Lech i stadion gotowy na Ligę Konferencji (FOTO)

Jutro o 21:00 zespół Lecha Poznań rozegra pierwsze domowe spotkanie w grupie C Ligi Konferencji 2022/2023. Za Kolejorzem jest już ostatni trening przed czwartkowym meczem z Austrią Wiedeń, obiekt także jest gotowy na przyjęcie obu ekip, wielu dziennikarzy i około 20 tysięcy kibiców.W środę po godzinie 11:00 drużyna Lecha Poznań pojawiła się na jednym z bocznych boisk treningowych, gdzie odbyła ostatnie zajęcia przed czwartkowym spotkaniem z Austriakami. W treningu wzięli udział wszyscy najlepsi piłkarze Mistrza Polski, do zajęć powrócili też Filip Marchwiński oraz Adriel Ba Loua. Pierwszą część zajęć poprowadził Antonin Cepek, dopiero później lechici przeszli do ćwiczeń z piłkami firmy Molten rozgrywając grę na małej przestrzeni, którą kontrolował już John van den Brom.

W tym samym czasie na stadionie trwały ostatnie prace związane z meczem w fazie grupowej Ligi Konferencji. Wcześniej wokół obiektu zawisły Lechowe flagi oraz z logiem UEFA Europa Conference League. Dziś montowano ostatnie oznaczenia, w środę stadion był już obklejony czarno-zielonymi barwami Ligi Konferencji, bannery UEFA zagospodarowały wiele wolnych miejsc pomiędzy trybunami. W środku ustawiono także specjalne ścianki z logiem sponsorów, przy tunelu prowadzącym na murawę również nie brakuje rzeczy przypominających o Lidze Konferencji.

Drużyna Austrii Wiedeń zrezygnowała z wieczornych zajęć na głównej płycie przy Bułgarskiej, choć zgodnie z regulaminem UEFA miała trenowania na stadionie Lecha Poznań. Jedynie o 19:00 w konferencji prasowej udział weźmie jeden z pomocników rywala oraz trener Manfred Schmid. Do Polski przyjeżdża wielu austriackich dziennikarzy, na trybunach zjawi się w okolicach 20 tysięcy widzów. W czwartkowy wieczór jest szansa na przekroczenie 20 tysięcy.

Jutro z tradycyjnym przedmeczowym i meczowym raportem na żywo prosto ze stadionu ruszamy na KKSLECH.com już o godzinie 19:30. Jak zwykle podczas relacji nie zabraknie pierwszych zdjęć z trybun oraz z murawy.Okolice Bułgarskiej, trening Lecha Poznań i branding Ligi Konferencji na stadionie (14.09.2022):

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

5 komentarzy

 1. 07 pisze:

  Mam nadzieje ze kibice pokażą swój stosunek do uefa i fifa.

 2. 100h2o pisze:

  Panowie…… halo tu Ziemia – tylko nabijecie kabzę UEFA takimi podrygami rodem z Warszawskiej wsi. Bo kopać się z koniem? Znając możliwości konia to oczywisty objaw totalnego braku wyobraźni.

 3. bombardier pisze:

  Na to czekałem.
  Wpis @07 – to bomba z opóźnionym zapłonem.
  W końcu bombardier uwielbia bomby!
  Nie tak dawno podczas meczu z Widzewem, ci z II pokazali już
  swoją klasę. Wywieszony baner to była zagadka nawet dla najdłuższych
  stażem kibiców tego forum.
  Oczywiście nikt nie poniósł żadnej konsekwencji – Lech nie został
  ukarany przez PZPN, ale w czwartek żaden podobny numer nie ujdzie płazem.
  FIFA i UEFA to potęgi i ich bosowie chętnie wymierzają kary tym klubom
  co startują już w eliminacjach. Topowe kluby są dziwnym trafem chronione.
  Lepiej więc śpiewać! Posługując się cytatem z filmu Zakazane piosenki –
  „śpiewać się nie boję, bo i tak nie zrozumią mnie te przeklęte gnoje”.