Najprzyjemniejsze teksty w mistrzowskim roku

W 2022 roku opublikowaliśmy dotąd na KKSLECH.com dokładnie 1922 teksty z czego najwięcej (191 artykułów) wrzuciliśmy w sierpniu. To był bardzo dobry rok, udany czas pod względem wielu treści, bo dzięki wynikom osiąganym przez Lecha Poznań ten serwis tak naprawdę spełniał swoją ideę.
Lechowe życie w 2022 roku pozwoliło nam tworzyć treści, o jakich marzyliśmy od lat. Relacje tekstowo-fotograficzne z mistrzowskich dni, mocne nagłówki takie jak „Lech Poznań ponad marzeniami”, teksty w stylu „co oni w ogóle zrobili”, pokazywanie szczęśliwych piłkarzy, artykuły o pucharowych rekordach Kolejorza czy Mikaela Ishaka – to tylko przykładowe tematy, jakimi w 2022 roku zajmowaliśmy się na KKSLECH.com. Kończący się jubileuszowy czas dał nam mnóstwo frajdy w tworzeniu unikalnych treści. Często o to chodziło, a my dziś w wigilię przypominamy raz jeszcze wszystkie najlepsze, czyli najweselsze teksty, jakie pojawiły się na KKSLECH.com w 2022 roku. Oczywiście w wolnej chwili zachęcamy do przeczytania ich po raz kolejny tak samo, jak oddanych komentarzy, które są pod nimi.

>> Lech Poznań ma 100 lat

Tekst opublikowany 19 marca, czyli w dniu 100. rocznicy założenia Kolejorza. Dobrze było w skrócie przypomnieć przede wszystkim to, jakim klubem jest Lech Poznań, pokazać kilka starych zdjęć czy opisać jego sukcesy. Duma!

>> Godne obchody 100-lecia Lecha Poznań

Tekstowo-fotograficzna relacja z wydarzeń na stadionie 19 marca. Nie da się ukryć, że każdy kibic czy inna osoba zajmując się na co dzień Lechem Poznań mogła być tego dnia dumna z Kolejorza czy z noszenia niebiesko-białych barw. Klub dobrze przygotował się do uczczenia jubileuszu, zatem było co Wam pokazywać.

>> To jest nasz 11 finał Pucharu Polski

Stosunkowo krótki tekst na którego publikację czekaliśmy jednak 5 lat. Na początku kwietnia stało się jasne, że Lech Poznań wróci na Stadion Narodowy i w jubileuszowym sezonie powalczy o dublet. Przyjemnie było o tym napisać.

>> Lech Poznań wrócił do Europy

Dnia 20 kwietnia Lech zrealizował cel minimum. Wrócił do Europy, o czym oczywiście trzeba było wspomnieć. Już 20 kwietnia start Kolejorza w europejskich pucharach 2022/2023 stał się pewny.

>> Tory na stację Mistrz Polski! Piast – Lech 1:2

Raport meczowy z meczu Piast – Lech 1:2. Warto wyróżnić przede wszystkim dwa wpisy z dnia 8 maja. Tytuł był blisko! Radość ogromna!

88 min. – GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!! Kvekveskiri wrzucał z rzutu rożnego, Satka zgrał na głowę do Ishaka i mamy gola. 2:1!
90+5 min. – KONIEEEEEC!!! LECH wygrywa arcyważny mecz, być może najważniejszy w tym sezonie i zostaje liderem! Na 2 kolejki przed końcem Lech jest PIERWSZY i teraz w walce o tytuł wszystko zależy od niego!

>> Lechowe deja vu

Artykuł, który miło było opublikować. Historia napisała się na naszych oczach, przypominała historię z 2010 roku, kiedy Lech także w dramatycznych okolicznościach wygrał na Górnym Śląsku 2:1 i został liderem dzięki pomocy Cracovii.

>> Pyry z gzikiem: 180 stopni

Tak jakby posezonowe „Pyry z gzikiem”. Rozgrywki wtedy jeszcze trwały, ale byliśmy blisko majstra, choć 2 maja o 18:00 nic na to nie wskazywało.

>> 8! To oni zdobyli ósmy tytuł MISTRZA POLSKI dla Lecha Poznań!

Jeden z najwspanialszych tekstów, o jakie chodzi na KKSLECH.com. Napisaliśmy, że Lech Poznań został Mistrzem Polski wyszczególniając aktorów sezonu 2021/2022. Na publikację takiego artykułu czekaliśmy 7 lat, właśnie takie teksty nocami tworzy się najlepiej. Opisujemy w końcu radosną historię Lecha Poznań, tego typu artykuły chciałoby się tworzyć co roku.

>> Na chłodno: Magia w świetle rac

Posezonowe wydanie „Na chłodno”. Pół roku wcześniej pisaliśmy, by Poznań utonął w świetle rac. Tak też się stało, przeżyliśmy wszyscy magię w świetle rac mogąc napisać tekst z dumą.

>> Umocnieni w pięknej historii

Materiał o zawodnikach, którzy po 7 latach znowu zostali Mistrzami Polski w barwach Lecha Poznań. Dobrze pisało się o zasłużonych już piłkarzach, którzy po prostu byli najlepsi.

>> Kluczowe mecze do mistrzostwa

Lista meczów, które w sezonie 2021/2022 miały ogromny wpływ na wywalczenie tytułu Mistrza Polski. To ważne spotkania, bowiem niektóre zapisały się nie tylko w historii poprzedniego sezonu. Na pewno kibice będą wracali do niektórych gier Kolejorza z tamtych rozgrywek przez wiele, wiele lat.

>> MISTRZ! MISTRZ! KOLEJORZ!

Raport z meczu Lech – Zagłębie prowadzony na żywo od północy aż do końca fanatycznej nocy. 21 i 22 maja prowadziliśmy relację na żywo ze wszystkiego z czego się dało. Były wpisy na żywo nie tylko ze stadionu a także z fety w centrum miasta, wiele statystyk, informacji, ciekawostek, były również fotografie wrzucane na żywo z różnych miejsc. Sporo napracowaliśmy się przy tworzeniu czegoś takiego, był to ewenement na skalę krajową, nikt i nigdy wcześniej nie robił takiej relacji. W każdym razie wszystko się udało, daliśmy radę!

>> Mistrzowska feta Lech Poznań

Relacja z mistrzowskiego dnia i z mistrzowskiej fety ozdobiona w mnóstwo zdjęć naszych fotoreporterów. Było miło!

>> Cztery nagrody dla Mistrza Polski na gali Ekstraklasy

Informacja o tym, jacy zawodnicy zostali wyróżnieni podczas gali Ekstraklasy kończącej sezon 2021/2022 i którzy piłkarze Lecha Poznań brylowali w Warszawie. Także miły tekst.

>> Chwile, których się nie zapomni

Artykuł stricte o piłkarzach, czyli kto i co osiągnął. Dla wielu tytuł Mistrza Polski 2022 był największym sukcesem w karierze.

>> Król Maciej Skorża

Tytuł mówi wszystko – król Maciej Skorża! Po 7 latach ponownie można było napisać o tym, kto jest królem. Trener Maciej Skorża znalazł się wśród trenerskich legend Lecha Poznań, więcej wygrał u nas tylko Wojciech Łazarek.

>> Najmocniejszy mistrz od lat

Statystyczny artykuł z którego jasno wynika, kto został mistrzem zasłużenie. Lech Poznań zdobył więcej punktów niż wielu poprzednich mistrzów, suchymi liczbami zasługiwał na triumf w Ekstraklasie.

>> W końcu wygrani

Artykuł na temat zarządu, który za sezon 2021/2022 zasługiwał na pochwałę w tym na słowa uznania. Brawa dla Panów Karola Klimczaka, Tomasza Rząsy i Piotra Rutkowskiego.

>> Pyry z gzikiem: Czerpać ile się da

Słynne „Pyry z gzikiem” a konkretnie odcinek z 30 maja, w którym wspominaliśmy jeszcze mistrzowski sezon.

>> Wszyscy mistrzowie w Europie

Jaka sama nazwa mówi – lista wszystkich klubów, które w 2022 roku zostały mistrzami. Dobrze było widzieć na niej nazwę „Lech Poznań”.

>> W pamięci po mistrzowskim sezonie

Skrót wszystkich rzeczy, jakie zostały w pamięci po mistrzowskim sezonie. Z pewnością miło będzie Wam przeczytać ten tekst w święta jeszcze raz. Zachęcamy.

>> Fotograficzna trasa do mistrzostwa

Zdjęcia naszych fotografów ukazujących, jak Lech Poznań przez cały sezon grał o tytuł Mistrza Polski a na końcu go zdobył. To historyczne zdjęcia KKSLECH.com, które z pewnością nieraz będą jeszcze przez nas wyciągane z archiwum do zdobienia innych materiałów.

>> Największy progres w historii

Tekst o tym, jak duży progres uczynił Lech Poznań. W końcu we wcześniejszym sezonie 2020/2021 skończył ligę na 11. miejscu.

>> Lepiej w historycznej tabeli i bliżej złotej gwiazdy

Artykuł o sytuacji Lecha Poznań w historycznej tabeli tzw. „wszech czasów”. Kolejorz goni w niej Ruch Chorzów oraz Górnika Zabrze mogąc wkrótce wskoczyć na 3. miejsce.

>> To już 17 lat

Tekst opublikowany 26 lipca 2022 roku. Pisaliśmy w nim o 17. rocznicy powstania serwisu KKSLECH.com. To z pewnością miła data dla nas, ale także dla tych wszystkich tysięcy ludzi, którzy codziennie nas odwiedzają. Cieszymy się, że byliście, jesteście i będziecie z nami.

>> Zapach Europy, czyli możliwe koszyki

Pierwszy, naprawdę miły pucharowy tekst. Po wygranej z Dudelange 2:0 można było zwrócić uwagę na kluby na które możemy trafić w fazie grupowej Ligi Konferencji. Lech był już bliski awansu, więc można się było zająć takimi sprawami.

>> Już 5 raz. WITAJ EUROPO!

Miły artykuł, jeden z najprzyjemniejszych w 2022 roku. Dnia 25 sierpnia można było ogłosić powrót Lecha Poznań do prawdziwej Europy, który dostał się do fazy grupowej piąty raz w historii.

>> Liga Konferencji: Lech Poznań, Villarreal, Hapoel Beer-Sheva i Austria Wiedeń

Informacja o tym na kogo trafił Lech Poznań w fazie grupowej Ligi Konferencji 2022/2023. Oczywiście taki news przyciągnął uwagę wielu internautów.

>> Piąte szybkie rozpoznanie

Tekst z cykl „szybkie rozpoznanie”. Było miło, gdyż można było pisać np. o tak wielkim klubie, jak Villarreal, ciekawym Hapoelu czy znowu o Austrii Wiedeń.

>> Smak fazy grupowej, smak prawdziwej Europy

Artykuł o tym, co czeka nas w fazie grupowej, jak będzie wystrojony stadion podczas 3 meczów domowych w grupie C czy ogólnie jak będzie wyglądała otoczka meczów Lecha Poznań w Lidze Konferencji. Wszyscy mogliśmy wtedy poczuć przedsmak prawdziwej Europy.

>> Noc jest nasza, jutra nie ma! Lech – Austria 4:1

Relacja z meczu Lech – Austria 4:1. Historyczny już raport z historycznego meczu z dźwięcznym nagłówkiem „Noc jest nasza, jutra nie ma!”.

>> Miesiąc zasługujący na gromkie brawa

O tym, jak Lech wyszedł z letniego dołka. Choćby na przełomie sierpnia i września wygrał wszystkie 3 ligowe mecze bez straty gola wydostając się tym samym ze strefy spadkowej.

>> LECH POZNAŃ PONAD MARZENIAMI! Lech – Villarreal 3:0!

Historyczny raport na żywo z legendarnego meczu z Villarrealem 3:0. Cudownie było pisać coś takiego:

27 min. – GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1:0!!!!!!!!!!!!!!!! Akcja Velde, po chwili gdzieś piłka łatała górą, głową zgrał ją Marchwiński a do siatki z bliska trafił Velde! 1:0! CUD!
52 min. – GOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2:0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Akcja Lecha z naszej połowy, płaskie zagranie z prawej strony Velde i do siatki z metra trafia Skóraś!!!! BLISKO, BLISKO, BLISKO!!!!
78 min. – GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 3:0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wielki Villarreal na kolanach po kontrze! Ishak urwał się prawą stroną i dojrzał Skórasia, który zdobył bramkę na 3:0!

>> Mistrz Polski wiosną wciąż w Europie!

Przyjemny artykuł o awansie Lecha Poznań z grupy Ligi Konferencji i to w roku setnego jubileuszu. W sierpniu po porażce na Islandii daleko była faza play-off, w listopadzie czekaliśmy już na losowanie rundy pucharowej.

>> Co oni w ogóle zrobili

Co oni w ogóle zrobili? Sami przeczytajcie raz jeszcze, co oni zrobili. Warto! Takie teksty to poezja. Być może o czymś podobnym już nigdy na KKSLECH.com nie napiszemy.

>> 1/16 Ligi Konferencji: Bodo/Glimt – Lech Poznań

1/16 Ligi Konferencji. Czujecie to? Na KKSLECH.com pojawia się tekst o rywalu Kolejorza na wiosnę w pucharach a później tzw. „szybkie rozpoznanie (już 6 w sezonie 2022/2023).

>> Mikael Ishak z nowym kontraktem (FOTO)

Kolejny tekst pozostający w sferze marzeń. Uczestnicząc w tym wydarzeniu prezentujemy jeszcze parę zdjęć z momentu podpisania nowej umowy przez Mikaela Ishaka.

>> Zobacz akademię Lecha Poznań od środka

Obszerna tekstowo-fotograficzna relacja z otwarcia akademii Lecha Poznań. W unikalnym materiale pokazujemy Wam, co powstało we Wronkach i jak to wszystko wygląda od środka.

>> Na chłodno: Wielki rok Lecha i przepierdziana historia

Ostatnie dotąd „Na chłodno” z 15 listopada. Tekst na temat sytuacji Lecha Poznań, o jego obecnych sukcesach, a także o problemach.

>> Miliony złotych z pucharów

Artykuł z finansowymi danymi. Mianowicie informacja, ile Lech Poznań zarobił w europejskich pucharach 2022/2023 (a zarobił duuużo).

>> Na tle Europy

Porównanie Lecha Poznań z Europą. Dużo liczb, statystyk, materiał pokazuje najlepiej, gdzie jesteśmy i kim jesteśmy. Europa wie, kto to Lech Poznań.

>> 14 meczów, w których było wszystko

Miły tekst będący takim małym podsumowaniem występów Lecha w Europie, tylko od innej strony. W każdym razie jest to historia naszego klubu, czyli coś, o czym zawsze miło się pisze.

>> Europa patrzyła i podziwiała Kolejorza

Kolejny artykuł z tej samej serii. Warto przeczytać jeszcze raz, zobaczyć a nawet poczuć, gdzie Kolejorz gra i gdzie cały czas walczy.

>> Jesień pucharowych rekordów

Następny już materiał pucharowy na KKSLECH.com informujący o rekordach, jakie ustanowił Lech Poznań w Lidze Konferencji i nie tylko. Rekordowa liczba meczów, rekordowe wygrane czy rekordowa liczba punktów do klubowego współczynnika UEFA – to już za nami.

>> Europejski wynik Ishaka

Materiał o Mikaelu Ishaku, który jesienią za sprawą strzelanych goli w Europie pisał historię swoją i naszego klubu.

>> Zerwana łatka przegrywów

Tekst o tym, jak zmieniła się mentalność Lecha Poznań oraz jego postrzeganie na przestrzeni ostatniego roku. Nie ma już z nami tzw. „łatki przegrywów”. Jest mentalność charakternego, zwycięskiego Kolejorza.

>> Europejska akcja marzeń

Tekst pokazujący na spokojnie akcję, jaką Lech przeprowadził w meczu z Villarrealem strzelając gola na 2:0. To było mistrzostwo!

>> Rok przerwanych serii

O wszystkim, co udało się zrobić głównie w Ekstraklasie w 2022 roku. W mijających miesiącach Lech przerwał kilka złych pass, m.in. po blisko 10 latach przełamał się w Białymstoku.

>> Jacek Rutkowski: „Muzeum to także przyszłość”

Lech Poznań na oczach KKSLECH.com otwiera swoje muzeum. Materiał tekstowo-fotograficzny z ceremonii otwarcia ozdobiony w wypowiedź byłego właściciela klubu.

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

2 komentarze

  1. tomasz1973 pisze:

    Super przegląd. Już po przeczytaniu samych tych tytułów mistrzowski, jubileuszowy sezon przelatuje znów w blasku rac i ze zdartym gardłem!

  2. ArekCesar pisze:

    Co tu dużo mówić. Ten rok to była masa pięknych momentów, chwil, miesięcy dla kibiców okraszonych mistrzostwem Lecha na 100 lecie. I niech te chwile pozostaną w nas na wieczność i czekamy na następne.