Ostatni upalny trening, ostatnie przygotowania (FOTO)

Piłkarze Lecha Poznań mają za sobą już ostatni trening przed jutrzejszym meczem z Dinamem Batumi. Środowe zajęcia miały rozpocząć się o godzinie 11:00, jednak po konsultacji ze sztabem medycznym zawodnicy pojawili się na jednym z bocznych boisk stadionu Miejskiego o 10:30.W upalnym treningu odbywającym się w temperaturze +32°C i w pełnym słońcu udział wzięło ponad 20 piłkarzy w tym 4 bramkarzy. Zabrakło Artura Sobiecha, Bartosza Salamona, Adriela Ba Loua, Antonio Milicia oraz Radosława Murawskiego. Chorwat ostatnio zmagał się z infekcją, jest już zdrowy, jednak na środowych zajęciach go zabrakło. Niewykluczone, że podstawowy stoper Kolejorza wskoczy do meczowej dwudziestki w ostatniej chwili.

Ostatnie zajęcia Lecha Poznań przed starciem z Dinamem Batumi od początku odbywały się z piłkami, pierwszą część treningu poprowadził Antonin Cepek. Jednocześnie na stadionie trwały ostatnie przygotowania murawy do meczu. Pod dachem III trybuny zawisły dwie flagi UEFA, a także flaga narodowa Polski i Gruzji. O godzinie 18:30 drużyna Dinama Batumi na głównej płycie obiektu przy Bułgarskiej odbędzie swój ostatni trening przed spotkaniem z Lechem Poznań.

W czwartek o 18:00 boisko będzie zacienione, ale temperatura ma wynosić aż +34°C, na murawie będzie bardzo duszno. Jutro z tradycyjnym przedmeczowym i meczowym raportem na żywo prosto ze stadionu ruszamy na KKSLECH.com już o godzinie 16:30. Poniżej zdjęcia z dzisiejszego, upalnego treningu Mistrza Polski + obiektu kilkadziesiąt godzin przed starciem z Mistrzem Gruzji.Trening Lecha Poznań + stadion (20.07.2022)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

2 komentarze

  1. Kosi pisze:

    Dwudziestka uzupełniona juniorami i gramy. Made in Rutkowski/Klimczak/Rzasa 2022/2023 i kadra na 3 fronty.

  2. inowroclawianin pisze:

    Rutek ch..u, gdzie wzmocnienia??!!

Dodaj komentarz