozycji ma 3 oczka przewagi nad Kolejorzem. Drużyna ze wschodu kraju w trwających rozgrywkach straciła u siebie tylko 7 goli co jest najlepszym wynikiem w lidze. Sam Motor Lublin to jeden z kandydatów do awansu do I-ligi, na swoim koncie ma serię 4 kolejnych zwycięstw, tydzień temu nie rywalizował, mecz z GKS-em Bełchatów wygrał walkowerem.

W Lechu II Poznań trenowanym przez Artura Węskę z powodu nadmiaru żółtych kartek w sobotę musi pauzować Jakub Antczak, do kadry meczowej po zawieszeniu powróci za to Eryk Kryg. Z kolei w zespole Motoru Lublin szkolonym przez Marka Saganowskiego ze względu na kartki nikt nie pauzuje. Problemy zdrowotne mieli ostatnio Arkadiusz Najemski oraz Wojciech Błyszko.

Arbitrem sobotnich zawodów na Lubelszczyźnie będzie Mateusz Jenda z Warszawy. Jutro faworytem do zwycięstwa według bukmacherów będą gospodarze. Średni kurs na wygraną Lecha II wynosi 3.95, na remis 3.65, a na triumf Motoru 1.85. W sobotę na trybunach Areny Lublin zjawi się około 4 tysięcy ludzi. Transmisja z jutrzejszego spotkania rezerw będzie dostępna w aplikacji mobilnej bukmachera eWinner oraz na stronie sportize.pl (transmisja jest tam płatna). Początek meczu 25. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2021/2022, Motor Lublin – KKS Lech II Poznań w sobotę, 26 marca, o godzinie 16:00 na Arenie Lublin mieszczącej się przy ulicy Stadionowej 1 w Lublinie. Rezerwy Kolejorza na szczeblu centralnym grały z Motorem łącznie 3 razy notując 1 remis i 2 porażki. Lech II Poznań nigdy nie strzelił gola lublinianom.Mecz: Motor Lublin – KKS Lech II Poznań
Rozgrywki: 25. kolejka II-ligi 2021/2022
Termin: Sobota, 26 marca, godz. 16:00
Stadion: Arena Lublin, ul. Stadionowa 1
Sędzia: Mateusz Jenda (Warszawa)
Miejsce gospodarzy: 4
Miejsce gości: 5
Najlepszy strzelec gospodarzy: 16 – Fidziukiewicz
Najlepszy strzelec gości: 4 – Pacławski, Krivets
Domowa forma gospodarzy: 7-3-2, 21:7
Wyjazdowa forma gości: 6-3-3, 13:12
Transmisja: Aplikacja eWinner.pl, sportize.pl (płatna)
Bukmacherzy 1 x 2: 1.85 – 3.65 – 3.90
Przewidywana frekwencja: ok. 4000
Prognozowana pogoda: +12°C, deszcz
Nasz typ na mecz: 1

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <