Wasze oceny za mecz z F91 Dudelange

Kristoffer Velde (średnia ocen: 3,34) został wybrany przez kibiców Lecha Poznań najlepszym piłkarzem Kolejorza w pucharowym meczu z F91 Dudelange. Zaraz za nim byli Mikael Ishak (3,16) oraz Filip Bednarek (3,11). Zawodnikiem najsłabszym, który tym razem miał najniższą średnią ocen był Joao Amaral (średnia ocen: 1,31). Poniżej pełne wyniki Waszego oceniania.Filip Bednarek
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 35,7%
Średnia ocen: 3,11

Joel Pereira
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 40,8%
Średnia ocen: 2,78

Antonio Milić
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 33,4%
Średnia ocen: 2,73

Maksymilian Pingot
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 36,3%
Średnia ocen: 2,52

Pedro Rebocho
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 44,4$
Średnia ocen: 2,84

Jesper Karlstrom
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 44,9%
Średnia ocen: 2,72

Radosław Murawski
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 36,6%
Średnia ocen: 2,54

Kristoffer Velde
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 35,0%
Średnia ocen: 3,34

Joao Amaral
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 74,2%
Średnia ocen: 1,31

Michał Skóraś
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 29,3%
Średnia ocen: 3,08

Mikael Ishak
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 33,1%
Średnia ocen: 3,16

Rezerwowi:

Filip Marchwiński
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 42,7%
Średnia ocen: 1,84

Gio Tsitaishvili
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 42,0%
Średnia ocen: 2,67

Nika Kvekveskiri
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 39,5%
Średnia ocen: 2,57

Filip Szymczak
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 52,2%
Średnia ocen: 1,59

Barry Douglas grał za krótko, by był poddany ocenieTrener John van den Brom (gra drużyny, zmiany, taktyka itp.):

1 – 46,0%

Poziom meczu Lech – Dudelange 2:0

2 – 40,1%

Sędzia meczu Manfredas Lukjancukas (Litwa)

2 – 41,9%

Najlepszy piłkarz w zespole rywala:

51,0% – Samir Hajdi

Skład Lecha Poznań w meczu z F91 Dudelange:

Bednarek – Pereira, Milić, Pingot, Rebocho – Karlstrom (61.Kvekveskiri), Murawski – Velde (68.Tsitaishvili), Amaral (61.Marchwiński), Skóraś (90.Douglas) – Ishak (68.Szymczak).

Od najlepszego do najsłabszego:

3,34 – Velde
3,16 – Ishak
3,11 – Bednarek
3,08 – Skóraś
2,84 – Rebocho
2,78 – Pereira
2,73 – Milić
2,72 – Karlstrom
2,67 – Tsitaishvili
2,57 – Kvekveskiri
2,54 – Murawski
2,52 – Pingot
2,54 – Murawski
1,84 – Marchwiński
1,59 – Szymczak
1,31 – Amaral

Douglas (bez oceny)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

13 komentarzy

 1. Skorzewianin pisze:

  Nie rozumiem słabej oceny JVDB. Gość z Waldka kiepskiego robi nam z meczu na mecz lepszego zawodnika. Gdyby był Kamiński, Kownacki i cała obrona z wiosny to byśmy grali taką samą piłkę jak za Skorży. Nie jego wina, że dostał gówniany skład i w trzy tygodnie miał się wszystkiego nauczyć (polskiej ligi, Lecha) i jakoś przygotować zespół do sezonu. A jeśli mamy oceniać za ten mecz to zniany zrobił takie jakie mógł zrobić, lepszych grajków nie mamy. Mecz wygrany 2:0, a przy większym szczęściu skończyłoby się 4:0. Bez przesady aż tak źle nie jest z tym treneiro.

  • Bigbluee pisze:

   Chyba oglądamy inne mecze. Veldek dostał na zachętę dobre oceny. Przecież CAŁA DRUŻYNA po strzeleniu gola, poszła na spacer. Była nieobecna. Oczy krwawiły. VanBumelant wiedząc że nie mamy meczu ligowego, robi zmiany na promowanie młodych i oszczędzanie dobrych. Za takie zachowanie: SIADAJ, PAŁA.
   Proste.

   • Zlapany na ofsajdzie pisze:

    Podpisze się pod tym, co napisał Bigbluee. To wprowadzenie młodzieży w końcówce zamiast zamknąć dwumecz było mega nieodpowiedzialne. Zwłaszcza zmiana Szymczak -> Ishak nie powinna była się wydarzyć.

   • Zlapany na ofsajdzie pisze:

    Co nie zmienia faktu, że zwalniania trenera absolutnie bym nie rozważał. Dla mnie nie ma to najmniejszego sensu, żeby pozbywać się trenerów nie dając im popracować choćby pół sezonu.

   • El Companero pisze:

    ja zachęta? co ty bredzisz? Z Velde jest taki problem ze facet ma niezłe warunki fizyczne i dobrą koordynację, ale jest zapuszczony w treningu taktycznym i fizycznym. Przy nowym trenerze poprawianie tych aspektów idzie mu mozolnie ale jednak idzie. A sam trener dostaje jedynki seryjnie od kibiców z przyzwyczajenia nawet po wygranym meczu W tym przypadku zasłużył na 2. Dla mnie rozczarowaniem jest Szymczak. W trzecim meczu z rzędu nie potrafi wykorzystać akcji sam na sam z bramkarzem. Napastnik musi to wykorzystać a ten chłopak zatrzymał się w rozwoju jak Marchwiński. Jeśli Szymczak tak marnuje okazje strzeleckie to wyniki w lidze mogą być nadal kiepskie. Mam nadzieję ze jego pudło z czwartku nie narobi drużynie kłopotów w rewanżu w Luksemburgu.

   • Pawel1972 pisze:

    Zlapany na ofsajdzie
    Zostawiłbyś Ishaka do końca w wygranym meczu? Odważnie zważywszy, że to nasz jedyny napastnik…

   • Zlapany na ofsajdzie pisze:

    Absolutnie tak, zostawiłbym go do końca. Wolałbym pójść za wszelką cenę po 3:0 i wtedy w rewanżu spokojnie może grać Szymczak od początku. Teraz jesteśmy w sytuacji, że w Luksemburgu musi wychodzić Ishak, bo inny scenariusz to proszenie się o kłopoty.

 2. Brutus pisze:

  Tu zarząd klubu chce pokazać ,że jednak coś próbuje zrobić,szuka na siłę winnego i znajduje trenera,natomiast oni jak zwykle nie poczuwają się do odpowiedzialności i tego że nie wzmocnili drużyny tak jak powinni.

 3. edved pisze:

  Wystarczyło że zarząd wypuścił do mediów info że wszystkiemu winien jest trener i rozważają jego zwolnienie i posypały się jedyneczki po wygranym meczu. Piotr odpala cygaro, Rząsa podaje koniaczek. Spec od PR zamiast do Bułgarii decyduje się na spędzenie urlopu w południowej Francji. Ma nadzieję, że to nie ostatnia taka premia. 😉

  • torreador pisze:

   Mam nadzieję, że zauważyłeś kolego że Twój wczorajszy wpis „Wiem, że jest moda na hejtowanie Velde”, został bardzo szybko zweryfikowany 😊

   • edved pisze:

    Raczej Ty zostałeś zweryfikowany. Hejtujesz zawodnika nawet wtedy gdy według pozostałych kibiców był najlepszym zawodnikiem na boisku. Następnym razem pomyśl zanim coś napiszesz.

   • torreador pisze:

    No cóż, czytanie ze zrozumieniem to jednak szkoła podstawowa.

 4. edved pisze:

  Obawiam się kolego, że nie skończyłeś jej z wyróżnieniem. Wróć do pisania po maturze. Szkoda mi czasu na odpisywanie małoletniemu hejterowi. Bez odbioru.

Dodaj komentarz