Wyniki sondy: Dwa największe zaskoczenia ostatniego miesiąca

Wszyscy skupiają się już na październikowo-listopadowych zmaganiach podczas których Lech Poznań rozegra na 3 frontach aż 13 meczów od 1 października do 13 listopada, ale dziś na chwilę można jeszcze wrócić do tego, co za nami. Pora na wyniki ostatniej ankiety, która trwała przez 7 dni.W ciągu ostatniego miesiąca gry Lech Poznań osiągnął wiele. Awansował do fazy grupowej Ligi Konferencji, po 2 kolejkach grupy C jest na miejscu dającym awans do 1/16 finału rozgrywek, a PKO Ekstraklasy zdobywając 13 na 15 punktów w ostatnich 5 kolejkach awansował z ostatniego 18. miejsca na 7. pozycję. Podczas maratonu 8 spotkań co 3-4 dni działo się sporo, zespół osiągnął spory progres, więcej zaufania zyskał John van den Brom, lepszą formę złapało wielu zawodników. Dziś czas na rezultaty sondy z zapytaniem – „co Cię najbardziej zaskoczyło przez ostatni miesiąc?”.

W kolejnej trudnej ankiecie wyniki są dość wyrównane, próg 10% głosów przekroczyło 5 z 10 możliwości odpowiedzi. Najwięcej osób (22,4%) zaznaczyło możliwość: „Umiejętność pogodzenia gry co 3-4 dni, Lech Poznań dobrze wyglądający fizycznie”. Poza tym 21,9% internautów zaskoczył „trener John van den Brom, który zaczął ogarniać nie tylko Lechowe realia i panować nad zespołem”. Dodatkowo 14,4% kibiców pozytywnie zaskoczyło „13 oczek na 15 możliwych co dało błyskawiczne odbicie się od ligowego dna”.

Poniżej znajdują sią pełne rezultaty trwającej przez tydzień ankiety, w której udział wzięło 4580 kibiców Mistrza Polski. Wszystkim internautom KKSLECH.com dziękujemy za głos i zapraszamy do licznego udziału także w kolejnych sondach. Następna pojawi się już po zakończeniu rundy jesiennej 2022/2023, czyli po 13 listopada.Wyniki sondy: Co Cię najbardziej zaskoczyło przez ostatni miesiąc?

22,4% – Umiejętność pogodzenia gry co 3-4 dni, Lech Poznań dobrze wyglądający fizycznie
21,9% – Trener John van den Brom, który zaczął ogarniać nie tylko Lechowe realia i panować nad zespołem
14,4% – 13 oczek na 15 możliwych, błyskawiczne odbicie się od ligowego dna
14,3% – Progres Michała Skórasia i eksplozja jego formy (4 gole i 2 asysty)
12,5% – Nagła poprawa stylu gry oraz osiąganych wyników przez Kolejorza
7,0% – Efektywność często krytykowanego Kristoffera Velde (3 gole)
3,1% – Postawa Mistrza Polski w Europie pozwalająca myśleć o 1/16 finału Ligi Konferencji
2,2% – Świetna forma króla Mikaela Ishaka (5 bramek, 4 asysty)
1,8% – Poprawa gry w obronie – 8 straconych bramek w 8 meczach (4 czyste konta)
0,4% – Ostatnio zaskoczyło mnie jeszcze coś innego/ktoś inny (napisz o tym w komentarzu)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

Dodaj komentarz