Wasze oceny za mecz z Olimpią

Barry Douglas (średnia ocen: 5,06) został wybrany przez kibiców Lecha Poznań najlepszym piłkarzem Kolejorza w pucharowym meczu z Olimpia Grudziądz. Zaraz za nim byli Joel Pereira (4,47) oraz Tomasz Kędziora (3,91). Zawodnikiem najsłabszym, który tym razem miał najniższą średnią ocen był Adriel Ba Loua (średnia ocen: 2,80). Poniżej pełne wyniki Waszego oceniania.

Skład Lecha Poznań w meczu z Olimpią Grudziądz:

Van der Hart – Pereira (78.Velde), Kędziora, Satka, Douglas – Karlstrom (65.Skrzypczak), Kvekveskiri – Skóraś (65.Ba Loua), Ramirez, Marchwiński (71.Kamiński) – Kownacki (71.Ishak).

1. Lechita62 pisze:

Rozumiem, że Marchwiński dostał oceny „za nazwisko”. No bo jak wytłumaczyć, że ma najniższą średnią z wyjściowego składu?

• leftt pisze:

Rzeczywiście, fenomen. Najczęściej wystawiana ocena: 4. Średnia: 3,03. Czyli dostał mniej więcej po równo ocen w przedziale 2-4, chociaż pewnie jedynki też były bo to Marchewa.

• Lechita62 pisze:

Ode mnie dostał 5 nawet, może trochę na wyrost, ale niewiele. Mocna czwórka mu się należy jak psu buda.

• Wamp pisze:

Zagrał średnio to i ocenę ma średnia.

• Wielkopolanin pisze:

W tym meczu moja ocena wyjściowa byłydla zawodników pomiędzy 3-4. Wynik jest taki jaki powinien ale mecz mnie jak i wielu kibiców nie porwał. Graliśmy z przeciwnikiem który jest o 3 klasy niżej od nas w rozgrywkach. Wynik 0:3 to minimum przyzwoitości. Pamiętam wielokrotnie jak o tym czy nasz wychowanek wzbudza zainteresowanie zagranicznych klubów świadczą liczby piłkarza a czy takowe Marchwiński ma ? Odpowiedzcie sobie sami, bo fakty świadczą, że nie ani liczb ani minut. Czy ilości minut które spędził w tym sezonie na boisku jest zadziwiająca no nie: Ekstraklasa 146 min 14 spotkania wchodził wyłącznie z ławki, PP 236 minut 4 spotkania, II liga 499 minut 6 spotkań, łącznie 881 minut na boisku w tym sezonie. Wiedział na co się pisze w Lechu choć ogólny wydźwięk kibiców i ekspertów był taki, że powinien iść na wypożyczenie aby przeszedł drogę którą przeszli inni wychowankowie. Jest to ofensywny pomocnik i czy to jest jego pozycja nie mnie to oceniać, czy wchodząc na boisko jako zmiennik wniósł cokolwiek in plus? No nie a z czego mamy oceniać gracza ofensywnego jak nie z goli i asyst. Ma jednego gola w tym sezonie w PP i nadal pamiętam go więcej z meczu Lech Legia za Adama Nawałki gdzie zdobył gola a w tym sezonie gdzie wchodzi jako zmiennik nawet jak ma jakąś sytuację to zawsze coś dzieje się nie tak. Gra 4 sezon w Lechu Poznań ma już 20 lat i cały czas kariera przed nim nie skreślam go ale czy to zawodnik z mentalnością do gry w Lechu? To nie kibice przypięli mu łatkę talentu i to nie kibice wybrali mu ścieżkę rozwoju.

To wszystko racja, ale oceny wystawia się za całokształt czy za ten konkretny mecz? Jeśli miałbym wystawić mu ocenę za sezon 2021/2022 to pewnie byłoby 1, za całokształt kariery w Lechu może słabe 2. No ale oceniamy mecz z Olimpią i 70 minut Marchwińskiego na boisku, nie zwracając uwagi na to co było, jakie były są wobec niego oczekiwania, jakie kluby się nim interesowały itd., a wystawienie mu oceny 1 czy 2 za ten konkretny mecz jest zwyczajnie niesprawiedliwe. Absolutnie nie był najsłabszym piłkarzem Lecha, którzy wyszli na ten mecz od 1 minuty, a tak go społeczność oceniła.

Zgadzam się że noty 1-2 za ten mecz w przypadku Marchwińskiego są nie adekwatne. Być może był efektownie widoczny jako zawodnika ale nie efektywny. Jakakolwiek asysta, gol w tym meczu podniosły by tę ocenę w oczach kibiców.

2. 100h2o pisze:

Mnie ciekawiło jak zagra na tle 3 ligowców ( a tak naprawdę CZWARTOLIGOWCÓW!) BaLuj. No bo powinien mijać dryblingiem rywali jak tyczki (niby) na pełnej szybkości . Jednak powinna być widoczna różnica „poziomów grania” akurat na tej jego pozycji.
    I co? Ja tam nic bajecznego nie zobaczyłam…… A może założyłem nie te okulary? Bo różowe mi się gdzieś zadziały ?