Pierwsze zdjęcia ze Stadionu Narodowego

Zapraszamy do oglądania pierwszych zdjęć autorstwa fotografów serwisu KKSLECH.com wykonanych w dniach 30 kwietnia – 2 maja 2022. Zdjęcia przedstawiają przygotowania Lecha Poznań do finałowego meczu z Rakowem Częstochowa, sam mecz finałowy czy kibiców na PGE Narodowym w Warszawie.

W naszej trzydniowej galerii znajdziecie sobotnie zdjęcia Stadionu Narodowego z zewnątrz, fotorelację z niedzielnej konferencji prasowej przedstawicieli Lecha Poznań oraz treningu zespołu na głównej płycie PGE Narodowego. Są lub wkrótce pojawią się także zdjęcia obiektu podczas finału (ujęcia z dwóch różnych trybun + z murawy), a do tego fotografie opraw. W naszej galerii dość szybko po meczu z Rakowem Częstochowa pojawią się zdjęcia z ceremonii medalowej, jeśli Kolejorz sięgnie po trofeum, na pełną fotorelację z finału Pucharu Polski 2021/2022 zapraszamy na KKSLECH.com w nocy z 2 maja na 3 maja.

Poniższa galeria zdjęć będzie na bieżąco aktualizowana. Odśwież, by widzieć wprowadzane zmianyPGE Narodowy z zewnątrz (30 kwietnia 2022):

Przedfinałowa konferencja Kolejorza + trening na Narodowym (1 maja 2022):


Pierwsze zdjęcia z finału Lech – Raków (stadion, kibice, oprawy):

Zdjęcia z Lechowej ceremonii medalowej:

Pełna fotorelacja z finału Pucharu Polski 2021/2022, Lech – Raków:

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <