Lechowy Flesz (12-27.03)

Lechowy Flesz – stały cykl, w którym średnio co 2 tygodnie w jednym newsie podajemy krótkie informacje dotyczące różnych spraw związanych z Kolejorzem i nie tylko. To wiadomości o których nie piszemy na stronie głównej serwisu, a które są ciekawostkami lub informacjami przydatnymi kibicom.Młodzi zagrali w kadrze

Wypożyczony napastnik Filip Szymczak rozegrał 45 minut w meczu Polska U-20 – Anglia U-20 2:0. Z kolei Antoni Kozubal i Norbert Pacławski zagrali w dwumeczu towarzyskim ze Szwajcarią U-18 (2:2 i 1:0 dla Polski).

Kadar odsunięty

Były lechita, Tamas Kadar został odsunięty przez trenera Ujpestu Budapeszt od zespołu. Węgier narzekał na małą liczbę występów, tej wiosny w lidze rozegrał tylko 12 minut, w ostatnich 2 spotkaniach znalazł się poza kadrą.

Znane terminy rezerw

Znane są kolejne terminy gier rezerw w II-lidze.

Lech II Poznań – GKS Bełchatów 3:0 (walkower)
10.04, Lech II Poznań – Olimpia Elbląg (13:00)
16.04, Garbarnia Kraków – Lech II Poznań (17:00)

Wilusz zakończył karierę

Były lechita, Maciej Wilusz zakończył sportową karierę. Lewonożny stoper w tym roku kończył 34 lata.

Młodzi z powołaniami

Igor Brzyski i Jan Kniat zostali powołani do kadry U-15 na zgrupowanie w Bielsku-Białej, które potrwa od 1 do 8 kwietnia oraz na towarzyski dwumecz ze Słowenią.

Lech podglądał Olimpię

Olimpia Grudziądz w sobotę rywalizowała z Jarocinie, gdzie niespodziewanie zremisowała z Jarotą 1:1. Ta strata punktów kosztowała pucharowego rywala Lecha Poznań utratę pozycji lidera w grupie 2 III-ligi. W sobotę w Jarocinie zjawili się przedstawiciele Lecha, którzy z trybun oglądali Olimpię.

Poczta wydała znaczek

Z okazji 100-lecia Lecha Poznań poczta Polska wprowadziła okazjonalnych znaczek.

Zagraniczne kluby składają życzenia Lechowi

Lech Poznań z okazji 100-lecia wysłał zagranicznym klubom wagoniki kolejowe z datami meczów w europejskich pucharach. Niektóre z nich takie jak m.in. Austria Wiedeń, Aberdeen, IFK Goteborg czy Borussia M. podziękowały za prezent i złożyły życzenia klubowi.

Ciekawy materiał z drona

Na YouTube można znaleźć bardzo ciekawy materiał z meczu Lech – Jagiellonia. Materiał przedstawia wiele ciekawych ujęć nagranych przez drona. Warto obejrzeć.

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

3 komentarze

  1. Kibic z Bydgoszczy pisze:

    Te trybuny żyją ;-)

  2. mario pisze:

    Super!!! 👏💪🔥

  3. Pawelinho pisze:

    Fajny gest ze strony Austrii Wiedeń, która może na pewno takim działaniem zyskała na plus. Swoją drogą po dzień dzisiejszy pamiętam to bardzo nerwowe i emocjonujące oraz do końca nie było wiadomo kto w tamtym meczu awansuje, ale na szczęście wtedy wygrał Lech.

Dodaj komentarz