Lechowa młodzież 2022/2023 – tydzień 7

W miniony weekend kolejne mecze w swoich ligach rozegrały dwie z czterech najstarszych młodzieżowych drużyn Lecha Poznań. Żaden z juniorskich zespołów nie stracił gola, ale tylko trampkarze starsi Kolejorza odnieśli zwycięstwo.II-liga:

Na wniosek Lecha II Poznań (powołania piłkarz do kadr) mecz z Pogonią Siedlce we Wronkach został przełożony na 5 października. Podopieczni Artura Węski spadli pod kreskę, są na 15. miejscu i mają tylko oczko przewagi nad ostatnią 18 drużyną w II-lidze. Rezerwy w sobotę, 1 października, o godzinie 15:00 zmierzą się na wyjeździe z dziewiątym obecnie Stomilem Olsztyn.

CLJ U-19:

Mecz Lecha Poznań U-19 z Arką w Gdyni został przełożony na 5 października przez powołania juniorów do kadr. Kolejorz zajmujący 9. miejsce w CLJ do lidera traci 5 oczek. W sobotę o 12:00 podopieczni Bartosza Bochińskiego spotkają się na wyjeździe z będącą na podium Koroną Kielce.

CLJ U-17:

Lech Poznań U-17 prowadzony przez Jędrzeja Łągiewkę po dwóch kolejnych zwycięstwach tym razem nie umiał wygrać. Juniorzy młodsi w grupie zachodniej CLJ U-17 zremisowali u siebie z drugim Górnikiem Zabrze 0:0. Szósty Kolejorz traci do lidera 6 oczek. Już w piątek o 12:00 nasi juniorzy młodsi zagrają u siebie z ostatnim Chemikiem Bydgoszcz, który w tym sezonie przegrał wszystkie mecze.

CLJ U-15:

Trampkarze starsi z grupy B CLJ U-15 cały czas robią swoje. Tym razem Lech Poznań wygrał z Akademią Reissa Poznań 3:0 i w dalszym ciągu prowadzi w swojej grupie. Zawodnicy Damiana Sobótki mają 3 oczka przewagi nad wiceliderem, w niedzielę o 12:00 drużyna do lat 15 zmierzy się w Gdańsku z Lechią.

Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualne tabele oraz wyniki rozgrywek 2022/2023 znajdują się w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.Ostatnie mecze młodzieży:

CLJ U-17: Lech Poznań – Górnik Zabrze 0:0
CLJ U-15: Lech Poznań – AP Reissa Poznań 3:0

Kolejne mecze młodzieży:

II-liga: Stomil Olsztyn – Lech II Poznań (sobota, 1 października, godz. 15:00)
CLJ U-19: Korona Kielce – Lech Poznań (sobota, 1 października, godz. 12:00)
CLJ U-17: Lech Poznań – Chemik Bydgoszcz (piątek, 30 września, godz. 12:00)
CLJ U-15: Lechia Gdańsk – Lech Poznań (niedziela, 2 października, godz. 12:00)

> Ligowy terminarz rezerw Lecha Poznań
> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

Dodaj komentarz