Lechowa młodzież – tydzień 22

W miniony weekend mecze w swoich ligach rozegrały trzy z czterech najstarszych młodzieżowych drużyn Lecha Poznań. Znowu wstyd przynieśli juniorzy starsi, którzy tej wiosny zawodzą na całej linii.Rezerwy:

Lech II Poznań po 2 kolejnych porażkach w ten weekend nie rywalizował w II-lidze, za spotkanie z GKS-em Bełchatów, który wycofał się z rozgrywek otrzymał walkowera. Rezerwy przesunęły się na 5. miejsce w ligowej tabeli, nad siódmą Olimpią Elbląg mają 4 oczka przewagi. Właśnie z tym rywalem Lech II Poznań spotka się u siebie w niedzielę, 10 kwietnia, o godzinie 13:00.

CLJ U-18:

Lech Poznań w CLJ przegrał 2 mecz z rzędu, tym razem u siebie zebrał baty od Arki Gdynia ulegając jej aż 1:4. Juniorzy starsi w 5 tegorocznych spotkaniach ugrali nędzne 4 oczka wygrywając tylko ze słabą Pogonią Szczecin. Podopieczni Huberta Wędzonki spadli na 7. miejsce, w sobotę o 12:00 Lech Poznań U-18 zagra na wyjeździe z SMS-em Łódź.

CLJ U-17:

Pewne zwycięstwo 3:0 nad ostatnim w grupie B CLJ U-17 Zawiszą Bydgoszcz odnieśli u siebie juniorzy młodsi. Mimo tej wygranej Lech Poznań zajmuje dopiero 4. miejsce ze stratą aż 7 punktów do Warty Poznań. Piłkarze Bartosza Bochińskiego w najbliższą niedzielę podejmą u siebie Pogoń Szczecin.

CLJ U-15:

Kolejne 3 punkty w ten weekend zgarnęli trampkarze starsi z grupy B CLJ U-15. Lech Poznań rozbił na wyjeździe ostatni Lotos Gdańsk 5:1. Gracze Damiana Sobótki liderują w swojej grupie, ale mają tyle samo oczek co Akademia Reissa Poznań. W sobotę w południe Lech Poznań do lat 15 podejmie w Popowie drużynę Raduni Stężyca.

Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualne tabele oraz wyniki rozgrywek 2021/2022 znajdują się w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.Ostatnie mecze młodzieży:

CLJ U-18: Lech Poznań – Arka Gdynia 1:4
CLJ U-17: Lech Poznań – Zawisza Bydgoszcz 3:0
CLJ U-15: Lotos Gdańsk – Lech Poznań 1:5

Kolejne mecze młodzieży:

II-liga: Lech II Poznań – Olimpia Elbląg (niedziela, 10 kwietnia, godz. 13:00)
CLJ U-18: SMS Łódź – Lech Poznań (sobota, 9 kwietnia, godz. 12:00)
CLJ U-17: Lech Poznań – Pogoń Szczecin (niedziela, 10 kwietnia, godz. 12:00)
CLJ U-15: Lech Poznań – Radunia Stężyca (sobota, 9 kwietnia, godz. 12:00)

> Ligowy terminarz rezerw Lecha Poznań
> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <