Ostatnie upalne przygotowania (FOTO)

Piłkarze Lecha Poznań mają już za sobą ostatni trening przed jutrzejszym meczem z F91 Dudelange (początek o 20:30). W środę, 17 sierpnia po godzinie 11:00 zespół Kolejorza pojawił się na jednym z bocznych boisk stadionu Miejskiego, gdzie w pełnym słońcu i temperaturze +31°C odbył swoje ostatnie zajęcia przed spotkaniem z Luksemburczykami.W środowych zajęciach Lecha Poznań udział wzięło 4 bramkarzy + 21 zawodników z pola. Zabrakło Artura Sobiecha, Bartosza Salamona, Adriela Ba Loua i Alana Czerwińskiego, którzy do zajęć powinni wrócić we wrześniu. Czerwiński doznał urazu przed meczem ze Śląskiem Wrocław i do gry ma się nadawać dopiero za 1,5 miesiąca. W środę brakowało też Filipa Dagerstala, który ma lekką kontuzję, Szwed ma być gotowy na rewanż z F91 Dudelange.

Dzisiaj na boisko wyszli Lubomir Satka i Antonio Milić. Obecni byli także młodzi gracze tacy jak m.in. Antoni Kozubal, Norbert Pacławski, Jakub Antczak czy Maksym Czekała. Przed 12:00 na Ławicy wylądowali Luksemburczycy, którzy są zakwaterowani w Sheratonie. O 18:40 odbędzie się konferencja trenera Fangueiro, o godzinie 19:30 rywale zaliczą godzinny trening na głównej płycie, która od rana była przygotowywana.

Pierwszy mecz Lech Poznań – F91 Dudelange o fazę grupową Ligi Konferencji 2022/2023 cieszy się przyzwoitym zainteresowaniem kibiców, jednak wielu z nich nie przyjdzie jutro na stadion. Frekwencja może nie przekroczyć 10 tysięcy widzów, w czwartek z tradycyjnym przedmeczowym i meczowym raportem na żywo prosto z Bułgarskiej ruszamy na KKSLECH.com już o godzinie 19:00.Ostatnie przygotowania przed F91 Dudelange (17.08.2022):

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

Dodaj komentarz