Coraz bliżej meczu (FOTO)

Jedenasty finał Pucharu Polski w historii Lecha Poznań jest coraz bliżej. W sobotę, 30 kwietnia wokół PGE Narodowego odbywają się ostatnie prace związane z przyjęciem wielu kibiców, którzy pojutrze w liczbie ponad 45 tysięcy są spodziewani na trybunach największego obiektu w kraju.Niespełna 48 godzin przed meczem Lech Poznań – Raków Częstochowa wokół PGE Narodowego nie ma nic, co informowałoby o zbliżającym się finale Pucharu Polski. Od strony Wisły obklejono jednak betonowe elementy stadionu, które przybrały barwy rozgrywek o Fortuna Puchar Polski. W sobotę były już ustawiane barierki, drobne prace trwały także w okolicach bram prowadzących na trybuny za bramkami, gdzie zasiądą zorganizowane grupy kibiców Lecha Poznań oraz Rakowa Częstochowa.

Warto przypomnieć, że kibice Kolejorza zajmą trybunę od strony stacji kolejowej Warszawa-Stadion widocznej na poniższych zdjęciach z dzisiejszego popołudnia, a pojazdy osób, które po wykupieniu parkingowego biletu staną na błoniach Narodowego również widocznych poniżej. Kibice Lecha Poznań będą wchodzić bramą numer 10, ta będzie otwarta już od godziny 10:00, pozostałe bramy prowadzące na tzw. sektory neutralne będą czynne od 14:00.

Jutro na PGE Narodowym odbędą się konferencje prasowe obu finalistów oraz ostatnie treningi. Na tekstowo-fotograficzną relację z konferencji prasowej Kolejorza oraz z jego treningu na głównej płycie stadionu Narodowego zapraszamy na KKSLECH.com między godziną 14:30 a 15:00.Wokół Stadionu Narodowego kilkadziesiąt godzin przed finałem Lech – Raków (30.04.2022)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

1 Odpowiedź

  1. Arekwlkp1986 pisze:

    Wszystko w nogach chłopaków!!! Pełna koncentracja i nie odpuszczać!! Niech kamyk zapisze się w historii meczem życia!!!