Lech trenował na Narodowym (FOTO)

O godzinie 14:30 po konferencji prasowej Lecha Poznań rozpoczął się ostatni trening Kolejorza przed poniedziałkowym finałem Pucharu Polski z Rakowem Częstochowa. Zajęcia niebiesko-białych na głównej płycie Stadionu Narodowego przez kwadrans mogli obserwować przedstawiciele mediów.Trener Maciej Skorża zabrał na finał bardzo szeroką kadrę co w przypadku tego typu meczów jest standardem. Do Warszawy pojechał m.in. rekonwalescent Bartosz Salamon, który ćwiczył z zespołem. Zajęcia Lecha Poznań na głównej płycie PGE Narodowego obklejonego już wcześniej w barwy Fortuna Pucharu Polski obserwowali Piotr Rutkowski oraz Tomasz Rząsa. Nad tunelem prowadzącym na murawę stał już Puchar Polski ubrany w barwy obu klubów. Ponadto za obiema bramkami podczas treningu Kolejorza wieszano specjalne siatki tak, aby jutro na płytę boiska nie dostały się race. Z kolei pod trybunami trwało składanie specjalnej sceny, która po meczu stanie na murawie i na której Puchar Polski odbierze jego triumfator. Warto przypomnieć, że pierwszy raz od lat trofeum nie będzie już wręczane na sektorach vip znajdujących się nad tunelem prowadzącym na murawę a na samej murawie.Ostatni trening Lecha na PGE Narodowy przed finałem z Rakowem + stadion dzień przed meczem (01.02.2022)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

2 komentarze

 1. Kibic z Bydgoszczy pisze:

  Rutek jaka pajda, stresik jest, prezes czuję presję ;)
  Stadion wspaniały, szkoda tylko, że w Warszawie, bo uLegła to Kur…
  Bartek Salamon, by się przydał, bo Raków ma Petraska.
  Ciekawe co za joke był między Kvekve, a Skórasiem, że papa faluje na kilku zdjęciach… Może coś w stylu… uja grają, opierdolimy ich ;-)

 2. Kosi pisze:

  Przepiekny stadion. Jestem juz spakowany i chyba za wiele nie pospie. Takie mecze nie zdarzaja sie czesto, to zupelnie inny poziom emocji.