Wystaw swoje oceny po meczu z Wisłą P.Skład Lecha Poznań:

Van der Hart – Pereira, Satka, Milić, Rebocho – Karlstrom, Murawski (73.Tiba) – Skóraś (80.Ba Loua), Amaral (90.Velde), Kamiński (90.Marchwiński) – Kownacki.

* – Piłkarz, który nie rozegra co najmniej 15 minut nie podlega ocenie

Należy ocenić występ każdego z poniższych piłkarzy i kliknąć na przycisk „Prześlij”. Nie ma opcji ocenienia gry tylko pojedynczych zawodników. Po prawidłowym ocenieniu w miejscu formularza wyświetli się stosowny komunikat. W razie problemów z odpowiednim wyświetleniem ocen na smartfonie – OBRÓĆ GO POZIOMOTrener Maciej Skorża (gra drużyny, zmiany, taktyka itp.):
Skala 1-6

(ocenianie zakończone)

Poziom meczu Lecha Poznań:
Skala 1-6

(ocenianie zakończone)

Poziom sędziowania meczu Lecha Poznań:
Skala 1-6

(ocenianie zakończone)

Najlepszy piłkarz w zespole rywala:

(ocenianie zakończone)

Wyniki głosowania przez internautów KKSLECH.com zostaną ogłoszone we wtorek o 00:00

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

35 komentarzy

 1. Sosabowski pisze:

  Lokomotywa naoliwiona płockim smarem!
  W pierwszej połowie usiedliśmy na przeciwniku, o co apelowałem od wielu meczy. Tym razem nie przespaliśmy pierwszej połowy i udało się krok po kroku rozbić obronę przeciwnika. Tak właśnie powinniśmy grać z jedną małą uwagą. Zamiast po raz setny zmieniać stronę i cofać do Satki, podaj tą piłkę prostopadle… brakuje zupełnie podań otwierających. Próbujemy zamykać przeciwnika w zamku i nam to wychodzi. Niestety zamykając 11 zawodników w obrzeżach pola karnego zamykamy sobie wiele możliwości. Mieliśmy wiele momentów gdzie złapaliśmy Wisłę na wykroku i co z tego wyszło? Cofnięcie do Satki, i znowu i znowu… Jak my chcemy ich zaskoczyć? Wydaje mi się, że to w tym momencie nasz najsłabszy element gry. Brak szybkiego ataku. Z pozytywów cieszy, że w końcu Skorża słucha i wyciąga wnioski. Mieliśmy dużo strzałów z dystansu i to konkretnych! Wiele zagroziło bramce Kamińskiego. Było też dużo niecelnych ale lepsze to niż kolejne podanie do tyłu.
  Wielki mecz Michała Skórasia, bardzo dobre przyjęcia, świetne decyzje. Podniesiona głowa i celne podania. Takiego Michała chcemy oglądać! Brawo.
  Martwi aktualna forma Amarala, niby widoczny ale wielokrotnie oddawał strzał w trybuny mimo, że koledzy stworzyli mu z 2-3 sytuacje, które mógł wykończyć.
  Chciałbym dowiedzieć się co powiedział Skorża do Ba Luy, mega odpalił się trener! Co to było? Może Ba Lua miał się rozgrzewać a siedział na ławce? Ciężko się domyślać. Myśle, że trener opowiada na konferencjach i spokoju a w takich sytuacjach emocje zdradzają. Jest walka o mistrzostwo, są nerwy i frustracje.
  Druga połowa zupełnie nie porwała. Dużo walki, przepychanek a mało solidnej gry. Najważniejsze 3 PKT! BRAWO LECH!

  • Kibic z Bydgoszczy pisze:

   Powiem tak..Nauczyliśmy się trochę zamykać przeciwnika w zamku. Jest postęp.

 2. Wamp pisze:

  Wszyscy 3. Skóra 4, amaral 1. Dobranoc.

 3. Wielkopolanin pisze:

  4 pkt. dla wszystkich na zachętę

 4. John pisze:

  Dobry mecz Lecha, zabrakło skuteczności bo powinno być wyżej.
  W 2 połowie Wisła zagroziła Lechowi tylko raz gdy Michalski strzelał głową.
  Najlepszy Skóraś,asysta,ale kawał dobrej roboty w obronie.
  Środkowi obrońcy świetnie,Satka dobrze wyprowadzał piłkę,a Milić kapitalne długie podania posyłał.
  Pereira w 1 połowie popełnił 2 błędy,złamał linię spalonego,i faul przed polem karnym,w drugiej połowie bezbłędny.
  Słaby Amaral, najsłabszy w Lechu.

 5. Kibic z Bydgoszczy pisze:

  Rebocho, Pereira, Skóraś, Kownacki za bramkę oraz Van der Hart za czyste konto wyróżnienia. To prawie połowa składu. Gdyby tak jeszcze pozostali zawodnicy zagrali powyżej przeciętnej.

 6. Noe pisze:

  Kibole, czego Wy oczekujecie? Przeciwnik bardzo mocny (ograł lidera ze Szczecina i to nieprzypadkowo po bardzo dobrej grze i wygrał 4 z 5 ostatnich meczów), do tego gramy na wyjeździe. Jedyne, czego zabrakło w dzisiejszym meczu to przynajmniej drugiej bramki. Lech zrobił to, co do niego należało, czyli zdominował przeciwnika i praktycznie, poza rzutem wolnym Płock nie stworzył żadnej sytuacji. Wisła w tym meczu nie istniała.
  Ja chcę w tak trudnych meczach właśnie takiego Lecha oglądać. Skoncentrowanego, bezbłędnego, dominującego i wygrywającego. Fajerwerki już były po 5-0. Teraz na koniec sezonu chcę co mecz 3 punktów i mistrza na koniec.
  Dlatego wszyscy ode mnie dostaną minimum 4. …może Amaral 3.

  • Kibic z Bydgoszczy pisze:

   Odpowiem w dwóch słowach. Chcemy mistrza!

  • Noe pisze:

   Skóraś – 6 (wiadomo)
   Kownaś – 5 (bramka, świetnie wychodził do piłek, kilka razy mógł zagrać skuteczniej)
   Satka, Milić, Pedro, Murawski, Karlsrom – 5 (defensywa, dominacja w środku pola to ich zasługa)
   Kamiński – 4 (solidny, odpowiedzialny mecz w rozegraniu, pressingu, ale oczekujemy czegoś więcej w ofensywie)
   Joel – 4 (złamana linia spalonego obniża ocenę. Taki błąd na takim poziomie nie może się zdarzać. Ale on tak ma. Świetny w ofensywie, czasem nieskoncentrowany w defensywie)
   Hart – 4,5 (nie miał nic do roboty, ale świetnie grał nogami)
   Amaral – 3 (wiadomo)

 7. Sp pisze:

  Dobry mecz Skorasia, miejmy nadzieję, że to tylko skurcze, gdyż potrzebujemy 2 młodzieżowców w gazie, a dzisiaj Kamyk słabo.

 8. Ostu pisze:

  Ten Luj to już Ba… czyli 1…
  Skóras 5 tak jak Kownas – za bramkę
  Reszta 3 i 4 – oprócz Amarala, który otrzymuje ocenę niedostateczną czyli 2…
  Pan Maciej ocena taka sama czyli niedostateczna – wprawdzie jak napisałem zwycięzców się nie sądzi ale…

  • mario pisze:

   …ale gdy się kogoś nie lubi to inaczej być nie może. Nie ma to nic wspólnego z Twoją realną oceną rzeczywistości… Jesteś po prostu nieobiektywny.

 9. Mazdamundi pisze:

  Ciężko mi kogoś wyróżnić, bo każdy zagrał co najmniej solidnie. Bardzo mi się podobała gra naszych stoperów, siła spokoju jaką wprowadzali. Kownacki świetnie wykończył akcję Skórasia, który na koniec sezonu zaczyna nas prowadzić do zwycięstw na trudnych terenach – dla mnie to bardzo miłe i bardzo duże zaskoczenie. Żeby tak jeszcze Marchewa odpalił…
  Szkoda, że wynik nie oddaje naszej przewagi w tym meczu, no ale zazwyczaj nie można mieć wszystkiego :)
  Brawa dla trenera za profilaktyczne opierniczenie Adriela – jak widać zasłużone.
  Wesołych Świąt wszystkim tu obecnym internautom po szalu i 15 punktów do końca sezonu!

  #NSNP
  #MajsterNaStulecie

 10. Grossadmiral pisze:

  Kurła wygraliśmy mecz za 6 punktów na trudnym terenie wbrew statystyce prawdopodobieństwu i logice ekstraklasy w sumie na pełnej kontroli a niektórzy jeszcze zaczną narzekać albo dawać niskie oceny. Srodek pola zdominowany świetna gra w destrukcji wisła nie miała praktycznie nic do powiedzenia owszem dwa razy było straszniej strzał szwocha z rzutu wolnego i kogoś tam z główki i to tyle. Fizycznie też wyglądaliśmy dobrze mentalnie też super była walka była presja po wynikach pogoni i rakowa a dali radę. Brawo brawo brawo dość już wiecznego malkontenctwa nawet po zwycięstwach

  • Kibic z Bydgoszczy pisze:

   Przede wszystkim po zwycięstwach. Wg mnie wygraliśmy to bez nerwów. A były mecze „na fuksie”. Nikt nie odpuszcza. Gramy o 2 trofea do gabloty. Panowie taki sukces był tylko raz w naszym klubie.

  • Noe pisze:

   Dokładnie, do tego Wisła przebiegła 121 km, czyli dała w tym meczu „z wątroby” a nie było tego wcale widać. Brawo Kolejorz!

 11. melon771 pisze:

  Dla mnie cała obrona na 5 w tym liczę też Murawskiego. Dalej 4 dla Kamińskiego, Tiby, Kownackiego i Karlstroma. 5 dla Skóry i 2 dla Amarala.
  1 daje Skorży. Mecz wygrany taktyka dobra, ale to prawie 30 kolejka a on nadal nie nauczył się robić zmian.
  Jaki jest sens czekania ze zmianami na ostatnie 15 min? Jakbym był zawodnikiem to by mnie huj strzelił. Idziesz na odprawę, dowiadujesz się że jesteś na ławie, i wiesz, że masz około 30-40 % na to że zagrasz, z czego 100 procent pewności, że nie więcej niż kwadrans. Mi by się nie chciało dla tego trenera flaków wypruwać na boisku, bo wiedziałbym że on ma to w dupie, czy ja będę grał czy nie.
  Później w ramach społecznej sprawiedliwości da zagrać wszystkim rezerwowym w jakimś Grudziądzu czy inną Garbarnią. Sprytny plan jak skurwesyn.

  • Kibic z Bydgoszczy pisze:

   Kumpel wyluzuj. Też grałem w piłkę i wiem jaki to ból nie być w składzie albo nie wejść z ławki. Jak się nie chce to niech wypierdalają z Lecha.

  • Kibic z Bydgoszczy pisze:

   Daj Skorży zero najlepiej, bo wygrał mecz. Lech prowadzi w tabeli i gra w finale PP. Dzisiaj wygrał. Słaby trener na maxa.

  • leftt pisze:

   Jedynka dla trenera po pewnie wygranym meczu😂😂😂😂 Za to, że za późno zrobił zmiany, co i tak nic nas nie kosztowało. Mamy wygrywać i teraz z tego Skorża będzie rozliczany. Nie z tego, że ktoś ma ból dupy bo nie zagrał.

   • Wamp pisze:

    Wy i te wasze krótkowzroczne widzenie. Teraz jest dobrze bo wygrali, trener też super. Do pierwszych straconych punktów. Potem jest płacz że lawka nic nie daje

   • Kibic z Bydgoszczy pisze:

    Ja bym chciał pograć ale mam 40 lat i pierdolę być rezerwowym jak są ode mnie lepsi mimo, że mogę mieć mistrzostwo i PP ;-)

   • Kibic z Bydgoszczy pisze:

    Wamp dalekowzroczny. Opowiadaj chłopie co zrobić z tym składem co mamy żeby zdobyć jakieś trofeum na stulecie klubu.

   • leftt pisze:

    Bo oceniamy mecz a nie sezon. Wiem, że kupon nie wszedł. Stąd wkurwienie.

 12. Pawel68 pisze:

  Brawo Kolejorz!Liczą się 3pkt i tyle w temacie!

 13. Piknik pisze:

  Brawo Lech. Kolejorz który jest piłkarsko cyniczny, to coś nowego. Nasi zdobywają bramkę w 43 minucie, a później w drugiej połowie kontrolują mecz, mają swoje okazje, ale nie próbuje strzelić drugiej bramki za wszelką cenę. Fajny mecz pana Skórasia, Jakub Kamiński się starał, biegał ale wydaje mi się, że w optymalnej formie mógłby grać lepiej. Napastnik.. strzelił bramkę ale gdyby trafił dwie, trzy to też nic by się złego niestało. Panie Dawidzie tak dwa gole spokojnie można było strzelić. Dobra Piknik kończy jeszcze coś napiszę o tym meczu ale dzisiaj było parę piwek i idę świętować dalej zwycięstwo, a przed Lechem kolejne wyzwania.

 14. Jacek_komentuje pisze:

  Jestem w nastroju świątecznym, więc oceny trochę zawyżone.

  Graczem meczu Skóraś. Sam nie wierzę, że to napisałem, ale się należy. Na bardzo dobrym poziomie również cała linia obrony, środek pomocy, nieźle Kamiński i Kownacki.
  Najsłabszy dziś Amaral. Dziwię się, że grał tak długo, bo moim zdaniem był do zmiany duuużo wcześniej. Dziwne, że Dani nie dostał dziś szansy.

  W każdym razie: wynik się zgadza, a to był priorytet. Przeciwnik nam specjalnie niczym nie zagroził, więc też ok.

  Zapominamy o dzisiejszym meczu i czekamy na wynik środowego starcia głównych rywali do tytułu. Jeśli Raków nie zgarnie trzech punktów, to mamy autostradę do mistrzostwa przez duże „A”.

  Korzystając z okazji – wszystkim forumowiczom Wesołych Świąt.

  • tomasz1973 pisze:

   Wesołych Świąt!
   A z autostradą masz rację!

   • 100h2o pisze:

    Skóraś ( co pisałem często) to o wiele lepszy (od początku sezonu) slkrzydłowy od Velde i BaLuja. I dziwiłem się bardzo z tego „promowania i dawania szansy” tej dwójce i sadzania na ławce Skórasia.
    I teraz ( i wcześniej w u-21) Skóra potwierdza moje wpisy. Bierze często na siebie grę ( stąd te faule na nim), niezgorzej drybluje i… ma liczby! Tak jest od początku sezonu!
    Jest jeszcze coś co na razie u niego nie fukcjonuje == Skóra ma NAJLEPSZY strzał z dystansu ze wszystkich skrzydłowych w Lechu! Powinien więc tego próbować .
    U mnie 5- Skóra i Satka ( super że tak jest!)
    4 = Karlstroem, Kownacki, pozostali obrońcy i bramkarz ( co za celne wykopy i przytomna gra z obrońcami!)
    3 = Murawski , Kamiński. Ot występ średni i taka ocena.
    2 = Amaral. Dużo szumu zero skutku, takie piłkarskie bicie piany. Więc i ponowne docenienie Skóry+Kamyka+Pereiry+Kownasia prowadzących z przodu grę „pod nieobecność” Amarala.

 15. fox pisze:

  Weźcie trochę wyhamujcie i przestancie pieprzyć głupoty.Lech jedzie do drużyny która ostatnio wygrywa drużyny która pokonując Pogoń utorowała nam drogę do lidera.Większość kibiców bała się tego meczu jak ognia i powszechnie uważano,że to najcięższy rywal do końca sezonu.Lech ten mecz wygrywa co prawda tylko 1:0 ale przeciwnik ma nie wiele do powiedzenia a wy stawiacie trenerowi jedynkę bo nie tak robi zmiany.Wszyscy którzy wypisują takie bzdury powiem delikatnie zejdźcie na ziemię piszę delikatnie bo swędziło mnie,żeby napisać wam ostrzej,ale od jutra święta więc Zdrowych i Wesołych Świąt a w poniedziałek wylejcie sobie na głowy kubeł zimnej wody.

  • Kibic z Bydgoszczy pisze:

   Haha brawo Lisie ;-) Ja uważam, że najcięższy mecz czeka nas w Gliwicach.
   Ale za chwilę sobie przypominam, że przecież mamy być mistrzem Polski.
   Poza tym po tym meczu ja wierzę w naszą drużynę.

 16. paqero pisze:

  Mocno martwi dyspozycja naszefo TOP3 ofesywnego w ostatnich meczach tj. Amarla, Kamiśmski, Ishak (pomimo że dzisiaj nie grał). W grze o najwyższe cele utrzymują nas Skóraś i Kownacki co jest sporą niespodzianką.

  Wypożycznie Kownackiego wydaje się być kluczowe, bez Dawida mogilysmy już się nie liczyć w grze o mistrza.

 17. KibicKoza pisze:

  No to po kolei. Van der Hart 3. Właściwie nie miał zbyt wiele roboty, ale też docenić trzeba długie zagrania. Miał jednak jeden błąd, który mógł okazać się bezimienny w skutkach. Dalej obrona. Satka rozegrał dziś dobry mecz. Przechwytywał piłki. Brawo! 4/5 Milic praktycznie niczym się nie wyróżnił, ale solidny. 3. Pereira bardzo dobry występ aż dam mu 5. Moim zdaniem jeden z najlepszych zawodników na boisku. Rebocho w tym meczu bezbłędny, ładnie wchodził w pole karne rywala . 3/4
  Karlstroem. Także jeden z lepszych piłkarzy na boisku. Takie 4/5. Zdecyduję za chwilę tak jak w paru innych przypadkach. Murawski starał się i walczył i za to zaangażowanie dam mu 4. Michał Skóraś – bardzo dobry występ. Szybki, przebojowy plus asysta.5 Joao Amaral. Naprawdę mi przykro, ale najgorszy piłkarz w zespole. 2. Kamyk starał się niby, coś robił, ale nic takiego mu nie wychodziło. 3. Kownacki-z jednej strony gol, ale moim zdaniem było parę sytuacji w których mógł się lepiej zachować.4 Pedro Tiba. Występ na trójkę, ale warto zauważyć jedno ładne podanie.

 18. John pisze:

  Pereira bardzo dobrze zagrał w 2 połowie, bezbłędnie,za to w 1 połowie popełnił 2 duże błędy,nota 5?
  Satka 4,5,ok,dobrze wyprowadzał piłkę,odbierał.
  Ale Milić też zasłużył na 5.
  Nie wiem czy przegrał jakiś pojedynek w defensywie,zablokował strzał Sekulskiego, czyścił wszystko,a długie podania za linię obrony Wisły Płock grał na nos.
  Kluczowe podanie zaliczył.
  Czy mógł zagrać lepiej,może gdyby bramkę strzelił tylko,choć karnego mógł wywalczyć ,bo Szwoch popychając go w plecy nie był piłką zainteresowany.

  • KibicKoza pisze:

   Co do karnego się zgadzam. Mój błąd. W takim razie powinno być 4/5. Mimo wszystko notę Pereiry podtrzymuję