Lechowa młodzież – tydzień 27

W minionych dniach kolejne mecze w swoich ligach rozegrały trzy z czterech najstarszych młodzieżowych drużyn Lecha Poznań. Za juniorami Kolejorza bardzo przeciętny czas i rozczarowujące wyniki.Rezerwy:

Lech II Poznań w sobotę przegrał na wyjeździe z piątymi Wigrami Suwałki 0:2 tracąc obie bramki w końcówce. Rezerwy Kolejorza na 2 kolejki przed końcem wypadły ze strefy barażowej o awans do I-ligi. Podopieczni Artura Węski do Raduni Stężyca tracą oczko, Radunia w ostatniej kolejce otrzyma walkowera za mecz z GKS-em Bełchatów, więc szanse rezerw na baraże są małe. Kolejorz w niedzielę, 15 maja, o godzinie 16:00 zmierzy się u siebie z ostatnim Sokołem Ostróda.

CLJ U-18:

Znowu w CLJ zawiedli juniorzy starsi. Po łomocie od Legii Warszawa tym razem Lech Poznań przegrał u siebie z niżej notowaną Jagiellonią Białystok 1:2. Zespół U-18 zajmuje w ligowej tabeli dopiero 8. miejsce, w sobotę o 11:00 zawodnicy Huberta Wędzonki zmierzą się na wyjeździe z piątą Wisłą Kraków.

CLJ U-17:

Juniorzy młodsi wiosną grają fatalnie. Lech Poznań U-17 już dawno stracił szanse na awans do półfinału CLJ U-17, w ten weekend nie rywalizował, jego mecz z Lechią został przełożony. W sobotę o 13:00 piłkarze Bartosza Bochińskiego podejmą Żaki Szczecin. Czwarty Kolejorz do lidera grupy B, Warty Poznań traci aż 13 punktów.

CLJ U-15:

Cały czas liderem w grupie B CLJ U-15 są piłkarze Damiana Sobótki mający 7 punktów przewagi nad wiceliderem. Tym razem trampkarze starsi Lecha Poznań pokonali u siebie FASE Szczecin 3:0. W niedzielę o 14:15 spotkają się z Wartą Poznań na jej terenie.

Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualne tabele oraz wyniki rozgrywek 2021/2022 znajdują się w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.Ostatnie mecze młodzieży:

II-liga: Wigry Suwałki – Lech II Poznań 2:0
CLJ U-18: Lech Poznań – Jagiellonia Białystok 1:2
CLJ U-15: Lech Poznań – FASE Szczecin 3:0

Kolejne mecze młodzieży:

II-liga: Lech II Poznań – Sokół Ostróda (niedziela, 15 maja, godz. 16:00)
CLJ U-18: Wisła Kraków – Lech Poznań (sobota, 14 maja, godz. 11:00)
CLJ U-17: Lech Poznań – Żaki Szczecin (sobota, 14 maja, godz. 13:00)
CLJ U-15: Warta Poznań – Lech Poznań (niedziela, 15 maja, godz. 14:15)

> Ligowy terminarz rezerw Lecha Poznań
> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <