Lech i stadion ponownie gotów na Europę (FOTO)

Jutro o 18:45 zespół Lecha Poznań rozegra drugie domowe spotkanie w grupie C Ligi Konferencji 2022/2023. Za Kolejorzem jest już ostatni trening przed czwartkowym meczem z Hapoelem Beer-Sheva, sama arena czwartkowych zmagań jest już niemal gotowa na przyjęcie obu ekip czy około 18 tysięcy kibiców.W środę po godzinie 11:00 drużyna Lecha Poznań pojawiła się na jednym z bocznych boisk treningowych stadionu Miejskiego przy Bułgarskiej, gdzie odbyła ostatnie zajęcia przed czwartkowym spotkaniem z Izraelczykami. W treningu wzięli udział wszyscy najlepsi piłkarze Mistrza Polski w tym Joao Amaral, który w sobotę musiał opuścić boisko w 53 minucie gry. Bez opaski na głowie ćwiczył także Mikael Ishak.

Podczas dzisiejszego treningu zabrakło Artura Rudko, Mateusza Żukowskiego, Antoniego Kozubala, Jakuba Antczaka, Maksymiliana Pingota oraz Norberta Pacławskiego, którzy o 13:00 zagrają w II-ligowych rezerwach z Pogonią Siedlce. Pierwszą część środowych zajęć poprowadził Antonin Cepek, dopiero później lechici przeszli do ćwiczeń z piłkami firmy Molten (piłki Ligi Konferencji) rozgrywając grę na małej przestrzeni, którą kontrolował już John van den Brom.

W tym samym czasie na stadionie trwały prace związane z przygotowaniem obiektu do gry w 3. kolejce Ligi Konferencji 2022/2023. Montowano wówczas ostatnie oznaczenia, stadion częściowo był już obklejony czarno-zielonymi barwami Ligi Konferencji, bannery UEFA zagospodarowały wiele wolnych miejsc pomiędzy trybunami. Niemal gotowe były także bandy reklamowe z logotypami sponsorów rozgrywek stojące za murawą. Oczywiście cały czas wokół obiektu powiewają białe flagi z herbem Lecha Poznań oraz z logotypem UEFA Europa Conference League.

Drużyna Hapoelu Beer-Sheva przebywająca w Poznaniu od poniedziałkowego poranka przy Bułgarskiej pojawi się po 20:00. Po godzinie 20:30 zaplanowana jest konferencja prasowa Izraelczyków, o godzinie 21:00 goście odbędą swój ostatni trening na głównej płycie stadionu. W czwartek na trybunach zjawi się w okolicach 18 tysięcy widzów. Jutro z tradycyjnym przedmeczowym i meczowym raportem na żywo prosto ze stadionu ruszamy na KKSLECH.com już o godzinie 17:15. Jak zwykle podczas naszej relacji nie zabraknie pierwszych zdjęć z trybun oraz z murawy.Trening Lecha Poznań i branding Ligi Konferencji na stadionie (05.10.2022):

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

2 komentarze

  1. Kosi pisze:

    Rzasa po mistrzostwie porobil wzmocnienia na 2. lige – Rudko, Zukowski. Niech juz tam zostana do konca sezonu a pozniej nara.

    • Rahu pisze:

      Tak częsta gra tej dwójki w rezerwach pokazuje, że obaj są już odpaleni i najpewniej zostaną pożegnani zimą. Wszyscy na tym skorzystają.