Lechowa młodzież 2022/2023 – tydzień 13

W minionych dniach kolejne mecze w swoich ligach rozegrały cztery najstarsze młodzieżowe drużyny Lecha Poznań. Ostatni weekend nie obfitował w wygrane juniorów Kolejorza.II-liga:

Lech II Poznań przez całą jesień wygrał u siebie raptem raz będąc najgorzej punktującą drużyną na swoim obiekcie w całej II-lidze. W niedzielę rezerwy Kolejorza zaledwie zremisowały u siebie z Hutnikiem Kraków 1:1 znowu tracąc gola w końcówce z rzutu karnego. Rezerwy są na 13. miejscu mając oczko przewagi nad strefą spadkową. W sobotę o 13:00 podopiecznych Artura Węski czeka wyjazdowy mecz z sąsiadem w II-lidze, Siarką Tarnobrzeg, która dotąd także zdobyła 20 punktów. Będzie to ostatnie spotkanie rezerw Kolejorza w tym roku.

CLJ U-19:

W weekend Lech Poznań z CLJ rozczarował zaledwie remisując u siebie z niżej notowaną Escolą Warszawa 1:1. Juniorzy starsi nie potrafili wygrać, choć prowadzili. W CLJ U-19 są drudzy ze stratą 2 punktów do Górnika Zabrze. W piątek o 11:00 podopiecznych Bartosza Bochińskiego czeka wyjazdowy mecz z Jagiellonią Białystok, która jest czwarta i traci do Kolejorza tylko oczko.

CLJ U-17:

Lech Poznań U-17 z grupy zachodniej CLJ U-17 tylko zremisował na wyjeździe z niżej notowaną Odrą Opole 0:0. Kolejorzm w grupie zachodniej CLJ U-15 zajmuje 5. lokatę ze stratą 8 punktów do Górnika Zabrze. Juniorzy młodsi trenowani przez Jędrzeja Łągiewkę w sobotę o 12:00 zmierzą się na swoim boisku z ósmą Wartą Poznań.

CLJ U-15:

Trampkarze starsi z grupy B CLJ U-15 są na razie drudzy ze stratą 5 punktów do Pogoni Szczecin. Gracze Damiana Sobótki w miniony weekend pokonali u siebie Wartę Poznań 3:2. W niedzielę w samo południe Lecha Poznań czeka wyjazdowy mecz z ostatnią Akademią Reissa Poznań.

Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualne tabele oraz wyniki rozgrywek 2022/2023 znajdują się w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.Ostatnie mecze młodzieży:

II-liga: Lech II Poznań – Hutnik Kraków 1:1
CLJ U-19: Lech Poznań – Escola Warszawa 1:1
CLJ U-17: Odra Opole – Lech Poznań 0:0
CLJ U-15: Lech Poznań – Warta Poznań 3:2

Kolejne mecze młodzieży:

II-liga: Siarka Tarnobrzeg – Lech II Poznań (sobota, 12 listopada, godz. 13:00)
CLJ U-19: Jagiellonia Białystok – Lech Poznań (piątek, 11 listopada, godz. 11:00)
CLJ U-17: Lech Poznań – Warta Poznań (sobota, 12 listopada, godz. 12:00)
CLJ U-15: AP Reissa Poznań – Lech Poznań (niedziela, 13 listopada, godz. 12:00)

> Ligowy terminarz rezerw Lecha Poznań
> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <