139 zdjęć z szalonej wygranej nad Koroną

W chłodne, listopadowe i niedzielne popołudnie Mistrz Polski udanie zakończył grę przy Bułgarskiej w udanym 2022 roku. Lech Poznań po przede wszystkim szalonej drugiej połowie zdołał wygrywać wygraną w 3 minucie doliczonego czasu gry, a zwycięstwo w obecnej sytuacji przykrywa wszelkie niedoskonałości.

W niedzielne popołudnie przełamał się Joao Amaral, pierwszego gola w lidze i to na 3:2 strzelił Filip Szymczak a pierwsze asysty w tych rozrywkach ligowych zaliczyli boczni obrońcy – Pedro Rebocho oraz Alan Czerwiński. Wczoraj Lech Poznań zwyciężając wywiązał się z roli faworyta tracąc do ekstraklasowego podium już tylko oczko. Zapraszamy do obejrzenia aż 139 zdjęć z potyczki Kolejorza z Koroną Kielce.

Autor zdjęć: Dawid Ćmielewski

Stadion podczas Lech – Korona (06.11.2022)