Zdjęcia z Lechowej ceremonii medalowej

Nie tak miał wyglądać dzień 2 maja 2022 roku. Nie udało się odczarować Narodowego, wielu złych pass z Rakowem Częstochowa, nie udało się zdobyć Pucharu Polski po 13 latach, była to kolejna z rzędu majówka podczas której kibice Lecha Poznań nie mają się z czego cieszyć.Nie takie miały być zdjęcia z ceremonii medalowej po finale Pucharu Polski 2021/2022, ale nic nie poradzimy. Po przegranym finale z Rakowem Częstochowa drużyna Lecha Poznań z rąk władz PZPN odebrała na murawie srebrne medale. Na boisku pojawili się właściciele klubu – Maja Rutkowska oraz Piotr Rutkowski, był także Karol Klimczak i Tomasz Rząsa. Poniżej znajduje się pierwsza, szybka galeria zdjęć z Lechowej ceremonii na Stadionie Narodowym. Więcej zdjęć z dni 30 kwietnia – 2 maja (stadion, konferencja Lecha, trening Lecha + trybuny w dniu finału można znaleźć) -> TUTAJ. Pełna fotorelacja z finału Pucharu Polski 2022 pojawi się w nocy.

Lechowa ceremonia po finale Pucharu Polski 2021/2022 (2 maja 2022):

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

8 komentarzy

 1. mario pisze:

  nie mogę na to patrzeć

 2. Ostu pisze:

  To zdjęcie w tym wątku – pukający się w głowę rutek – co ja kurwa robię nie tak..
  I Maciej, który jest – przynajmniej tak wygląda z jego miny – wyglupiony w pień…
  No i nasz przysłowiowy gwóźdź do trumny czyli Karol K.
  Galeria osobowości…
  Osobliwości…?
  Figur…!
  I każdy z nich ma w sobie „to coś” – ja nigdy się nie poddam, ja będę walczył dalej…

 3. patko78 pisze:

  Panie Rutkowski!! „Ja się nigdy nie poddam!!” Czy ten slogan jest jeszcze aktualny????? Chce pan coś dodać? Zmodyfikować?! Tu nie ma co zbierać! Zaraz przegramy MP /jest duże prawdopodobieństwo/ i na 100lecie Klubu zostaniemy z niczym!! Kim Ty Qrwa jesteś pajacu?!! Kim jest ten przydupas Gargamel co nawet nie ma stylówki i zawsze nie wiadomo w co się ubierze będzie wyglądał jak dziad! Kim jest qrwa ten „Żąsa” specjalnie przez „Ż” bo na poprawną pisownie nie zasługuje! Kim jest Pan Maciej Skorża?! Dobrym trenerem i tylko dobrym bo pewnego pułapu nie przeskoczy by być bardzo dobrym! Jak to możliwe, że zwykły młodszy cwaniak, impertynet z Częstochowy pyknął go 3 razy w sezonie??!! No qurwa mać! Wypierdalajcie Wy wszyscy!

 4. 07 pisze:

  Średnio co 1, 5 roku nowy trener, z nową wizją i koncepcją. Efekt mamy. Zdjecia mówią wszystko. Skorza miał przynieść Puchar. Poległ. Przegrał ale tak naprawde przegrała polityka tego zarządu. Skorza i tak zrobił sporo. Ciekawy jestem rozdania na nowy sezon. Ogrywanie Bąkowskiego czy inwestycja w kozaka miedzy słupkami? To tylko jedno z pytań. Wielkie zapowiedzi i plany a wygrała mozolna praca.

 5. Bart pisze:

  Patrzę na te zdjęcia i zastanawiam się jakim cudem te mendy z nierządu ot tak chodzą se po mieście i nie dostali jeszcze od nikogo po mordzie

 6. El Companero pisze:

  Dwóch Jonaszy…

 7. inowroclawianin pisze:

  Jeżeli nie będzie MP to Rutek powinien się w końcu poddać