Maciej Skorża podziękował kibicom

Trener Maciej Skorża podczas specjalnego wystąpienia zamieszczonego na klubowym kanale na YouTube podziękował całej Lechowej rodzinie za mistrzowski sezon 2021/2022. Zasłużony szkoleniowiec, który doprowadził Kolejorza do dwóch tytułów Mistrza Polski podziękował również kibicom Lecha Poznań za wsparcie w niezapomnianych rozgrywkach.„Chciałbym gorąco podziękować za ten sezon, za sezon mistrzowski. Dziękuję prezesom za umiejętne wspieranie mnie, dużym wsparciem dla mnie był też Tomasz Rząsa, który zawsze miał czas w różnych sytuacjach. Bardzo dziękuję również pracownikom klubu, za wasze zaangażowanie, wszyscy na każdym kroku pokazywali, jak bardzo im zależy na dobrym wyniku w sezonie.”

null

„Kibice byli wspaniali. Stworzyliście fantastyczną atmosferę, dziękuję za to, jak wspieraliście drużynę na wyjazdach a przede wszystkim na Bułgarskiej. Nie zapomnę meczów u siebie, długo będę je pamiętał, dziękuję Wam za nie. Radość, która była podczas mistrzowskiej fety osładza wszystkie zakręty tego sezonu i uzmysłowiło mi to, jak bardzo był to ważny sezon, jak ważne było zdobycie mistrzostwa dla całej Wielkopolski na 100-lecie klubu.”

null

„Chciałbym przekazać także gorące podziękowania sztabowi szkoleniowemu, sztabowi medycznemu i Mariuszowi Skrzypczakowi, który jest najlepszym kierownikiem w całej lidze. Dziękuję piłkarzom dzięki którym przeżywaliśmy te emocje. To byli główni aktorzy i wykonawcy całej tej radości w tym sezonie. Słowa uznania dla zawodników, słowa uznania za to, jakimi ludźmi jesteście i jak w trudnych momentach umieliście reagować.”

null

„Niestety muszę wysiąść na tym przystanku, ale wiem, że lokomotywa będzie pędziła dalej. Wierzę, że kolejny sezon będzie równie owocny, równie radosny i trzymam kciuki, by w Europie oraz w Ekstraklasie zespół Lecha był na tych miejscach na których powinien być. Raz jeszcze dziękuję za ten sezon.”

null

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

12 komentarzy

 1. Rahu pisze:

  Panie Macieju, Pan wraca zimą. Do końca jesieni Janas, później powrót i jedziemy dalej na tym wózku.

 2. tomasz1973 pisze:

  Żadnego żegnaj! Do zobaczenia jak najszybciej z Panem na stanowisku trenera Lecha!

 3. Mateusz92 pisze:

  To ja dziękuję, Panie Trenerze. Dziękuję za ten ogrom pracy, który Pan podjął, aby Lech znalazł się na ligowym szczycie. Zastał Pan Lecha słomianego, a zostawił murowanego, ozdobionego mistrzowską koroną. Wierzę, że to wszystko co Pan zostawił, ten kierunek, który został wytyczony, będzie kontynuowane.
  Dzięki Trenerze za te wszystkie piękne chwile, dzięki za EMOCJE, czyli coś najważniejszego, sól sportu. Znowu mogłem się emocjonować, czekać z niecierpliwością na każdy mecz. To było niesamowicie ważne, potrzebowałem tego bardzo po latach przerażającego zniechęcenia, zmęczenia, tumiwisizmu. Pan swoją pracą przywrócił wiarę w ten zespół.Sprawił Pan,że nad Bułgarską zaświeciło słońce, a nasz niebiesko- biały świat znów stał się piękny.
  Za to wszystko wielkie, z serca płynące,DZIĘKUJĘ.
  Lech już wygrał, teraz czas na Pana Trenerze. Życzę, aby wyszedł Pan zwycięstwo z walki, którą toczy. Życzę, aby wszystkie życiowe ścieżki wyprostowały się. A potem… do zobaczenia przy Bułgarskiej. Wierzę, że jeszcze tu wrócisz, LEGENDO! Bułgarska będzie zawsze otwarta dla Ciebie.

 4. mario pisze:

  Panie Trenerze, niech się Panu wszystko dobrze poukłada. Do zobaczenia w Poznaniu, na B17!

 5. 100h2o pisze:

  Tak dużo dobrego, słów wsparcia i andziei że Pan Trener Skorża wróci to ja nie czytałem NIGDY!Jakie to krzepiące po latach kopania trenerów . I jestem pod wrażeniem że prawie NIKT pojebany nie wszedł tutaj z butami. Może tylko jeden/dwóch wydziwiało idiotycznie, reszta bez zastrzeżenia przyjęła decyzję Trenera i nie szukała dziury w całym . Także z całego serca Go wsparła ! Gratki dla wszystkich tu piszących i ulga ,że są jeszcze jakieś normalne kibolskie fora ! W tym w sumie pojebanym necie !

 6. Piasek pisze:

  Poznań czeka, my czekamy… aż z Maestro (na ławce) znów zagramy!

  Trenerze, pokonaj te przeciwności losu i wracaj do nas! Jest jeszcze robota do zrobienia. Liga Mistrzów i Puchar Polski wciąż są do zdobycia!

 7. Didavi pisze:

  Czekamy na kolejnym przystanku. Maciej wskoczysz do rozpędzonej lokomotywy i jedziemy po kolejne mistrzostwo z Tobą za sterami. Jak wrócisz, będzie kolejne święto. Poznań, Wielkopolska, cała Lechowa Polska znów się uśmiechnie, widząc Ciebie z herbem Lecha na piersi.
  Czekamy! Nieskończoność!

 8. kibol z IV pisze:

  Maestro . To My dziękujemy. Przychodząc rok temu do Lecha zastałeś rozklekotaną ciuchcię. Pełną wad i usterek. Tchnąłeś w nią swój warsztat. I z bocznicy pokierowałeś na mistrzowskie tory. Mijaliśmy kolejne stacje , mijaliśmy w tym szczególnym dla nas czasie. Z rozklekotanej ciuchci zrobiłeś błyszczącą złotem lokomotywę. Ta lokomotywa mknie dalej…mknie i czeka na Macieja Skorżę. Spotkamy się znowu za jakiś czas…Nie spiesz się poukładaj sobie wszystko…my zaczekamy. I znów wszyscy razem utoniemy w swietle mistrzowskich rac.
  Maciej jeszcze raz WIELKI DZIĘKI …za MAJSTRA NA STULECIE

 9. inowroclawianin pisze:

  Bardzo elegancko i przyzwoicie się zachował. Niech się Rutek i Gargamel uczą. My też dziękujemy trenerze za wykonanie planu minimum. Może jeszcze się zejdziemy w przyszłości.

 10. KibicKoza pisze:

  To my powinniśmy dziękować. Zasługuje Pan w pełni na miano Pana Trenera. Nigdy nikt nie otrzyma takiego tytułu. Pan zasługuje na niego jak nikt inny. Jest Pan oddany Lechowi, a to wiele znaczy. Wierzę, że nie rozstajemy się na długo i już za chwilę będzie Pan świętował kolejne tytuły z Lechem. Nie czas mówić żegnaj, ale do zobaczenia.

Dodaj komentarz