Wasze oceny za mecz z Hapoelem

Filip Dagerstal (średnia ocen: 3,93) został wybrany przez kibiców Lecha Poznań najlepszym piłkarzem Kolejorza w pucharowym meczu z Hapoelem Beer-Sheva. Zaraz za nim byli Antonio Milić (3,70) oraz Jesper Karlstrom (3,55). Zawodnikiem najsłabszym, który tym razem miał najniższą średnią ocen był Filip Marchwiński (średnia ocen: 1,40). Poniżej pełne wyniki Waszego oceniania.Filip Bednarek
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 43,2%
Średnia ocen: 3,37

Joel Pereira
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 46,2%
Średnia ocen: 3,08

Filip Dagerstal
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 43,6%
Średnia ocen: 3,93

Antonio Milić
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 45,5%
Średnia ocen: 3,70

Barry Douglas
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 45,8%
Średnia ocen: 3,14

Jesper Karlstrom
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 36,7%
Średnia ocen: 3,55

Radosław Murawski
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 40,9%
Średnia ocen: 2,76

Kristoffer Velde
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 51,5%
Średnia ocen: 1,62

Filip Marchwiński
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 61,7%
Średnia ocen: 1,40

Michał Skóraś
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 47,7%
Średnia ocen: 1,92

Mikael Ishak
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 43,6%
Średnia ocen: 2,28

Rezerwowi:

Pedro Rebocho
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 43,6%
Średnia ocen: 2,54

Gio Tsitaishvili
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 59,5%
Średnia ocen: 1,52

Joao Amaral
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 43,9%
Średnia ocen: 1,71

Nika Kvekveskiri
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 42,8%
Średnia ocen: 2,25

Artur Sobiech grał za krótko, by był poddany ocenieTrener John van den Brom (gra drużyny, zmiany, taktyka itp.):

2 – 40,2%

Poziom meczu Lech – Hapoel 0:0

2 – 71,7%

Sędzia meczu Tamas Bognar (Węgry)

3 – 41,8%

Najlepszy piłkarz w zespole rywala:

59,9% – Rotem Hatuel

Skład Lecha Poznań w meczu z Hapoel Beer-Sheva:

Bednarek – Pereira, Dagerstal, Milić, Douglas (31.Rebocho) – Murawski (59.Kvekveskiri), Karlstrom – Skóraś (82.Sobiech), Marchwiński (59.Amaral), Velde (59.Tsitaishvili) – Ishak.

Od najlepszego do najsłabszego:

3,93 – Dagerstal
3,70 – Milić
3,55 – Karlstrom
3,37 – Bednarek
3,14 – Douglas
3,08 – Pereira
2,76 – Murawski
2,54 – Rebocho
2,28 – Ishak
2,25 – Kvekveskiri
1,92 – Skóraś
1,71 – Amaral
1,62 – Velde
1,52 – Tsitaishvili
1,40 – Marchwiński

Sobiech (bez oceny)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

8 komentarzy

 1. Radomianin pisze:

  Przynajmniej tych 3 co jest przed Marchwinskim powinno być za nim. Zagrali jeszcze słabiej od niego

 2. Piknik pisze:

  Niestety zawiodłem się oglądając ten mecz. Lech tylko zremisował z Hapolem, który w tym meczu grał bardzo słabo i niestety takiemu rywalowi nie potrafimy wcisnąć chociaż jednej bramki a dodatkowo to nie Kolejorz miał najlepszą sytuacje na strzelenie bramki. Nie wiem jak gracz Hapoelu nie trafił do siatki z dwóch metrów.
  Co do Marchwińskiego to uważam, że są kibice Lecha, którzy słysząc nazwisko tego gracza zachowują się jak byk, który widzi czerwoną płachtę. (Gdyby się znalazł jakiś fan biologii tak wiem, że rogacze tak naprawdę nie reagują agresją na kolor czerwony za to niektórzy kibole Lecha na Filipa już tak)
  Filip nie zasłużył na tak niską notę. Oddał fajny strzał z główki i szkoda, że bramkach rywali instynktownie odbija piłkę bo futbolówka idealnie by się zmieściła pod poprzeczką. Co do teorii spiskowych jakoby trener był zmuszany do tego żeby wpuszczać Marchewe i na siłę go promować ja osobiście nie wierze w takie „cuda”. Jak to miałoby wyglądać ? Rząsa z pięściami groziłby holendrowi albo wypuszczasz Filipa albo solówka za śmietnikami po pracy… Ja uważam, że pan Marchwiński dobrze się prezentuje na treningach, dlatego od kolejnych trenerów dostaje swoje szansy a jednocześnie nie zawsze te umiejętności potrafi już pokazać w meczu o stawkę. Co więcej grając tak często trener musi rotować. I już ostatnie zdanie o tym młodym chłopaku ja uważam i nie zmieniam swojego zdania, że Filip powinien być wypożyczony tak aby zbierał swoje minuty tak jak dotychczas każdy inny młody gracz Kolejorza.
  Wracając do samego meczu, ofensywni gracze Lecha muszą ćwiczyć finalizacje akcji bo to w ostatnich dwóch meczach kuleje. Hapoel prezentował się tak słabo, że jeden z dziennikarzy sportowych stwierdził, że kiwki ofensywnych graczy w tym meczu swoją dynamiką przypominały ruchy planet. Dodatkowo cała ta sprawa z postem, niewpuszczonym rosyjskim zawodnikiem Hapoelu, kontuzjami paru graczy rywala i Lech w tak komfortowej sytuacji nie potrafi wygrać meczu. No nic miejmy nadzieje, że w kolejnych meczach ofensywni gracze Lecha lepiej ustawią celowniki tyle wypocin pewnego Piknika.

 3. smigol pisze:

  Moim zdaniem Marchwinho nie był najgorszy na boisku i dostaje mu się z automatu za nazwisko.

 4. edved pisze:

  Marchewa, jak wspomniał kolega wyżej, powinien iść na wypożyczenie. Złapie minuty, odpocznie od nienawistnej atmosfery wokół własnej osoby a część kiboli dostrzeże tych którzy naprawdę słabo grają ale krytyka ich aż tak nie dotyka bo po meczu najprościej wyrzygać się na Marchwińskiego.

 5. jerry21 pisze:

  Skóraś za nisko!
  Marchwiński też

 6. 100h2o pisze:

  Nic nowego. Większość ocenia graczy nie za konkretny mecz ale „za całokształt”. Jeśli tak to powinni „obniżyć poprzeczkę” kiedy potrzeba. Zdecydowanie słabo przecież zagrali-Amaral,Velde, Ishak (przeciez to napastnik i ANI RAZU nie zagroził bramce rywali i np powinien dostać ocenę „Marchwińskiego” za ten mecz.
  Ciekawe czy Bednarek dostałby 3-ki jeśli 2 razy Izraelczycy strzeliliby te swoje „patelnie”. Bo pudła były niesamowite! I Lech popłynąłby 0-2. A w tych sytuacjach rywali Bednarek nie miałby ŻADNYCH SZANS na obronę! Żadnych! I byłaby ta „trója”?
  Dobrze że chociaż Marchwiński nie jest np Ruskiem i rudym na dodatek.

 7. inowroclawianin pisze:

  No i tak to mniej więcej wyglądało na boisku. Defensywa ok, ofensywa tragedia. Zupełnie jak w meczu z uległą. Najbardziej irytowali skrzydłowi i Marchwinski.