Wystaw swoje oceny po meczu z Pogonią

Skład Lecha Poznań:

Bednarek – Pereira, Satka, Milić, Douglas – Karlstrom (85.Kvekveskiri), Murawski – Szymczak, Sousa (75.Amaral), Skóraś (90+5.Dagerstal) – Ishak.

* – Piłkarz, który nie rozegra co najmniej 15 minut nie podlega ocenie

Należy ocenić występ każdego z poniższych piłkarzy i kliknąć na przycisk „Prześlij”. Nie ma opcji ocenienia gry tylko pojedynczych zawodników. Po prawidłowym ocenieniu w miejscu formularza wyświetli się stosowny komunikat. W razie problemów z odpowiednim wyświetleniem ocen na smartfonie – OBRÓĆ GO POZIOMO

Najlepszy piłkarz w zespole rywala:

Wyniki głosowania przez internautów KKSLECH.com zostaną ogłoszone we wtorek o północy

23 komentarze

1. Grossadmiral pisze:

Generalnie mecz ładny niezłe tempo ofensywny sposób gry brameczki dramaturgia no szkoda że znowu dzwony w ostatnich minutach jak 2 lata temu. Douglas dzisiaj mocno nie ogarniał bardzo słaby występ. Niedosyt ale w sumie 1 pkt to myślę większość by brała w ciemno przed meczem

2. smigol pisze:

Możemy się zgodzić ze to nie był udany mecz Douglasa.

3. Kibic z Bydgoszczy pisze:

Po meczu można powiedzieć, że zawodnicy naszego Lecha nauczyli się czegoś po meczu z Villareal, że warto grać z pierwszej piłki. Poza tym jedno, dwa, trzy podania i strzał.
    Niestety zarówno w poprzednim meczu jak i w tym zaczyna być coraz bardziej odczuwalny brak jakościowych zmienników, a to dopiero początek maratonu.

Co my byśmy zrobili bez Michaela Ishaka, a kontrakt nadal nie przedłużony.

W formie również Skóraś, Karlstroem oraz Pereira. Wraca do formy Amaral.
    Sousa jest trochę za wolny, a Douglas’owi serca do gry nie brakuje, ale niestety jest coraz słabszy.

4. Jakov pisze:

Lech w tym sezonie stracił już 7 bramek w końcówkach połów (ostatnie 5′ + doliczony czas). Przegrać taki mecz to jest naprawdę sztuka. Pełna kontrola, rywalowi się nie chce, więc samemu też „warto” odpuścić w doliczonym czasie. Widać nic się od lat nie zmienia w mentalności Lecha.

• Kibic z Bydgoszczy pisze:

To samo sobie pomyślałem, ale już nie chciałem zaczynać tego tematu, bo te gole w końcowych minutach pewnie niejednemu z nas śniły się po nocach. Tutaj akurat odpuszczenia w końcówce nie było. Ishak wrócił w końcówce jakby był obrońcą. Barry również nie odpuścił… 😉

• bas pisze:

Bary może nie odpuścił ale jak dla mnie do zmiany w 60 minucie ten szwed na skrzydle kręcił nim, Bary wiecznie spóźniony , a na końcu zjebał cały mecz. Po takim meczu ławka i rezerwy.

Oczywiście, tylko na kogo zmienić w tym najlepszym okienku transferowym i przybytku bogactwa.

Ale w meczu z Villareal Gio ewidentnie odpuścił i stąd porażka.

• Brutus pisze:

Widzisz ,zarząd i człek od transferów twierdzą ze mamy zespół na 3 fronty,a tu już brakuje sił.

5. edved pisze:

Niech mi ktoś wyjaśni co na lewym skrzydle robił Szymczak, skoro na ławie było dwóch nominalnych skrzydłowych. Chłopak nie ogarnia pozycji nr 9, i nagle ląduje na pozycji do której nie ma żadnych atrybutów. Ostatecznie nasz jedyny napastnik z prawdziwego zdarzenia nie ma jak odsapnąć przed pucharami bo na ławce nie ma zmiennika. A Pereira ma zasuwać po 90 min w każdym meczu? Broniłem Cię Brom, ale duży minus za dziwne decyzje w dzisiejszym meczu.

6. Tadeo pisze:

Szymczak , największe drewno jakie widziałem w roli napastnika.Z nim w składzie,Lech wygląda jakby grał w dziesiątkę.O Dauglasie szkoda słów żeby w ogóle się wypowiadać.Zawalił mecz do spółki z trenerem , który powinien już dawno zdjąć go z boiska.Szkoda straconych 2pkt.i miejsca w tabeli.Kolejne frajerstwo Lecha , gdzie głupio traci punkty.

7. Luka pisze:

Trzeba było dawno strzelić na 3:1 i spokój.Zryw Pogoni na koniec i głupota obrońcy i po serii zwycięstw.Oczekiwałem zmiany Szymczaka na Gio i dobicie rywala.Trudno Lech i tak był dużo lepszy!!!

8. J5 pisze:

Zszedł z boiska Karlstrom, Lech przestał kontrolować środek pola i mecz. Nie wiem na ile Jesperowi zaszkodziłoby jeszcze 10 minut grania, ale szkoda. To w zasadzie cały komentarz na temat tego dobrego ale nie zwycięskiego występu Kolejorza

9. mario pisze:

Brom za ten mecz MUSI dostać 1: za Szymczaka na skrzydle, za brak zmiany Douglasa na Rebocho, za brak zmiany Szymczaka na np Velde. To Brom zajebał nam mecz, nie Barry.

On tego po prostu nie widział. Był tak zjarany. 😉

• mario pisze:

no tak, qrwa, wszyscy widzieli tylko nie trener, jprdle

Fakt że Brom powinien wcześniej zmienić Szkota ale to jemu odjęło prąd żeby w ostatnich minutach ładować się łokciem w gościa.To nie ichsza liga gdzie dopiero jak cię znoszą na noszach to przeciwnik dostaje kartkę.Inna sprawa że Szymczak nic nie daje w ataku a i Baremu też nie pomagał.Mikael tyra i z przodu i z tyłu ma od kogo się uczyć ale on jest gorszy niż Pawka który był chociaż szybki i coś tam strzelał.No ale my przecież nie mamy celu wygrywać tylko promować i sprzedawać.

@bas, ale to jest walka w powietrzu, na maksymalnym zmęczeniu. Ok, był faul, ale Barrego nie powinno być na boisku od 30 minut. Inna sprawa, że faul miał miejsce po przed polem karnym.

10. Pawel68 pisze:

A o k..drukarzu w-wskim karnych nikt nie pisze?

11. Levin_9 pisze:

Chyba najlepszy nasz mecz w tej rundzie, Ishak i Skóraś potwierdzili ile znaczą dla drużyny. Brom 1 , kolejny raz nie „czytał” gry, a pozostawienie do końca Douglasa to prawie sabotaż. var czekał kiedy od podmuchu wiatru w polu karnym przewróci się szczecinianin, i doczekał się. Jak zwykle swój mecz grali „kibice”, wiedząc że każda dodatkowa minuta dla nas liczy się podwójnie dali powód żeby je doliczyć.

12. jerry21 pisze:

Najlepszy Skóraś. Rośnie z każdym meczem. Super Ishak. Oczywiście Karlstrom klasa. Na plus Milic ostoja defensywy. Co do Szymczaka to mimo zmiany pozycji jego najlepszy mecz w tej rundzie, nabiera pewności.
    Douglas zawiódł. Narzekamy na Rebocho ale jest lepszy, prosiło się o zmianę.
    Lech był lepszy ale jak zwykle jeśli nie wykorzystuje sytuacji to się mści w końcówce.Stara prawda.

13. PMD pisze:

Szkoda meczu, bo po Villareal były do przewidzenia rotacje i oszczędzanie się. Paru chłopaków zagrało przeciętnie, ale za to Ishak i Skóraś w ataku i Karlstroem w środku wręcz znakomicie. Szkoda, że nie tak skutecznie, jak by się chciało. Zabrakło trzeciej bramki, boli akcja kiedy wyszli na nich w czterech i Skóraś wybrał podanie do Szymczaka a nie do Ishaka… Szymczak bardzo słabo, irytuje holowanie piłki i granie zrywami, zamiast atakować w każdej akcji. Najsłabszy na boisku i razem z Barrym do zmiany. Brom przespał zmiany i bezradnie patrzył jak śledzie idą swoim prawym do ataku. Bardzo słabo. I na koniec: wielkie brawa dla towarzystwa na trybunach, które puściło piro i dało śledziom złapać oddech. Brawa, ku..a, brawo W nagrodę każdemu po paprykarzu…