33 piłkarzy wyjedzie do Opalenicy

W poniedziałek, 20 czerwca rozpoczyna się najważniejszy okres krótkich letnich przygotowań Mistrza Polski do rundy jesiennej nowego sezonu 2022/2023. Lech Poznań przez najbliższe 1,5 tygodnia będzie ćwiczył w Opalenicy, gdzie pod wodzą Johna van den Broma rozegra łącznie trzy mecze kontrolne.Członkowie sztabu szkoleniowego zdecydowali o zabraniu na zgrupowanie do Opalenicy aż 33 piłkarzy. Wśród nich jest 4 bramkarzy w tym wracający z wypożyczenia Karol Draźdżewski oraz rekonwalescent Krzysztof Bąkowski. Jest też 10 nominalnych obrońców, aż 15 pomocników oraz 4 napastników.

Dziś do drużyny Lecha Poznań dołączą kadrowicze z reprezentacji młodzieżowych – Michał Skóraś, Antoni Kozubal, Jakub Antczak oraz Filip Szymczak. Dopiero w czwartek na zajęciach są spodziewani Nika Kvekveskiri, Lubomir Satka i Jesper Karlstrom. Pod okiem Johna van den Broma do 29 czerwca będzie trenowało wielu młodych graczy z rezerw a nawet z niższych roczników.

Oprócz wspomnianego Karola Drażdżewskiego po południu na obóz Lecha Poznań do Opalenicy pojadą Igor Kornobis, Maksymilian Pingot, Patryk Olejnik, Patryk Gogół, Maksym Czekała, Filip Wolski czy Norbert Pacławski.

Mistrzowie Polski w czwartek, 23 czerwca, o godzinie 17:00 spotkają się kontrolnie z Pogonią Szczecin, w niedzielę, 26 czerwca zagrają z nadal nieznanym dotąd rywalem, natomiast we wtorek, 28 czerwca rozegrają sparing z Jagiellonią Białystok. Relacje na żywo ze wszystkich towarzyskich gier Kolejorza na KKSLECH.com.Kadra Lecha Poznań na letni obóz w Opalenicy (20-29 czerwca 2022):

Bramkarze:

Filip Bednarek
Artur Rudko
Karol Drażdżewski
Krzysztof Bąkowski

Obrońcy:

Joel Pereira
Alan Czerwiński
Igor Kornobis
Lubomir Satka
Bartosz Salamon
Antonio Milić
Maksymilian Pingot
Patryk Olejnik
Pedro Rebocho
Barry Douglas

Pomocnicy:

Jesper Karlstrom
Radosław Murawski
Nika Kvekveskiri
Antoni Kozubal
Joao Amaral
Dani Ramirez
Filip Marchwiński
Adriel Ba Loua
Michał Skóraś
Jan Sykora
Kristoffer Velde
Patryk Gogół
Maksym Czekała
Filip Wolski
Jakub Antczak

Napastnicy:

Mikael Ishak
Artur Sobiech
Filip Szymczak
Norbert Pacławski

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

3 komentarze

  1. yossarian pisze:

    Ok, stawiam na Karola Drażdżewskiego. To będzie nasz numer 1 w bramce.

  2. 07 pisze:

    Ok, piszcie co chcecie , ale ostatnie okienka transferowe jesli chodzi o skrzydłowych to same porazki. Sykora, Ba Loua, Velde. Żaden z nich poki co sie nie sprawdził a kasa na nich wydana wcale nie jest mała. Moze więc dajmy rok takiemu Antczakowi by pokazał tym gwiazdeczkom gdzie ich miejsce….. Sykore za te dziary to bym wysłał pierwszą bana do Czech przez Wrocław. ?

  3. Przemo33 pisze:

    Redakcjo przy obrońcach, konkretnie Czerwińskim, wkradł się błąd w jego imieniu – z Alana stał się Arturem 🙂