Lechowa młodzież – tydzień 29

W miniony weekend ostatni raz w sezonie 2021/2022 w komplecie rywalizowały wszystkie cztery najstarsze młodzieżowe drużyny Lecha Poznań. Mimo aż 15 strzelonych goli nie udało się im zdobyć kompletu punktów.Rezerwy:

Lech II Poznań nie dał rady dostać się do baraży tracąc 6. miejsce na terenie lidera. Rezerwy Kolejorza prowadząc dwukrotnie zremisowały ze Stalą Rzeszów 2:2. Krótko po podarowanym rzucie karnym przez nieodpowiedzialne zachowanie Krystiana Palacza jedenastkę w 88 minucie zmarnował Tymoteusz Klupś, a Norbert Pacławski mając piłkę meczową na nodze nie trafił w światło bramki w ostatniej akcji. Lech II Poznań przegrał baraże o punkt z Radunią Stężyca, która w 34. kolejce otrzymała walkowera za spotkanie z GKS-em Bełchatów. Dla podopiecznych Artura Węski sezon 2021/2022 i był najlepszy na szczeblu centralnym.

CLJ U-18:

Lech Poznań do lat 18 przegrywając ostatnie 3 mecze, w których stracił aż 12 goli w końcu się odkuł. Zawodnicy Huberta Wędzonki rozgromili u siebie dawno zdegradowaną Stal Rzeszów 7:0. Dopiero ósmy Kolejorz za tydzień w sobotę o 13:00 na koniec nieudanego sezonu zagra na wyjeździe z niżej notowanym beniaminkiem Rakowem Częstochowa.

CLJ U-17:

Juniorzy młodsi notujący bardzo słabą wiosnę już wcześniej stracili szanse na wyjście z grupy B CLJ U-17 do półfinału. W ten weekend zawiedli zaledwie remisując na wyjeździe z broniącym się przed spadkiem Zawiszą Bydgoszcz 2:2. Zawodnicy Bartosza Bochińskiego są drudzy w grupie B mając aż 15 punktów mniej od Warty Poznań. W środę w zaległym meczu zmierzą się z czwartą Lechią w Gdańsku, następnie w sobotę znowu na wyjeździe powalczą z trzecią Pogonią Szczecin.

CLJ U-15:

Żadnych problemów z wygraną w ten weekend nie mieli trampkarze starsi Lecha Poznań z grupy B CLJ U-15. Lech Poznań, który już wcześniej zapewnił sobie grę w półfinale CLJ do lat 15 rozbił Lotos Gdańsk 4:0. W sobotę czeka go wyjazdowe starcie z Radunią Stężyca.

Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualne tabele oraz wyniki rozgrywek 2021/2022 znajdują się w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.Ostatnie mecze młodzieży:

II-liga: Stal Rzeszów – Lech II Poznań 2:2
CLJ U-18: Lech Poznań – Stal Rzeszów 7:0
CLJ U-17: Zawisza Bydgoszcz – Lech Poznań 2:2
CLJ U-15: Lech Poznań – Lotos Gdańsk 4:0

Kolejne mecze młodzieży:

CLJ U-18: Raków Częstochowa – Lech Poznań (sobota, 28 maja, godz. 13:00)
CLJ U-17: Lechia Gdańsk – Lech Poznań (środa, 25 maja, godz. 11:00)
CLJ U-17: Pogoń Szczecin – Lech Poznań (sobota, 28 maja, godz. 12:00)
CLJ U-15: Radunia Stężyca – Lech Poznań (sobota, 28 maja, godz. 11:00)

> Ligowy terminarz rezerw Lecha Poznań
> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

Dodaj komentarz