Odbiór biletów na finał Pucharu Polski

Znany jest wreszcie sposób zamiany voucherów z klubowej puli na bilety oraz na koszulki. Kibice Lecha Poznań, którzy zdecydowali się kupić wejściówki na sektory Kolejorza znajdujące się na trybunie PGE Narodowego od strony stacji kolejowej Warszawa-Stadion mają niewiele czasu na zamianę vouchera na bilet.Zamiana voucherów na bilety będzie odbywała się w kasie numer 3 stadionu Lecha Poznań przy Bułgarskiej. Żeby zamienić voucher na bilet + koszulkę trzeba go mieć przy sobie i okazać. Osoba trzecia może odebrać bilet na finał Pucharu Polski pod warunkiem, że w okienku kasy biletowej numer 3 przedstawi voucher kibica na którego dane jest wystawiona wejściówka. W kasie 3 stadionu przy ulicy Bułgarskiej można odebrać bilet + koszulkę ukazując voucher kupiony wyłącznie w systemie biletowym Lecha Poznań. Voucher nie uprawnia do wejścia na mecz. Kto nie zamieni voucheru na bilet ten na stadion nie wejdzie. Na finał Pucharu Polski należy zabrać ze sobą dowód tożsamości wraz ze zdjęciem (dowód osobisty lub paszport). Brama numer 10 prowadząca na sektory Lecha Poznań od strony stacji kolejowej Warszawa-Stadion zostanie otwarta 2 maja już o godzinie 10:00.

Harmonogram zamiany voucherów z klubowej puli na bilety:

Czwartek, 28 kwietnia (15:00-20:00) – Pakiety dla karnetowiczów, którzy swoje bilety i koszulki nabyli w sprzedaży zamkniętej oraz pakiety dla osób niepełnosprawnych (bilety + wjazdówka na parking)
Piątek, 29 kwietnia (12:00-20:00) – Pakiety dla wszystkich kibiców, którzy nabyli bilety i koszulki przez system biletowy Lecha Poznań
Sobota, 30 kwietnia (10:00-17:00) – Pakiety dla wszystkich kibiców, którzy kupili bilety i koszulki przez system biletowy Lecha Poznań

Podział miejsc na finał Pucharu Polski 2021/2022
nullWarto przypomnieć, że we wtorek, 26 kwietnia organizator finału Pucharu Polski, którym jest Polski Związek Piłki Nożnej przeznaczył dla kibiców Lecha Poznań kilkaset miejsc parkingowych na błoniach znajdujących się obok Stadionu Narodowego. Bilety cały czas można kupować -> TUTAJ w następujących cenach:

15 zł – motocykl
25 zł – samochód osobowy
50 zł – bus
100 zł – autokar

Liczba miejsc parkingowych na błoniach PGE Narodowego jest mocno ograniczona. Kibice posiadający wjazdówkę proszeni są o umieszczenie za szybami kartki A4 z wydrukowanym dużym numerem bramy wejściowej (dla kibiców Lecha Poznań to brama numer 10). Dzięki kartce stewardzi wraz z policją będą mogli łatwiej kierować ruchem w okolicach stadionu. Wjazd na parking będzie możliwy od ulicy Sokolej.

Na zbliżający finał Pucharu Polski 2021/2022, Lech Poznań – Raków Częstochowa sprzedano już ponad 45 tysięcy biletów. Lech Poznań na sektory za bramką znajdujące się od strony stacji kolejowej Warszawa-Stadion sprzedał wszystkie vouchery (10 tysięcy), a Raków Częstochowa na przeciwległą trybunę ponad 9 tysięcy.

W sprzedaży zostały ostatnie wejściówki na tzw. sektory neutralne sprzedawane przez PZPN i wysyłane kurierem. Nabywać można jeszcze tylko bilety na trybunę od strony Wisły, gdzie zostały ostatnie wolne miejsca. Wejściówki na tzw. sektory neutralne można kupić -> TUTAJ. Bilety kosztują 60 oraz 80 złotych + koszt przesyłki, tysiące z nich już dawno kupili kibice Lecha Poznań z różnych części kraju, którzy na tzw. miejscach neutralnych będą stanowili większość.

Finał Pucharu Polski 2021/2022, KKS Lech Poznań – Raków Częstochowa zostanie rozegrany w poniedziałek, 2 maja, o godzinie 16:00 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Pierwszy finał 2015 z udziałem Lecha Poznań na Narodowym obejrzało 48563 ludzi w tym około 11 tysięcy kibiców Kolejorza. Drugi finał 2016 zgromadził na trybunach 45322 widzów (11700 kibiców Lecha Poznań), a trzeci w 2017 roku 43760 widzów z czego 17 tysięcy stanowili kibice Lecha Poznań.

Kibice Kolejorza na Narodowym w 2017 roku (17000 z kibicami na miejscach neutralnych)
null
null

Kibice Kolejorza na Narodowym w 2016 roku (ok. 11000):
null
null

Kibice Kolejorza na Narodowym w 2015 roku (11700 w tym zgody):
null
null

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

17 komentarzy

 1. Kosi pisze:

  haha xD w kilkanaście godzin oni chca wydac te bilety? Powodzenia 🙂

 2. Rahu pisze:

  To jest chore. W niedzielę w tym klubie nikt nie pracuje, by usiadł do kasy i wydawał? Samo szukanie biletów imiennych w tych kasach potrwa minimum kilka minut w przypadku jednej osoby.

  • Kosi pisze:

   100 razy bardziej opłacało się kupić na neutrale. Wygodnie, z przesyłką do drzwi, bez nerwów i stania w kolejkach parę godzin

  • bezjimienny pisze:

   Nie no, to da się jednak jakoś zoptymalizować, ułożyć wcześniej alfabetycznie, podzielić pod tym kątem kolejki itd. Pod warunkiem, że te bilety fizycznie przyjechały do klubu, a nie są drukowane na miejscu (bo w ten poziom absurdu też jestem w stanie uwierzyć).

 3. tomasz1973 pisze:

  Redakcjo, ile mniej więcej osób ma karnet?

  • Kosi pisze:

   5000

   • tomasz1973 pisze:

    Aha, czyli nawet jeżeli 50% z nas kupiło voucher to chcą ich załatwić w 5 godzin? 8 osób na minutę…

   • Ostu pisze:

    No przecież wiesz, że nasi zarządzający i całe zorganizowane przez nich przedsiębiorstwo to kwintesencja świetnej organizacji…
    Uda się…
    A jak nie to będą zamieniać przez całą noc

 4. mario pisze:

  nie kumam, naprawdę klub nie mógł sprzedawać biletów tylko jakiś erzac wymieniany później na bilet? Co za kretyn to wymyślił? Wiara mieszkająca poza Poznaniem musi osobiście jechać na B17 by wymienić na bilet coś co najpierw kupili przez internet?!?!?! Przecież to jest popierdolone. Chyba, że czegoś rzeczywiście nie kumam…

  • Didavi pisze:

   Jest dokładnie tak jak piszesz. POPIERDOLONE! XXI wiek. Nie możesz kupić biletu online i w tej samej sekundzie mieć go na telefonie, czy na mailu. Mieszkasz 100km, 250km, 400km od Poznania i co musisz zrobić? Przyjechać na ostatnią chwilę w piątek, a jak pracujesz to w sobotę tylko po to by odebrać bilet!? Po czym wracasz wieczorem/w nocy, a poniedziałek do Warszawy. Ja na szczęście zamówiłem na neutral i bilet mam, choć to też nie jest normalne, że bilet musi przyjechać kurierem, ale lepiej tak, niż robić kilometry, po kawałek papieru. Pamiętałem organizacyjny cyrk z poprzednich finałów i wszelkie dopłaty do biletu.

   • tomasz1973 pisze:

    No to ja jestem pierwszym takim przykładem…160 km w jedną stronę. Na razie mam to załatwione tak, że akurat jutro znajomy będzie w Poznaniu, ale jeżeli przyjdzie mu stać z 3 godziny w kolejce to oczywiście nie odbierze mi tego biletu. Ja w piątek nie mogę, zostaje sobota…kurwa co za burdel.

   • mario pisze:

    mam nadzieję, że te trudy wynagrodzi Ci wynik. Ja nie mogę jechać i mimo wszystko trochę zazdroszczę…?

   • Didavi pisze:

    Oby Ci się udało i oby się kurwa opłacało!!! Radość na Narodowym wynagrodzi.

   • tomasz1973 pisze:

    I tylko ta miłość do Lecha, wiara i nadzieja w końcowy sukces mnie do tego przekonała.

   • kibol z IV pisze:

    Myslałem że w tym klubie choć na chwilę zapomniano co znaczy słowo NIEPOROZUMIENIE. Byłem naiwny… W Poniedziałek Lech gra być może najważniejszy mecz sezonu.Dziś jest czwartek, a biletów na ten mecz jeszcze nie ma ! Będą od godziny 15 !!! Kumacie od 15 na cztery dnie przed meczem . Godziny otwarcia kas .
    Czwartek od 15 -22
    Piątek od 12- 22
    Sobota od 10- 17.
    ZAPYTAM teraz panów prezesów co ma zrobić osoba która mieszka po za Poznanien dajmy na to w Koninie czy Gnieznie i pracuje w systemie zminowym , ma w tym tygodniu popołudniową zmianę ? Wpłaciła pieniądze,chce jechać na mecz ,ma internet , są sklepy Lecha w tych miastach…ale on MUSI wziaść wolny dzień z pracy i zapierdalać na Bułgarską odstać swoje w kolejce by zobaczyc swą ukochaną druzynę walczącą o tak długo oczekiwany sukces !
    Podam teraz za oficajlną stroną miejscowoście najbradziej oddalone od Poznania w których Lech ma swoje sklepy.
    Chodzież , Gostyń , Koło , Konin , Margonin , Wolsztyn , Rogożno , Ostrów,Ostrzeszów. Pytam się czy tam nie można bylo zorganizować dla kibiców z tych miejscowoci odbioru biletów ? Posłużę się przykładem tomasza1973 . Facet chce jechać na finał ma sklep Lecha pod nosem , ale on musi zapierdalać do Poznania bo ktoś nie ma w tym klubie wyobrażni i ma kibiców z dalszej cześci WLKP GŁĘBOKO W DUPIE ! Nazywajmy rzeczy po imieniu. Klub ma tych kibców DUPIE !
    Teraz podam jak to wygląda w Rakowie. Bilety można odbierać już od wtorku tj od 26.04. do soboty . Godziny otwarcia kas od 10- 21. I TERAZ UWAGA ! Kibice mieszkajcy w dużej odległosci od Częstochowy będą mogli odbierać bilety na specjalnie przygotowanym na ten mecz stanowisku przy Narodowym. MOŻNA ?…MOŻNA…trzeba tylko chcieć ! Jak to się stało że w Częstochowie można odbierać bilety dwa dni wcześniej niż w Poznaniu ? Ktoś nie zdązył z koszulkami ? Ktoś znów kurwa z czymś zaspał ? Czy ktoś jak zwykle ma w dupie kibiców ?
    Pytam się po co są te sklepy w tych miejscowosciach które wymieniłem ? Po to by sprzedać długopiś lub breloczek czy po to by właśnie w takich momentach ułatwić życie kibolom z landów ? ABSURD , BRAK SZACUNKU I POWAGI dla kibców mieszkająch z dala od POZNANIA ! Ja osobiscie nie będę miał problemu z biletem , nie będę musiał zapierdalać ileś tam km by dostać bilet na mecz ukochanego klubu , nie będę stał w kolejce przy Bułgarskiej. Szczerze współczuję ludziom z landów i tym wszystkim którzy przez nieporadność klubu będą musieli odstać swoje przy kasach na Bułgarskiej. Wiara to jest w obecnych czasach SKANDAL ! tomasz1973 i wielu tych którym rzucono kłody pod nogi w postaci dystrybucji biletów , mam nadzieję że WSZYSCY RAZEM spotkamy się na Narodowym i poniesiemy swym dopingiem Kolejorza do zwycięstwa…bo Lech to MY. Kibole.

    #MajsterNaStulecie

   • tomasz1973 pisze:

    No cóż nie chce mi się już na temat biletów pisać, kibol napisał w zasadzie wszystko co było trzeba napisać…taka ciekawostka, do Ostrzeszowa mam 15 km, do Ostrowa 30, do Poznania 165.
    No, ale dość użalania i wkurwu, mam bilet, będę z Lechem, będem z Wami!!! I będę po meczu ryczał „puchar jest nasz, ten puchar do Lecha należy!

 5. janusz.futbolu pisze:

  Właśnie odebrałem bilety.
  Nie jest tak źle jeśli chodzi o czekanie – przede mną było może 5 osób, 5 minut czekania i jestem przy okienku
  Ale to niestety przykra niespodzianka – brak koszulek o rozmiarze L.
  Kurier nie dowiózł paczki – usłyszałem
  Dziś odbiór biletu, jutro znowu przyjazd po koszulkę

  Jak u Barei – Nie mamy pana płaszcza i co nam pan zrobisz?