Lechowa młodzież – tydzień 26

W minionych dniach kolejne mecze w swoich ligach rozegrały wszystkie cztery najstarsze młodzieżowe drużyny Lecha Poznań. Juniorzy Kolejorza od środy rozegrali w sumie pięć spotkań notując przeciętne rezultaty.Rezerwy:

Lech II Poznań w ostatnią środę poniósł 2 porażkę z rzędu i to bez straty gola. Kolejorz poległ wtedy na wyjeździe z faworyzowaną Chojniczanką Chojnice 0:2, a w niedzielę ograł u siebie broniący się przed spadkiem KKS Kalisz 1:0. Rezerwy wskoczyły na 6. miejsce barażowe w II-lidze. W sobotę, 7 maja, o godzinie 17:00 podopieczni Artura Węski na wyjeździe zmierzą się z piątymi Wigrami Suwałki.

CLJ U-18:

Już w piątek przykry łomot na wyjeździe zebrali juniorzy starsi. W CLJ zespół Lecha Poznań przegrał z Legią Warszawa 3:6. Zawodnicy Huberta Wędzonki są dopiero na 7. pozycji. W sobotę o 12:00 podejmą u siebie ósmą Jagiellonię Białystok, która ma 3 oczka mniej.

CLJ U-17:

Juniorzy młodsi wiosną grają fatalnie. Lech Poznań U-17 nie ma już szans na awans do 1/2 CLJ do lat 17, w ten weekend spadł na 4. miejsce, do liderującej Warty Poznań traci 10 punktów. Czwarty Kolejorz w sobotę o 12:00 zaprezentuje się na boisku wicelidera Lechii Gdańsk.

CLJ U-15:

Cały czas liderem w grupie B CLJ U-15 są piłkarze Damiana Sobótki mający 7 punktów przewagi nad wiceliderem. Tym razem trampkarze starsi pokonali na wyjeździe Lechię Gdańsk 5:1. W sobotę w samo południe Lecha Poznań do lat 17 czeka domowe starcie z FASE Szczecin.

Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualne tabele oraz wyniki rozgrywek 2021/2022 znajdują się w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.Ostatnie mecze młodzieży:

II-liga: Chojniczanka Chojnice – Lech II Poznań 2:0
II-liga: Lech II Poznań – KKS Kalisz 1:0
CLJ U-18: Legia Warszawa – Lech Poznań 6:3
CLJ U-17: Lech Poznań – Warta Poznań 1:2
CLJ U-15: Lechia Gdańsk – Lech Poznań 1:5

Kolejne mecze młodzieży:

II-liga: Wigry Suwałki – Lech II Poznań (sobota, 7 maja, godz. 17:00)
CLJ U-18: Lech Poznań – Jagiellonia Białystok (sobota, 7 maja, godz. 12:00)
CLJ U-17: Lechia Gdańsk – Lech Poznań (sobota, 7 maja, godz. 12:00)
CLJ U-15: Lech Poznań – FASE Szczecin (sobota, 7 maja, godz. 12:00)

> Ligowy terminarz rezerw Lecha Poznań
> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

2 komentarze

  1. Ostu pisze:

    Co się dzieje z tym CLJ – em pod „wodzą” Ulatowskiego…?
    Tu NAPRAWDĘ czas najwyższy na zmiany…

  2. Zbychu pisze:

    W myśleniu prezesów, jeśli jesteśmy najlepsi, to już nie nie należy zmieniać i dalej będziemy najlepsi. W pierwszym zespole takie myślenie zaprezentowano nam zimą, nie uzupełniając zespołu, w akademii widać to już od lat. Lokomotywa odjechała innym, ro możemy do pieca nie dokładać, pociąg sam się dokula. A tymczasem niektóre wagoniki są już lepsze, niż nasze i inne pojazdy zaczynają się rozpędzać.