73 zdjęcia z prezentacji Mistrza Polski

W czwartek, 14 lipca, o godzinie 18:00 w poznańskiej galerii Posnania odbyła się prezentacja Lecha Poznań przed ligowym sezonem 2022/2023. Udział w niej wzięło kilkuset kibiców Kolejorza, którzy z bliska mieli okazję zobaczyć zawodników czy trenerów Mistrza Polski.Czwartkową prezentację poprowadził klubowy spiker Grzegorz Surdyk, który wyczytywał nazwiska piłkarzy oraz dziennikarz pracujący w telewizji Tomasz Wolny. Na początku imprezy odbył się krótki koncert Michała Wiraszko oraz Adama Brzozowskiego, którzy skomponowali utwór „Nie idziesz sam” i pokazano nowy klip do niego. Obecne były piłkarki Lecha Poznań UAM, które wywalczyły awans do II-ligi oraz Lech Poznań U-15, który niedawno zdobył Mistrzostwo Polski.

Podczas prezentacji na scenie pojawili się także zasłużeni kibice, którzy opowiedzieli głównie młodej publiczności zgromadzonej w Posnanii, czym dla nich jest Lech Poznań, zaprezentowano trzeci komplet strojów Mistrza Polski na sezon 2022/2023 zaprojektowany przez kibica Bartka Parysa, a do kibiców przemówili też m.in. Mikael Ishak, John van den Brom czy Denny Landzaat. Prezentacja Lecha Poznań przed nowymi rozgrywkami trwała nieco ponad godzinę, po niej kibice mogli zebrać autografy czy zrobić sobie zdjęcia z zawodnikami.

W Posnanii zabrakło Antonio Milicia, który ma infekcję oraz Adriela Ba Loua mającego wtedy sprawę do załatwienia. Zapraszamy do obejrzenia 73 zdjęć z czwartkowej prezentacji Lecha Poznań przed nowym sezonem 2022/2023 piłkarskiej PKO Ekstraklasy, w którym Kolejorz będzie bronił tytułu Mistrza Polski.Prezentacja Lecha Poznań 2022/2023

Autor zdjęć: Dawid Ćmielewski

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

8 komentarzy

 1. slavus pisze:

  mówili coś o klęsce w Azerbejdżanie?

 2. Pawel1972 pisze:

  Myślałem, że się nie odważą w tym roku prezentować tej mizerii. Ale jednak zamojskie przybłędy bezczelne są i zuchwałe – zero wstydu.

  • Zlapany na ofsajdzie pisze:

   A co byś napisał jakby odwołali wcześniej zapowiadaną prezentację? Wtedy byś dopiero jechał, że nie mieli odwagi przyjść spotkać się z kibicami. Tak źle, tak niedobrze. Popadamy ze skrajności w skrajność – to, że jesteśmy na ten moment zespołem od dwie klasy słabszym niż Karabach Agdam jest wiadome teraz i wiadome było także w momencie zdobywania mistrzostwa – tyle, że w euforii część osób na chwilę o tym zapomniała. Jak na razie w tym sezonie nic niespodziewanego się nie wydarzyło.

 3. Max Gniezno pisze:

  Ale wkoło jest wesoło…jak to śpiewał Grzegorz Markowski 🙂

 4. inowroclawianin pisze:

  By się wstydzili po takim meczu w czymś takim brać udział. I jeszcze tego ” bramkarza” zaprezentowali… J…ć Rutka złodzieja, oszusta!!

 5. 100h2o pisze:

  Panowie czasem jak Was czytam to mi głupio. Bo pamiętam jak będąc małym gzubem szedłem na mecz z rumieńcami na twarzy. I wtedy chciałbym mieć np fotkę z „Okoniem”. Jakbyście nie wiedzieli , że dla gzubów takie spotkanie to emocje na lata. Oj wstydzcie się! I popatrzcie jak się gęby śmieją gdy mały „kibol” czy dziewczyny robią sobie fotkę z Ishakiem. To byście im ODEBRALI bo…. wstyd po meczu z Karabachem?
  Głupio piszecie i tyle.

  • inowroclawianin pisze:

   Pomyśl też o dzieciach, którym jest do dziś bardzo przykro z powodu blamażu w Baku.