104 zdjęcia z remisu w Szczecinie

W niedzielne popołudnie Lech Poznań przerwał zwycięską passę w PKO Ekstraklasie, ale wciąż kontynuuje serię bez porażki z Pogonią Szczecin. W emocjonującym spotkaniu Kolejorz potrafił odwrócić losy spotkania, by w 7 minucie doliczonego czasu gry stracić gola z rzutu karnego. Mimo remisu 2:2 i utraty 2 punktów gra Mistrzów Polski mogła się podobać.

Lech Poznań jest niepokonany podczas ligowych wyjazdów od lutego, gdy przegrał w Gdańsku 0:1. Wczoraj kolejne trafienie w tych rozgrywkach zaliczyli Michał Skóraś oraz Mikael Ishak mający na swoim koncie już 9 goli na wszystkich frontach w sezonie 2022/2023. Zapraszamy do obejrzenia ponad 100 zdjęć z niedzielnych zawodów w Szczecinie, które zobaczył komplet prawie 17 tysięcy widzów.

Autor zdjęć: Dawid Ćmielewski

Stadion podczas Pogoń – Lech (11.09.2022)

1. Kibic z Bydgoszczy pisze:

Dobra akustyka stadionu albo doping bardzo dobry. Albo jedno i drugie.
    Wczoraj na meczu Igi Świątek ciągle tylko słyszałem jak ktoś krzyczał Iga, a za chwilę sędzina „please”, „thanks”.