Zobacz muzeum Lecha Poznań (FOTO)

W poniedziałek, 19 grudnia po godzinie 11:00 oficjalnie otwarto długo oczekiwane muzeum Lecha Poznań. W uroczystości otwarcia uczestniczył zarząd Lecha Poznań, przedstawiciele miasta Poznania, byli piłkarze Kolejorza w tym zawodnicy, którzy znaleźli się w jedenastce 100-lecia oraz inni zaproszeni goście.
Muzeum Lecha Poznań powstało na I trybunie pomiędzy salą konferencyjną oraz tunelem prowadzącym na murawę. Budowa długo oczekiwanego muzeum pochłonęła 2,5 mln złotych, które pochodziły z budżetu klubu. Na powierzchni nieco ponad 100 metrów kwadratowych znajdziemy wiele pamiątek i multimedialnych rzeczy. Są dawne koszulki, jest tablica Mistrzostw Polski, Pucharu Polski, europejskich pucharów, Lechowych reprezentantów czy wychowanków. Nie brakuje też motywów stadionowych, są także różne gadżety, które wkrótce będą mogli zobaczyć wszyscy chętni kibice.

W poniedziałek, 19 grudnia, o godzinie 11:00 odbyło się otwarcie muzeum Lecha Poznań wyłącznie dla vipów, byłych piłkarzy czy innych zaproszonych gości. Muzeum dla kibiców będzie dostępne od przełomu stycznia i lutego, gdy zostaną zsynchronizowane bramki z systemem biletowym. Zapraszamy do zobaczenia muzeum już dziś na zdjęciach KKSLECH.com. Poniżej znajduje się galeria 71 fotografii, więcej o muzeum Lecha Poznań w osobnej wiadomości -> TUTAJ.
Muzeum Lecha Poznań na stadionie:

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

8 komentarzy

 1. Sosabowski pisze:

  Czekamy na opis wrażeń jak to wszystko wygląda. Jedno to zdjęcia a drugie odbiór całkowity. Wydaje się wszystko przemyślane i z pomysłem. Czekamy na kolejny wpis!

 2. Sp pisze:

  Lech Poznań to jest duma
  Niech każdy o tym wie ?

 3. ryszbar pisze:

  Zabieram rodzinę i jedziemy. Wygląda obiecująco. Czekam na otwarcie.

 4. Didavi pisze:

  W końcu jest! Tylko czekać na otwarcie bram.
  Czy ktoś potrafi powiedzieć co robi w gablocie ten wazon? 🙂 Serio?
  To był jakiś puchar za coś? Męczy mnie to odkąd zobaczyłem zdjęcia. Brakowało trofeów do gabloty?
  ps. Super sprawa z możliwością wydrukowania biletu na wybrane historyczne spotkanie!

 5. ArekCesar pisze:

  Ale chyba multimediów nie ma, na których można zobaczyć urywki meczów, gole piłkarzy itp.

 6. Grossadmiral pisze:

  Ale wstyd OMG! Mapa Polski z Henszelem i zamiast Dobrzany wpisane Dobrzny