Jakoś się udało. Lech – Radomiak 1:0

O godzinie 17:30 na Stadionie Miejskim mieszczącym się przy ulicy Bułgarskiej 17, początek meczu 12. kolejki piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2022/2023, pomiędzy drużyną Lecha Poznań a zespołem Radomiaka Radom. Wszystkich kibiców Kolejorza zapraszamy do śledzenia naszego tradycyjnego przedmeczowego i meczowego raportu NA ŻYWO z tego spotkania, na łamach serwisu KKSLECH.com.

null Raport NA ŻYWO (przed meczem)

null 8 meczów z Radomiakiem w historii, 4 w Ekstraklasie, 1 porażka
null Jedno domowe zwycięstwo Lecha z Radomiakiem w lidze (6 kwietnia 1985, 2:0)
null Lech w zeszłym sezonie zdobył z Radomiakiem tylko punkt (0:0 u siebie, 1:2 na wyjeździe)
null Lech stracił najmniej goli w lidze (9 bramek) i zachował aż 5 czystych kont
null Lech w ostatnich 6 kolejkach zdobył 14 punktów, Radomiak przegrał ostatnie 2 mecze i nie zdobył gola
null 5 mecz z rzędu przy Bułgarskiej na 2 frontach (2-2-0, 5:1)

15:50 – Dzień dobry z Bułgarskiej! Czas rozpocząć kolejny przedmeczowy i meczowy raport na żywo prosto ze stadionu. Trzeci mecz Lecha w ciągu ośmiu dni na tej samej trawie, która po tym spotkaniu zostanie wymieniona.

15:50 – Piłkarze Radomiaka są już na stadion, pierwsi fani gości wchodzą za to na swój sektor.

15:57 – Za chwilę skład Lecha i tradycyjnie kilka pierwszych zdjęć.

15:58 – Lechici wyszli na spacer po murawie.

16:05 – null

16:06 – Czyste niebo nas Bułgarską w tej chwili, warunki do gry w piłkę są idealne. W obecnej sytuacji Lecha styl nie jest tak istotny, ważne jest dziś zwycięstwo, które pozwoli złapać chwilę oddechu po ostatnich remisach.

16:10 – Poniżej skład Lecha, jest trochę rotacji, poza kadrą Amaral.

16:12 – null W ramach cyklu „Oko na grę” obserwowany będzie Gio Tsitaishvili.

16:16 – Na trybunach są już widoczne pierwsze grupki kibiców, którzy przyszli na stadion w ramach akcji „Kibicuj z klasą”.

16:20 – Poniżej także skład gości. Jest trochę zmian.

16:31 – W razie oczekiwanego zwycięstwa Lech przesunąłby się z 11. miejsca na 7. lokatę. Do podium traciłby tylko 3 oczka mając jeszcze w perspektywie zaległe spotkanie. Nie byłoby źle.

16:45 – Bramkarze obu ekip pojawili się na rozgrzewce.

17:00 – 30 minut do meczu. Spodziewana frekwencja dzisiaj to około 23 tysięcy.

17:15 – Kwadrans do meczu. Lechici zakończyli już rozgrzewkę.

17:20 – Spiker czyta składy, zaraz zaczynamy. Na stadionie nadal wiele pustych miejsc.

17:27 – Obie drużyny już na murawie. Zagrają w tradycyjnych strojach.

17:30 – Mecz poprzedzi jeszcze minuta ciszy.

null Raport NA ŻYWO (mecz)

null 1 – 15 minuta

1 min. – Gramy! Tylko zwycięstwo!
1 min. – W sektorze gości już oprawa, na boisku pierwsze niecelne podanie rywala.
4 min. – Czerwiński już dwa razy został bardzo łatwo ograny.
4 min. – Radomiak na razie gra w piłkę. Zobaczymy, jak długo.
7 min. – Lech stara się już przejąć inicjatywę.
12 min. – GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Na prawej stronie niepilnowany był Tsitaishvili, który dostał dobre podanie od Sousy. Gruzin przełożył sobie piłkę na lepszą lewą nogę i trafił do siatki! 1:0!

null Tsitaishvili
null Sousa

14 min. – Bramka padła w bardzo dobrym momencie, bo wcześniej gra nie bardzo się kleiła.
15 min. – Akcja Lecha po przechwycie zakończyła się kontrą Radomiaka.

null 16 – 30 minuta

17 min. – Sousa nie opanował piłki, Radomiak ruszył z akcją lewą stroną, znowu jak dziecko został ograny Czerwiński.
21 min. – Lech swoimi stratami regularnie napędza akcje Radomiaka. Goście tylko na to czekają.
24 min. – null Kartka dla Karlstroma. Niestety, zasłużona. Lech jest bardzo niechlujny na murawie.
25 min. – Celny, choć słaby strzał Skórasia po ziemi wyłapał Kobylak.
28 min. – Efektowna akcja poznaniaków, w której wrzutkę Gio wyłapał bramkarz.

null 31 – 45 minuta

33 min. – Kolejna okazja dla Radomiaka, Maurides trafił w boczną siatkę.
34 min. – Niepotrzebne i niecelne uderzenie Szymczaka z daleka. W ten sposób to on na pewno swojej premierowej bramki w Ekstraklasie nie zdobędzie.
37 min. – Lech uspokoił grę, nie popełnia już tylu strat z których korzystałby Radomiak.
38 min. – null

40 min. – Następny bardzo zły strzał Skórasia. Od kadry forma uleciała.
43 min. – Kolejny w tym meczu słaby fragment w wykonaniu poznaniaków.
45 min. – Bardzo łatwo zmarnowany korner przez Lecha. Po wszystkim Skóraś znowu źle dośrodkował.
45+2 min. – Do przerwy 1:0. Nie wygląda to dobrze. Na szczęście wynik jest na razie okej i musi tak zostać.
45+2 min. – null

null 46 – 60 minuta

46 min. – Gramy dalej.
47 min. – Lechici ładnie poklepali i wywalczyli rzut wolny.
50 min. – Uderzenie Rebocho obronił Kobylak.
51 min. – A teraz Bednarek broni w sytuacji 1 na 1, jednak i tak był spalony.
54 min. – Skóraś ładnie wymanewrował obronę oddając na końcu lekki strzał. Mógł dalej biec z piłką.
56 min. – Niezła akcja środkiem, później z prawej strony na głowę Sousy dośrodkował Czerwiński. Kolejny celny strzał do statystyk.
58 min. – null Ajjjjj. Ładnego rogala zakręcił Gio oddając minimalnie niecelny strzał.
60 min. – Szymczak źle przyjął, zaplątała mu się piłka, na końcu fatalnie podał. Chłopak do zmiany!

null 61 – 75 minuta

62 min. – Dobra akcja Gio, na końcu celnie z daleka uderzył Sousa. To mogło się podobać, Lech dominuje na boisku.
66 min. – Beznadziejne uderzenie Kvekveskriego z rzutu wolnego. Za łatwo, za łatwo marnujemy sytuacje w tej połowie.
68 mim. – null Co on zrobił?! Sousa z paru metrów trafił w bramkarza. Wcześniej dobrze podał Gio.
69 min. – Bednarek broni strzał po rykoszecie. Był to dopiero pierwszy, poważny wypad gości pod naszą bramkę w tej połowie.
71 min. – Fatalny strzał Szymczaka! Co on dziś wyczynia na tej murawie.
71 min. – null Murawski za Karlstroma, Marchwiński za Skórasia.
72 min. – null Kartka dla Sousy.
75 min. – Oby te wszystkie niewykorzystane szanse nie zemściły się. Już dawno powinno być po meczu.

null 76 – 90 minuta

77 min. – Bednarek wyłapuje ostre wstrzelenie piłki. Zaraz wejdzie Ishak, oby on zakończył emocje w tym meczu.
78 min. – null Ishak za Szymczaka, Velde za Sousę.
81 min. – Widzów: 20883.
83 min. – Strzał rozpaczy Gio.
83 min. – null Nieprzytomny chłopak. Marchwiński w sytuacji 1 na 1 mając mnóstwo czasu uderzył prosto w bramkarza. Jak tak można?!
84 min. – A teraz Velde. Lepiej nie komentować.
86 min. – Zapowiada się na niezłą nerwówkę przez coś takiego.
90 min. – Jeszcze 4 minuty. Radomiak atakuje.
90 min. – null Kartka dla Gio.
90+1 min. – null Ba Loua za Gio.
90+3 min. – null Velde ukarany kartką.
90+3 min. – Velde psuje kontrę fatalnym podaniem.
90+4 min. – Ishak trafia w boczną siatkę po następnej kontrze wyprowadzonej przez Velde.
90+5 min. – Wielkie ufffff. Lech wygrywa 1:0, ale ta końcówka była zbędna. Skuteczność stała dziś na bardzo słabym poziomie co na szczęście nie zemściło się. Kolejorz po zwycięstwie awansuje na 6. miejsce.

null null 12. kolejka PKO Ekstraklasy 2022/2023, niedziela, 9 października, godz. 17:30
null KKS Lech Poznań – RKS Radomiak Radom 1:0 (1:0)

null Bramki: 12.Tsitaishvili

null Asysty: 1:0 – Sousa

null Żółte kartki: Karlstrom, Sousa, Tsitaishvili, Velde, Kvekveskiri – Leandro, Kobylak

null Widzów: 20883

null Sędzia: Stefański (Bydgoszcz)

null Sędzia techniczny: Ostrowski

null Sędziowie boczni: Golis, Obukowicz

null Sędziowie VAR: Marciniak, Arys

null Lech: Bednarek – Czerwiński, Satka, Dagerstal, Rebocho – Karlstrom (71.Murawski), Kvekveskiri – Tsitaishvili (90+1.Ba Loua), Sousa (78.Velde), Skóraś (71.Marchwiński) – Szymczak (78.Ishak) .

null Rezerwowi: Rudko, Pereira, Milić, Murawski, Velde, Ba Loua, Marchwiński, Sobiech, Ishak.

null Radomiak: Kobylak – Grzybek, Cichocki, Rossi, Pawłowski – Cele, Luizao (88.Łukasik) – Pik (14.Leandro, 88.Sokół), Alves, Machado – Maurides (59.Semedo).

null Rezerwowi: Ojrzyński, Gajgier, Kolasa, Nowakowski, Sokół, Łukasik, Matos, Semedo, Leandro.

null Kapitanowie: Satka – Rossi

null Ustawienia: 1-4-2-3-1 – 1-4-2-3-1

null Trenerzy: Van den Brom – Lewandowski

null Obserwacja „Oko na grę”: Tsitaishvili

null Stan murawy: Średni (miejscami nierówna płyta boiska)

null Pogoda: +13°C, bezchmurnie

null Miejsce: Stadion Miejski (ul. Bułgarska 17, Poznań)

Autor zdjęć: Dawid Ćmielewski

136 komentarzy

1. Bender pisze:

Antczaka nie ma we Wronkach. Czyżby w pierwszym zespole?

2. smigol pisze:

Trzy punkty, pozdrawiam.

3. legat79 pisze:

Ten mecz misi być zwycięski! Tylko trzy punkty.
    Dawaj Kolejorz!

4. Levin_9 pisze:

Ba Loua zagrał już w rezerwach, przypuszczam że dzisiaj pojawi się na boisku. Sobiech też dostanie minuty, największą zagadką jest czy Sousa rozpocznie w wyjściowej jedenastce.

• MaPA pisze:

To kto zagra to jest sprawa drugorzędna.Ważne żeby nie powtórzyli takiego grania jak w ostatnich dwóch meczach.

5. ArekCesar pisze:

Trzeba wreszcie wygrać. W tym sezonie byłem na kilku meczach j we wszystkich nie było porażki. Dzisiaj chcę zwycięstwa i tak z 3:0.
    Gole Skóraś, Ishak, Sousa.

6. Didavi pisze:

Tego się bałem. Ishak na ławce, a defensywa zmieniona. Atak nie działał, obrona tak, żeby teraz nie wyszło, że atak dalej działał nie będzie (Szymczak i Gio nie grzeszą jakością), a zmiany w obronie mogą zaburzyć nasza grę obronną.
    Nie chciałem takiej rewolucji w tyłach, a z przodu na papierze jest słabo. Amarala nie ma nawet na ławce.
    Sousa pokaż mu!

7. smigol pisze:

Mam nadzieje ze Marchwinho wejdzie w drugiej połowie ??❤️

8. Kuki pisze:

Ja pierdole, Gruzaishwili w pierwszym.
    @Redakcja – z automatu można już mu dać 1. Warto poobserwować Sousę jak już gra 😉

9. 07 pisze:

Dzis tylko x 3 bo nam odjeżdżają. Czas cos strzelić w końcu i zatrybić bo po kadrze słabo. Radomiak z rewelacji poprzedniego sezonu został sredniakiem obecnego.

10. Zbychu pisze:

I jeszcze Marciniak na var’ze…

11. Pawelinho pisze:

Martwią mnie przed tym meczem dwie osoby postać Szymczak i varciniaka na VARze. Tak czy inaczej remis będzie sporym rozczarowaniem mając w kontekście ostatnie mecze Lecha tzn dwa ostatnie bezbramkowe remisy. Po prostu żeby Lech zagrał skutecznie i jak dla mnie wystarczy nawet skromne 1:0!

12. Kibic z Bydgoszczy pisze:

Do trzech razy sztuka. Może chociaż w trzecim meczu trzy punkty wpadną.
    Obstawiam remis. Chyba, że wejdzie Ishak i jakąś kastę zapakuje, ale może być już za późno :/

13. Bigbluee pisze:

Domagałem się gry Sousy. To go wstawił. Jednocześnie dał mu Szymczaka i Gio a Kve Kve w pole karne nie wchodzi. Takze dzisiaj albo Sousa sam coś wyczaruje albo znowu będzie niewidoczny bo uniewidocznią go wyżej wymienieni.

14. Pawlisko pisze:

Poziom odklejenia Rząsy w wywiadzie przedmeczowym przechodzi granice. Z ciekawszych przykładów według niego nie dopuściliśmy Hapoelu do żadnych klarownych sytuacji bramkowych.

15. Wamp pisze:

Bardzo źle weszliśmy w mecz

16. Zbychu pisze:

A myślałem, że to nie wpadnie

17. Pawelinho pisze:

Tsitaishvili 1:0 uff niby zły początek, ale bardzo ważny gol gruzina dla Lecha!

18. Sapuaro pisze:

Uff, to teraz mam nadzieję, że już z górki.

23. Zbychu pisze:

„Gdyby tam nie było kontuzji, to by Tsitaishvili nie miał tak łatwo”.

24. Pawel68 pisze:

Stefańska robi już swoje!Faul na zoltą?A przedtem brakowało za brutalny faul na Karstremie!

25. Pawelinho pisze:

Dagerstal faul, ale lepiej dać wolnego dla radomiaka varciniak bosze….

26. Sapuaro pisze:

Słabo grają, Radomiak więcej sytuacji.

27. Zbychu pisze:

Zielony wchodzi w Dagerstala z całej siły i faul dla nich. Za którymś razem Marciniak dopatrzy się faulu naszego obrońcy w polu karnym, przy takim wolnym.

28. MaPA pisze:

jeśli do przerwy nie załadujemy drugiej kasty to wynik może się odmienić.

29. Pawelinho pisze:

Szymczak zamiast podać do niekrytego strzela niecelnie….

30. yossarian pisze:

Szymczak to jest totalna porażka, krzywdę mu robią wystawiając. Pewnie po przerwie wejdzie drugi As młodzieżowy, to będziemy grali w 9 jeżeli obaj będą na murawie jednocześnie.

• Pawelinho pisze:

Problem w tymże w Lechu nie ma i tak zbyt dużego wyboru na tej pozycji, a nie czekaj przecież w klubie jest kadra na trzy fronty….mhmmm

31. tylkoLech pisze:

Skóras już drugi mecz wkurza swoim bezproduktywnym egoizmem

32. Jakub80 pisze:

Strasznie męczące spotkanie do oglądania. Szkoda kartki Kalstroma bo gra już asekuracyjnie. Trzeba strzelić drugą bramkę bo słabo to wygląda.

33. Pawelinho pisze:

Kolejny faul widmo bo brazylijska pipa z radomiaka się potknęła pod naporem powietrza i grawitacji.

34. Kibic z Bydgoszczy pisze:

Bednarek jestem w szoku 😉

35. Didavi pisze:

Zamknąć szybko ten mecz. Jak Kvekve złapię żółtą to natychmiast do zmiany, bo strasznie elektryczny dzisiaj. Z biegiem meczu Ba Loua za Skórasia.

36. Grossadmiral pisze:

Kvekve do zmiany w przerwie obowiązkowo. Wolny nie czuje gry i fauluje co pachnie czerwienią. Szymczak słaby reszta średnio na plus jedynie Dagerstal

37. Pawelinho pisze:

Wynik lepszy niż gra w wykonaniu Lecha z przypadkowym, ale bardzo ważnym trafieniem Tsitaishvili. Patrząc na staty w przerwie radomiak nie oddał ani jednego celnego strzału nawet mają pomocnika w postaci sędziego, który każde sporne faule odgwizduje na korzyść szmacianek pana sławka z radomia. Tym lepiej byłoby to wygrać. Po przerwie koniecznością jest zmiana Szymczaka na Ishak’a bo Szymczak to jest niestety dramat. Jednak można być słabszym od Marchwińskiego, a to już jest wyczyn.

38. Pawel68 pisze:

Bezładna kopanina!Kogo wyróżnić…?

• Kibic z Bydgoszczy pisze:

Kogoś z defensywy. Kolejny mecz na zero z tyłu. Chociaż dużo nie brakło, a byłaby bramka po błędzie Rebocho. Z przodu od kilku spotkań flaki z olejem.

39. John pisze:

Kolejny słabiutki mecz jak na razie.
    Bramka trochę z przypadku,Pik leżał,Gio trafił nieczysto,i wpadło.
    Tak po za tym to nic Lech nie gra.
    Każdy zawodnik gra swój własny mecz,Skóras mógłby wreszcie podać, Szymczak strzela a wystarczyło Skórasia dostrzec.
    Najlepszy Dagersral.

40. smigol pisze:

Strzelić na 2-0 i będzie spokój. SADOmiak robi tylko wiatr ale może im wpaść bramka z dupy. Fifi jak zwykle trochę zagubiony mógłby coś w końcu wcisnąć na podniesienie morale.

41. Mazdamundi pisze:

Szymczak i Skóraś do zmiany.

42. Ostu pisze:

Jak jest NIERUCHAWY Kvekve to pokazała dobitnie 2 minuta, gdy został ograny po naszej prawej stronie na wysokości pola karnego – polecam powtórkę – a potem „bieganie” po boisku z ewidentnie zaciągniętym ręcznym…
    Jak mnie ta nonszalancka gra WKU…denerwuje znaczy…
    Kvekve do zmiany…
    Nonszalancki sposób gry Szymczaka – Panie kolego – chyba nie czas udawać Benzeme a zwroty i przyjęcia wymagają DODATKOWYCH, codziennych treningów PODSTAW gry w piłkę nożną…

43. Radomianin pisze:

Ale fart z tym golem.strasznie opornie gramy.Szymczak…to napastnik na rezerwy a nie 1 drużynę.pilki nie umie przyjąć ani uderzyć. Gio strzelił bo mu zeszła więc go omine.. Skóras gra jak kiedyś wiatr i nic z tego. Sousa wyjściowo.nic bardzo nie psuje nic bardzo nie pomaga. Pachnie czerwienią u kwekwe lub Dagerstala .chyba bezpieczniej byłoby wpuścić Murawskiego i cofnąć Souse. Defensywa okej choć Rebocho widać że jeszcze bez formy. Machado z Radomiaka najlepsza mial sytuację fart że nic z. Tego nie zrobił.ogolnie Radomiak nie ma celnego strzału ale gdyby nie gol dla nas to byłby remis ze wskazaniem na Radomiaka po akcjach. Mamy dobrą defensywę i wiele dosc dobrych piłek było przecinanych.

44. nero42 pisze:

Mam nadzieję że to była nasza słabsza połowa

45. Pawelinho pisze:

Faul bez piłki i tylko wolny utwierdza mnie w tendencyjnym sędziowaniu stefańskiej w tym meczu pod sławkowy radomiak.

46. Wamp pisze:

Baluju zbaw nas

47. Krzysztof pisze:

Nie mogę patrzeć na grę Skorasia!!!? Jest gość tak samolubny i przewidywalny. Przecież to od razu widać, że jak wchodzi ze zwodem w pole karne to zaraz będzie oddawał strzał. Można zapomnieć o tym, że komuś poda.

48. Pawelinho pisze:

W tym meczu aż prosi się o 2:0 dla Lecha bo radomiak jest dramatycznie słaby!

• Krzysztof pisze:

My wcale nie lepsi. Pewnie gdybyśmy byli to na pewno byłoby już i ze 3:0

Wcale? To zobacz ile radomiak sławeczka oddał strzałów celnych na bramkę Lecha do 61 minuty. Podpowiem: oddał ich tyle samo co ja czyli: ZERO!

I co z tego! Prostytutka tydzień temu nie oddała żadnego celnego i wywiozła remis

No i to z tego, że w tym momencie Lech nawet będąc równie słaby jest po prostu piłkarsko lepszy, a szmata remis zawdzięcza tylko Lechowi tzn temu, że był nieskuteczny.

49. Pawelinho pisze:

Szymczak…..zamiast iść do przodu to spartolił najgorzej jak mógł….

50. Grossadmiral pisze:

No to ten może niech chociaż Sobiech sobie trochę pobiega po boisku a nóż mu coś wyjdzie ;d

51. Pawelinho pisze:

Sousa tego mi brakowało w końcu strzał z dystansu! Szkoda, że tak rzadko!

52. Max Gniezno pisze:

Szymczak to poziom pierwszej ligi a nie ekstraklasy co udowadnia kolejny raz.
    Żebym nie wykrakał ale śmierdzi mi tradycyjnym dzwonem w końcówce meczu.

58. Pawelinho pisze:

No Ishak wchodzi więc może coś dla Lecha wpadnie.

59. Pawel68 pisze:

Szymczak i Marchwinski przykre to ale poziom nie wiem czy rezerw?Bo to jest rozpacz?!

67. MaPA pisze:

Po czymś takim nikt nie kupi Marchewy nawet za darmo.

68. Bigbluee pisze:

Ziast Szymczaka wstawiłbym w jakimkolwiek następnym meczu Gio albo Velde na atak. Z Szymczaka żadnego pożytku

76. Pawelinho pisze:

Uff koniec ważne trzy punkty, poziom meczu słaby, ale istotne zwycięstwo Lecha i to w zasadzie tyle co można napisać o tym meczu.

77. MaPA pisze:

Z taką grą to w czwartek **** nas zjedzą.

78. Sapuaro pisze:

Powinni wygrać z 4:1, ale niech będzie i tak, najważniejsze że 3 punkty.

79. robson pisze:

Cieszmy się, że piłka zeszła z nogi Gio, bo byłoby kolejne 0:0.

83. Didavi pisze:

Dowiezione! Po takim meczu w szatni zjebka po kolei dla Sousy, Marchwińskiego, Szymczaka i Velde. Nie można tak grać! Nie można tak marnować sytuacji.
    Brawo dla Gio. Wreszcie dobry mecz. Brawo dla Czerwińskiego. Dawno nie grał. Bałem się o jego dyspozycję, a nie zawiódł. Z Dagerstalem poszedłbym na wojnę. Niesamowity gość. Wiedziałem, że będzie wzmocnieniem, ale nie sądziłem, aż takim.
    Mamy to, czekamy na potknięcie Rakowa jutro.
    Liderzy odpoczęli. Teraz na Hapoel i na Górnik wychodzimy najmocniejszym składem. Żadnych gigatalentów z akademii i pseudo gwiazdek z Norwegii.

84. Pawel68 pisze:

Leonardo dostał wędkę,dlaczego ten nasz super talent też tak nie zakonczyl meczu!?Mecz rozpacz!Tylko 3 pkt cieszą…

85. Reyvan pisze:

Kolejny bardzo słaby mecz Lecha. Co potwierdza tylko tezę, że do pełnego wyjścia z kryzysu jest jeszcze bardzo daleko.
    Fartownie strzelona bramka, a później ogólna mizeria, z niewielkimi przebłyskami i akcjami niektórych zawodników.

Szymczak i Marchwiński kolejny raz udowodnili że nijak nie pasują do drużyny ekstraklasowej.
    Znów słaby mecz Skórasia, który chyba na siłę stara się wbić kolejnego gola.

Dobre kilkadziesiąt minut SOusy, ale też fatalne wykończenie akcji gdzie miał połowę bramki wolnej, a uderzył prosto w bramkarza. Jakkolwiek i tak jest po prostu lepszy od Marchwińskiego.

DO tego jeszcze mnóstwo nerwów w końcówce, niepotrzebne cofanie się i „obrona Częstochowy”
    Mecz przepchnięty kolanem.
    3 pkt cieszą, i nic poza tym specjalnie.

86. smigol pisze:

Powinno być trzy ale jeden zero też daje trzy punkty w tabeli. Szkoda nie wykorzystanych sytuacji ale najważniejsze są punkty i faktycznie że zagrali zmiennicy. Sousa i Marchwinho jak można tego nie trafić. Ah następnym razem i brawa za kontrolę nad meczem.

87. bas pisze:

Ja pierdole ale nieskuteczność jak by było z 4 do przodu to radomsko też by nie miało pretensji. Stefański ta ***** gwizdał w swoim stylu., każde dotknięcie i stały fragment dla radomska, a w drugą stronę to naszym by musieli urwać giry że coś zagwizdał. W czwartek z taką skutecznością o wyjedziemy bez punktów.

88. 07 pisze:

Mecz rozpacz. Dramatyczna skuteczność i proszenie sie i kłopoty. Cieszą tylko 3 punkty. Co z tego ze 3 mecz na 0 z tyłu skoro punktow i bramek powinno byc wiecej. Znacznie wiecej.

89. Levin_9 pisze:

Mamy 18 punktów i 6 miejce, reszta jest milczeniem.

90. inowroclawianin pisze:

Dramat. Z meczu na mecz gramy coraz gorzej. Dziś gra była jeszcze gorsza niż z legła i rzymianami. Wygrana fuksem. Cuda odstawiali Marchwinski, Szymczak. Szkoda że nie były to takie cuda na plus. Już przed rozpoczęciem drżałem o wynik gdy zobaczyłem skład z Gio i Szymczak OEM w podstawie. Rutek, Brom, czy my naprawdę nie potrzebujemy wzmocnień?! Przecież to była katastrofa. Nawet setek nie potrafili wykorzystać. Gol przypadkowy i zwycięstwo też przypadkowe. Dlaczego Lu Bega i Ishak nie zagrali od początku? Dziś najlepszy Sousa. Obrona nie zagrała jakoś specjalnie dobrze, ale to co odstawia ofensywa to jest cyrk. Strach o kolejne mecze z taką grą.

91. El Companero pisze:

mecz dziadostwo , nie potrafię zrozumieć co robią w tym klubie Szymczak i Marchwiński oprócz pobierania pensji. Wystawiając tych zawodników do składu trener prosi się o kłopoty. Kvekve, Skóraś, Ishak zupełnie bez formy. W czwartek musi być murarka bo inaczej polegniemy z kretesem koło strefy Gazy.

92. tylkoLech pisze:

Jak profesjonalni piłkarze mogą tak strzelać, to się nie mieści w głowie. Można się wykończyć, załamać. Brakowało mi dziś przekleństw po kolejnych marnowanych sytuacjach. Na szczęście się nie zemscily i są 3 pkt I za to dzięki ??

• inowroclawianin pisze:

Równie dobrze mogliby strzelać z opaskami na oczach. Gorzej by nie było a może nawet coś by wpadło. Dramat.

93. Gadzuki pisze:

Ja po meczu muszę pochwalić Bednarka bardzo dobry mecz w jego wykonaniu. Robił swoje i jest w wysokiej formie.

No w tym całym syfie faktycznie był wśród najlepszych dziś i w ogóle w ostatnich meczach.

94. Michu87 pisze:

Naprawdę nie ma nikogo lepszego do promocji.
    Marchwinski i Szymczak to poziom 2 ligowy.

95. nero42 pisze:

Pamiętajcie że Marchewa sam sobie zorganizował tą sytuację i sam ją spierdolił

• Didavi pisze:

A to go rozgrzesza? Najtrudniejsze wykonał. Potem miał zrobić to co podobno potrafi. I udowadnia, że nie potrafi.

• nero42 pisze:

Dla mnie to mimo wszystko okoliczność łagodząca. Nie odpuścił, wygrał piłkę i wystawił się znów na pośmiewisko.

Nie ma żadnej okoliczności łagodzącej bo to był mecz ligowy a nie trening.

96. Didavi pisze:

Szymczak 0 wygranych pojedynków na 11! Ludzie o czym my mówimy. Do podstawówki nauczyć się grać. Skończyć z tym ciągnięciem za uszy młodych, bo z tego nic dobrego nie wynika.

• Gadzuki pisze:

I tak na przykład robi Raków który ma problem z młodzieżowcem ( w szczególności po kontuzji Czyża). Papszun nie wystawia na siłę młodzieżowca tylko grają najlepsi.

• robson pisze:

Szczerze to już chyba wolę grać Sobiechem. To też nie jest poziom na Lecha, ale przynajmniej ma jakieś doświadczenie jako snajper i prędzej on coś wciśnie niż Szymczak.

To jest poziom 3 ligi i niech tam na razie gra albo niech wróci do Katowic a tu niech sprowadza kogoś pokroju Kownasia.

97. Ekstralijczyk pisze:

Zadanie wykonane.

98. Max Gniezno pisze:

Tak jak ktoś już wyżej napisał. Jeśli najlepszym naszym zawodnikiem w meczu domowym z Radomiakiem jest Bednarek to najwyższa pora wprowadzać drastyczne zmiany.
    Na początek Szymczak i Marchwińskiw trybie natychmiastowym do rezerw. Pozostali dodatkowy trening strzelecki .

99. Toruń pisze:

Cieszmy się z 3 punktów. Szymczak i Marchwinski faktycznie nie dają rady. Może rezerwy by ich obudziły. Brakuje armat… Ale cieszę się z walki i wyników.