II-liga: Lech II Poznań – Kotwica Kołobrzeg 2:3

W meczu 4. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2022/2023, Lech II Poznań znowu się ośmieszył tym razem przegrywając u siebie z beniaminkiem ligi Kotwicą Kołobrzeg 2:3. Jeszcze do przerwy rezerwy Kolejorza prowadziły 2:0.

Lech II Poznań w 4 kolejkach nie wygrał ani razu i jeszcze odpadł z Pucharu Polski. Rezerwy w drugim kolejnym spotkaniu roztrwoniły dwubramkowe prowadzenie, tym razem prowadząc 2:0 nie ugrały nawet jednego oczka. Lech II Poznań prowadził do przerwy 2:0, w momencie czerwonej kartki dla Tomasza Cywki prowadził 2:1, na końcu i tak poległ 2:3 tracąc gola w doliczonym czasie gry.

Lech II Poznań po 4. kolejce II-ligi sezonu 2022/2023 z 2 punktami na swoim koncie i bilansem 0-2-2, gole: 8:10 zajmuje dopiero spadkowe i 16. miejsce w ligowej tabeli. Podopieczni Artura Węski kolejne ligowe spotkanie rozegrają już w środę, 10 sierpnia, o godzinie 17:00 z rezerwami Zagłębia Lubin na wyjeździe, następnie w niedzielę, 14 sierpnia, o godzinie 16:00 podejmą u siebie kolejnego beniaminka Polonię Warszawa.

4. kolejka II-ligi 2022/2023, niedziela, 7 sierpnia, godz. 16:00
Lech II Poznań – Kotwica Kołobrzeg 2:3 (2:0)

Bramki: 9.Cywka – k. 43.Wilak – 51.Goncerz – k. 76.Cywiński 90+3.Murawski

Asysty: 1:0 – bez asysty 2:0 – Gogół

Żółte kartki: Cywka, Zagórski, Czekała, Wilak, Palacz, Dziuba – Kort

Czerwona kartka: 74 min. – Cywka (za drugą żółtą)

Sędzia: Paweł Horożaniecki (Żary)

Lech II: Mędrala – Zagórski, Laskowski, Waliś, Palacz – Cywka, Gogół (86.Dziuba) – Wilak (69.Pacławski), Czekała (59.Żołądź), Antczak (59.Sanocki) – Spławski.

Rezerwowi: Radliński, Tomaszewski, Kukułka, Kornobis, Żołądź, Dziuba, Sanocki, Wełniak, Pacławski.