Mijające miesiące na zdjęciach

W 2022 roku jak zwykle nasi fotoreporterzy byli wszędzie tam, gdzie działo się coś Lechowego, coś ważnego czy związanego z naszym klubem. Mecze, ceremonie medalowe, stadionowe wydarzenia, otwarcie muzeum, otwarcie nowych budynków akademii, treningi, rzeczy związane ze 100-leciem Kolejorza – w mijających miesiącach mieliście na KKSLECH.com co oglądać.W listopadzie spośród tysięcy fotografii wykonanych przez fotoreporterów KKSLECH.com wybraliśmy najlepsze zdjęcia Lechowej jesieni ukazując je raz jeszcze w jednym miejscu -> TUTAJ. Dzisiaj pora na roczne podsumowanie mijających 12 miesięcy, czas ukazać 2022 rok w specjalnej galerii KKSLECH.com. W ostatnich miesiącach nie brakowało różnych ciekawych bądź ważnych meczów, wydarzeń takich jak zdobycie tytułu Mistrza Polski, rzeczy związanych z obchodami 100-lecia klubu czy innych dni, w których po prostu było co fotografować a później Wam pokazywać. 28 grudnia zapraszamy na obszerne, fotograficzne podsumowanie mistrzowskiego 2022 roku wraz z krótkimi opisami, czego dotyczą konkretne fotki.PIERWSZY MECZ PRZY BUŁGARSKIEJ, PIERWSZE ZWYCIĘSTWO

Pierwszy mecz Lecha przy Bułgarskiej w 2022 roku i pierwsze wiosenne zwycięstwo. Wygrana nad Termaliką 5:0 była najwyższym ligowym zwycięstwem poznaniaków przez cały rok. W lutowym spotkaniu pierwszą asystę w niebiesko-białych barwach zanotował Kristoffer Velde, na listę strzelców krótko po powrocie wpisał się za to Dawid Kownacki.

>> Pełna fotorelacja z tego meczu/wydarzenia

null
null
null

STADIONOWE PRZYGOTOWANIA DO 100-LECIA, WYMIANA MURAWY

Na przełomie lutego i marca Bułgarska zaczęła się zmieniać. Wokół stadionu rozwieszono specjalne, niebiesko-białe flagi z herbem na 100-lecie, wymieniono także murawę na nową. Więcej zdjęć z pięknego, słonecznego i ciepłego dnia 1 marca zobaczycie klikając na poniższy link.

>> Pełna fotorelacja z tego meczu/wydarzenia

null
null
null
null

JUBILEUSZOWE ZWYCIĘSTWO NAD 100-LECIE KLUBU

19 marca to okazałe zwycięstwo 3:0 nad Jagiellonią. W dniu obchodów 100-rocznicy Lecha Poznań zespół Macieja Skorży zrobił swoje, grając w specjalnych strojach zdobył 3 punkty.

>> Pełna fotorelacja z tego meczu/wydarzenia

null
null
null
null

WIELKIE POSTACIE POD STADIONEM

W marcu w wyznaczonych miejscach pod stadionem stanęły specjalne, duże kostki z wizerunkami (i nie tylko) piłkarzy Lecha Poznań, którzy znaleźli się w złotej jedenastce 100-lecia naszego klubu. Zapraszamy na spacer wśród wielkich zawodników.

>> Pełna fotorelacja z tego meczu/wydarzenia

null
null
null

DĘBIECKA LEGENDA ZAWSZE ŻYWA

Kwiecień to odsłonięcie pamiątkowej tablicy na starym stadionie na Dębcu. Wymalowano tam również okazały graf, fajnie było odwiedzić pozostałości dębieckiego obiektu i pokazać Wam co nieco. Link do kompletu zdjęć poniżej.

>> Pełna fotorelacja z tego meczu/wydarzenia

null
null
null
null

TRENING LECHA NA NARODOWYM I FINAŁ PUCHARU POLSKI

Początek maja to czwarty w historii finał Pucharu Polski na Stadionie Narodowym z udziałem Lecha Poznań. Na przełomie kwietnia i maja dostaliście solidną dawkę zdjęć, komplet kwietniowo-majowych zdjęć można obejrzeć raz jeszcze wchodząc na poniższy link.

>> Pełna fotorelacja z tego meczu/wydarzenia

null
null
null
null
null

ÓSMY TYTUŁ MISTRZA POLSKI

21 maja – Lech Poznań odebrał złote medale za zdobycie ósmego w historii tytułu Mistrza Polski. Wykonaliśmy wtedy setki zdjęć mogąc pokazać to, co najlepsze.

strong>>> Pełna fotorelacja z tego meczu/wydarzenia

null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null

PREZENTACJA LECHA POZNAŃ

W lipcu odbyła się prezentacja Lecha Poznań w galerii Posnania. Sezon 2022/2023 już wtedy trwał, jednak wcześniej nie było czas na taki event.

>> Pełna fotorelacja z tego meczu/wydarzenia

null
null
null

9 PUNKTÓW W TYDZIEŃ, ZER0 STRACONYCH BRAMEK I WRZEŚNIOWE ZBIERANIE PUNKTÓW

Na przełomie sierpnia i września wszyscy w Poznaniu oglądaliśmy innego Lecha. Był okres, kiedy Kolejorz wygrał 3 ligowe mecze z rzędu i to bez straty gola dzięki czemu wydostał się ze strefy spadkowej. We wrześniu także nieźle punktował, było wówczas co fotografować nie tylko przy Bułgarskiej.

>> Pełna fotorelacja z tego meczu/wydarzenia

null
null
null
null
null
null
null

POWRÓT EURPPY DO POZNANIA I KOLEJNY HISTORYCZNY MECZ Z AUSTRIĄ

Po 14 latach Lech Poznań znowu pokonał Austrię a po 2 latach na Bułgarską wrócił branding europejskich pucharów oraz zabrzmiał hymn Ligi Europy. Wszystko przypomnicie sobie -> TUTAJ.

>> Pełna fotorelacja z tego meczu/wydarzenia
>> Pełna fotorelacja z tego meczu/wydarzenia

null
null
null
null
null
null
null
null
null

LETNIO-JESIENNE TRENINGI

Przed domowymi meczami Lecha w europejskich pucharach pogoda dopisywała (zawsze było ciepło i świeciło słońce). Wiele wykonanych wtedy zdjęć jest do siebie podobnych.

null
null
null
null
null
null

DWIE WYMIANY MURAWY

Jesienią aż dwa razy wymieniano murawę z czego raz wymiana była planowana. Październikową trawę zaatakowała choroba, więc w grudniu podjęto decyzję o położeniu kolejnej nowej nawierzchni. Była zatem okazja wybrać się na stadion i pokazać Wam, jak idą prace.

>> Pełna fotorelacja z tego meczu/wydarzenia
>> Pełna fotorelacja z tego meczu/wydarzenia

null
null
null
null

TRZY REMISY Z RZĘDU, WIEDEŃ WCIĄŻ NIEZDOBYTY

Jesień to aż 6 meczów w fazie grupowej Ligi Konferencji i wiele okazji do wykonywania fotografii, które trochę różnią się od tych prezentowanych z ligowych spotkań. Otoczka meczów w pucharach jest inna, ujęcia czasem również są inne.

>> Pełna fotorelacja z tego meczu/wydarzenia
>> Pełna fotorelacja z tego meczu/wydarzenia

null
null
null
null

WIELKI VILLARREAL NA KOLANACH

Co tu więcej dodawać? W innych tekstach takich jak na przykład -> TUTAJ naczytacie się sporo o wydarzeniach z 3 listopada 2022. Dzisiejsze podsumowanie ma inną formułę, to podsumowanie fotograficzne, dlatego spójrzcie tylko na to, co jest poniżej.

>> Pełna fotorelacja z tego meczu/wydarzenia

null
null
null
null
null
null
null

OTWARCIE CENTRUM BADAWCZO-ROZWOJOWEGO

W tygodniu po meczach u siebie z Villarrealem i Koroną doszło we Wronkach do uroczystego otwarcia centrum badawczo-rozwojowego. Było wówczas co fotografować a także o czym pisać. O wszystkim przeczytacie lub zobaczycie na naszych zdjęciach, gdy klikniecie na poniższy link. Nie można również pominąć informacji o podpisaniu wówczas nowej umowy przez Mikaela Ishaka, zdjęcia z tamtego wydarzenia znajdują się choćby -> TUTAJ

>> Pełna fotorelacja z tego meczu/wydarzenia

null
null
null
null
null

PRZEŁAMANIE NA KONIEC MISTRZOWSKIEGO ROKU

Na koniec rundy jesiennej Mistrz Polski wreszcie, wreszcie! po prawie 10 latach zdobył Białystok. Lech Poznań przegrywając 0:1 pokonał Jagiellonię 2:1 wydzierając pełną pulę w doliczonym czasie gry.

>> Pełna fotorelacja z tego meczu/wydarzenia

null
null
null
null

MUZEUM LECHA POZNAŃ

Druga połowa grudnia to długo oczekiwane otwarcie muzeum Lecha Poznań przy Bułgarskiej. Tylko klub i oczywiście KKSLECH.com przygotowało obszerną galerię zdjęć z tego wydarzenia pokazując Wam, co zastaniecie w środku na przełomie stycznia oraz lutego, kiedy muzeum będzie czynne dla wszystkich kibiców.

>> Pełna fotorelacja z tego meczu/wydarzenia

null
null
null

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

1 Odpowiedź

  1. MARCINzKALISZA pisze:

    Piękny to był rok, rok jubileuszowy. Zabrakło tylko zdobycia Pucharu Polski i zdobycia dubletu po 38 latach. Ale i tak ten rok zapisał się w historii Lecha, nie tylko dlatego że Lech obchodził swoje setne urodziny, ale przede wszystkim że zdobył mistrzostwo Polski, które będzie pamiętane latami. Mecz jubileuszowy z Jagiellonią, na zawszę zostanie w pamięci wielu kibicom także i mi, tłumy ludzi na mieście, szaligi w samochodach pamiętam chyba ze 3 kilometry szliśmy na piechotę bo nie było gdzie zaparkować auta. Pełen stadion i ta gorąca atmosfera na stadionie i na koniec zwycięstwo 3-0. Potem przyszedł maj i w końcu zdobycie upragnionego mistrzostwa Polski po 7 latach. Piękne chwile. Niezapomniane.