Zapowiedź: Garbarnia – Lech II

W sobotę, 16 kwietnia, o godzinie 17:00 w meczu 28. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2021/2022, Lech II Poznań zmierzy się na wyjeździe z Garbarnią Kraków. W Wielką Sobotę oba zespoły powalczą o przełamanie.Lech II Poznań nie ma ostatnio formy. Przegrał 3 mecze z rzędu, wciąż znajduje się na 6. pozycji barażowej tylko dzięki walkowerowi za spotkanie z GKS-em Bełchatów, który wycofał się z rozgrywek. Rezerwy Kolejorza mają 2 oczka więcej od Garbarni Kraków, która w ostatni weekend nie rywalizowała również otrzymując walkowera za pojedynek z GKS-em Bełchatów. Drużyna spod Wawelu jest jednym z najpoważniejszych kandydatów do gry w barażach o awans na zaplecze PKO Ekstraklasy, ale ostatnio nie błyszczy. Garbarnia w ostatnich tygodniach zdobywała punkty głównie na wyjazdach, gdzie potrafiła wygrywać do zera. W Krakowie nie strzeliła gola w żadnym z 4 ostatnich meczów przegrywając 3 z nich. Sobotni rywal Lecha II Poznań po raz ostatni zwyciężył przed własną publicznością w grudniu zeszłego roku, dlatego jutro powalczy o przełamanie i o wyprzedzenie naszych rezerw w ligowej tabeli.

W Lechu II Poznań trenowanym przez Artura Węskę zabraknie kontuzjowanego podstawowego stopera Maksymiliana Pingota. Z powodu nadmiaru żółtych kartek w sobotę musi pauzować najlepszy strzelec rezerw Sergei Krivets. Z kolei w zespole Garbarni Kraków szkolonym przez Macieja Musiała za kartki będzie pauzował podstawowy ofensywny piłkarz Michał Feliks, który w tych rozgrywkach strzelił 7 ligowych goli.

Arbitrem sobotnich zawodów pod Wawelem będzie Marek Śliwa z Kielc. Jutro faworytem do zwycięstwa według bukmacherów będą gospodarze. Średni kurs na wygraną Lecha II wynosi 3.15, na remis 3.20, a na triumf Garbarni 2.20. W Wielką Sobotę na kameralnym stadionie zjawi się tylko około 200 osób. Transmisja z jutrzejszego spotkania rezerw będzie dostępna w aplikacji mobilnej bukmachera eWinner oraz na stronie sportize.pl (transmisja jest tam płatna). Początek meczu 28. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2021/2022, RKS Garbarnia Kraków – KKS Lech II Poznań w sobotę, 16 kwietnia, o godzinie 17:00 na stadionie Garbarni mieszczącym się przy ulicy Rydlówka 23 w Krakowie. Rezerwy Kolejorza na szczeblu centralnym grały z Garbarnią łącznie 5 razy notując 3 remisy, 1 porażkę i 1 zwycięstwo. W ostatnich 4 spotkaniach Lech II Poznań nie przegrał z krakowianami.Mecz: RKS Garbarnia Kraków – KKS Lech II Poznań
Rozgrywki: 28. kolejka II-ligi 2021/2022
Termin: Sobota, 16 kwietnia, godz. 17:00
Stadion: Garbarni, ul. Rydlówka 23
Sędzia: Marek Śliwa (Kielce)
Miejsce gospodarzy: 8
Miejsce gości: 6
Najlepszy strzelec gospodarzy: 8 – Klec
Najlepszy strzelec gości: 4 – Pacławski, Krivets
Domowa forma gospodarzy: 6-3-4, 18:13
Wyjazdowa forma gości: 6-3-4, 14:14
Transmisja: Aplikacja eWinner.pl, sportize.pl (płatna)
Bukmacherzy 1 x 2: 2.20 – 3.20 – 3.15
Przewidywana frekwencja: ok. 200
Prognozowana pogoda: +9°C, pogodnie
Nasz typ na mecz: 1

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

Dodaj komentarz