Plebiscyt na użytkownika 2022 rozstrzygnięty

W poniedziałek, 12 grudnia punktualnie o północy wystartował plebiscyt na najlepszego użytkownika serwisu KKSLECH.com w mijającym 2022 roku, który przeszedł reformę wprowadzoną na lata 2022-2024. Po ponad miesiącu zabawy wiemy już wszystko. Wiemy już, kto wygrał zabawę za mistrzowski rok, znamy najlepszego użytkownika KKSLECH.com, którego komentarze w minionych 12 miesiącach najbardziej Wam się podobały.>> Wyniki I rundy plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com
>> Wyniki II rundy plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com
>> Wyniki fazy grupowej plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com
>> Wyniki 1/8 finału plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com
>> Wyniki 1/4 finału plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com
>> Wyniki 1/2 finału plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com

Wynik finału plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2022:

Didavi – Ostu 55% – 45%

Podsumowanie finału plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2022:

Stało się. Po ponad 30 dniach trwania kolejnego już plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com w danym roku dotarliśmy do mety zabawy, a zatem znamy nowego mistrza tej strony. Pierwszą edycję po reformie wprowadzonej na lata 2022-2024 wygrał DIDAVI. Od dziś to Didavi jest królem KKSLECH.com, kibic Lecha Poznań stosunkiem głosów 55% do 45% pokonał w wielkim finale innego kibica o nicku Ostu. Bardzo emocjonującą, zaciętą edycję, w której hitem okazała się nowo utworzona faza grupowa wygrał więc jeden z faworytów corocznej zabawy. Zwyciężył kibic Kolejorza, który np. 2 lata temu doszedł do ćwierćfinału, rok temu do półfinału a w plebiscycie na użytkownika KKSLECH.com za mistrzowski 2022 rok okazał się już najlepszy!

Zwycięzcy plebiscytu oczywiście gratulujemy tak samo jak wszystkim pozostałym 112 uczestnikom zabawy, a zwłaszcza tym, którzy ponownie umieli potraktować ten plebiscyt jako luźną, zimową zabawę z elementami towarzyskiej rywalizacji kibiców Kolejorza. To już koniec plebiscytu za mistrzowski 2022 rok, ale jeszcze nie koniec informacji na ten temat. Jutro podsumujemy na łamach serwisu KKSLECH.com całą zabawę, podamy wszelkie ciekawostki czy odsłonimy kulisy plebiscytu, który po reformie potrwał ponad miesiąc. Na razie dzięki wszystkim za ponad miesięczną zabawę, za głosy na poszczególnych kibiców, wygrał od lat mocny tutaj Didavi, jednak zwycięzcą może czuć się każdy, kto wziął udział w plebiscycie za miniony 2022 rok.

Poprzedni zwycięzcy:

2022 – Didavi
2021 – kibol z IV
2020 – Siódmy majster
2019 – Siódmy majster
2018 – Grimmy
2017 – Siódmy majster
2016 – Mouze
2015 – Mouze
2014 – Classic
2013 – tomasz1973
2012 – Pyra
2011 – luis
2010 – ArekCesar

>> Komplet informacji na temat plebiscytu na użytkownika 2022. Kliknij, poznaj zasady i dowiedz się więcejW jakich terminach odbyły się poszczególne fazy plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2022?

12 grudnia, godz. 00:00 – I runda plebiscytu na użytkownika 2022

16 grudnia, godz. 00:00 – II runda plebiscytu na użytkownika 2022

19 grudnia, godz. 00:00 – Początek XIII plebiscytu kibiców Lecha Poznań za 2022 rok (25 kategorii)

20 grudnia, godz. 00:00 – Losowanie fazy grupowej plebiscytu na użytkownika 2022

23 grudnia, godz. 00:00 – 1. kolejka plebiscytu na użytkownika 2022

25 grudnia, godz. 00:00 – 2. kolejka plebiscytu na użytkownika 2022

27 grudnia, godz. 00:00 – 3. kolejka plebiscytu na użytkownika 2022

29 grudnia, godz. 00:00 – Podsumowanie fazy grupowej plebiscytu na użytkownika 2022

31 grudnia, godz. 00:00 – 1/8 finału plebiscytu na użytkownika 2022

4 stycznia, godz. 00:00 – 1/4 finału plebiscytu na użytkownika 2022

8 stycznia, godz. 00:00 – 1/2 finału plebiscytu na użytkownika 2022

9 stycznia, godz. 00:00 – Początek publikacji wyników XIII plebiscytu Lecha Poznań za 2022 rok (każdego dnia wyniki 3 kategorii)

12 stycznia, godz. 00:00 – Finał plebiscytu na użytkownika 2022

16 stycznia, godz. 00:00 – Ogłoszenie zwycięzcy plebiscytu na najlepszego użytkownika KKSLECH.com w 2022 roku

>> Komplet informacji na temat plebiscytu na użytkownika 2022. Kliknij, poznaj zasady i dowiedz się więcej

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

29 komentarzy

 1. Jacek_komentuje pisze:

  @Didavi gratuluję! W pełni zasłużone zwycięstwo!

  Formuła plebiscytu z fazą grupową podoba mi się dużo bardziej niż poprzednia. Proponowałbym jedynie, żeby zwycięzcy grup spotykali się w pierwszej fazie pucharowej z „dwójkami”.

 2. kibol z IV pisze:

  Hej
  Z racji rozstrzygnięcia plebiscytu na użytkownika roku postanowiłem nakreslić te kilka słów.
  W moim okazjonalnym wpisie chciałbym pogratulować zwycięzcy . Didavi czego Ci życzyć ?
  Gdy wygrywałem poprzedni plebiscyt. Umiesciłeś poniższy wpi
  „Gratulacje! @kibol z IV
  Prowadź nas po #MajsterNaStulecie”
  Miniony rok był dla Lecha , rokiem wyjątkowym. Wspaniałym. Najlepszym za rządów Rutkowskich w Naszym klubie. 1OO lecie klubu , okraszone Mistrzostwem. Wspaniałe chwile , które na zawsze już zapisały się w historii Lecha. Rok do którego zapewne jeszcze wiele razy będziemy nawiązywać , wspominać i dażyć sentymentem. Chciałbym Ci ,ale zapewne też każdemu prawdziwemu kibicowi Lecha ,życzyć powtórki z 2022r. Wspaniałych majowych chwil , gdy w glorii chwały szaleliśmy na ulicach Poznania jako Mistrzowie Polski.Gdy cała Polska po raz ósmy złożyła pokłon Lechowym insygniom.Gdy Niebiesko Białe barwy łopotały na najwyższym stopniu podium , a cała futbolowa Polska tworzyła szpaler nowym Mistrzom. Chciałbym życzyć aby Lech powtórzył wspaniałą przygodę w Europie. Nie w Konferncjii ale w Lidze Mistrzów. Ja osobiscie wierzę w powtórkę Majstra. Wiem że Ty również. Na koniec….Życzę Ci abyś za kilka miesiecy zameldował, wykonanie zadania. Prowadz po Mistrzostwo. Powodzenia i gratuluję wygranej w plebiscycie.

  • Kibic z Bydgoszczy pisze:

   Jest i On 😉 Spodziewałem się, że pierwsi pojawią się finaliści a tutaj taka niespodzianka 😉

  • Didavi pisze:

   Bardzo się cieszę z Twojej obecności. To prawda. Miałeś poprowadzić nas po #MajsterNaStulecie i to zrobiłeś! Chciałbym życzyć sobie, Tobie i nam wszystkim obrony tego tytułu. Zadanie przyjmuję i mocno wierzę, że Lech będzie konsekwentnie zdobywał punkty i gonił, aż po tryumf i obronę tytułu. Liczę, że przygoda w LKE nie skończy się na Bodo, a w przyszłym sezonie wymarzona LM o nas usłyszy, a my jej hymn w grupie.
   Chciałbym też móc za rok przekazać to zadanie kolejnemu zwycięzcy, pisząc, że i mi udało się je wykonać!

 3. kri$$ pisze:

  Gratulacje dla Didavi za zwycięstwo!
  Ostu szacun także dla Cebie!

 4. Niebieski77 pisze:

  Gratulacje za zwycięstwo !
  Graty dla pozostałych fajna zabawa

 5. mario pisze:

  z Takim przegrać to prawie jak wygrać. Ja z Tobą przegrałem ale cieszę się, że wygrałeś. Należało się. Gratulacje. ??

 6. smigol pisze:

  Gratulacje!

 7. leftt pisze:

  Serdecznie gratuluję zwycięzcy! Wygrał porządny kibol, piszący w dodatku ciekawie i merytorycznie, mający dużą wiedzę. Zwycięstwo całkowicie zasłużone, zresztą tak przewidywałem i mam na to świadków.
  Gratuluję też wszystkim uczestnikom plebiscytu. Dziękuję tym, którzy na mnie głosowali, nie spodziewałem się, że dojdę aż do półfinału. Czyli pewnie komuś się to moje pisanie podoba 🙂 Swoją drogą był to ciekawy pojedynek – użytkownika, który nie chciał, żeby na niego głosowano z użytkownikiem, który przestał pisać.
  Chociaż z tym „przestał” to przesada. Po prostu trzeba było odpocząć, przemyśleć pewne sprawy. Chyba nie mogę się obejść bez pisania o Lechu i dzieleniu z Wami swojej pasji. No i oczywiście bez emocji w walce o MP. Wiem, że będzie o nie cholernie trudno, ekstremalnie wręcz. Ale należy po prostu wygrywać mecze, nie tracić głupio punktów. Nie ma w tej lidze drużyny, z którą nie możemy wygrać. I nawet jeśli nie damy rady odrobić straty do Rakowa – chciałbym, żebyśmy po zakończeniu sezonu mogli sobie powiedzieć, że zrobiliśmy wszystko, co było możliwe. Natomiast absolutnie nie kupuję tekstów o tym, że sezon jest już skończony. Forza Lech, Alleluja i do przodu, kiełbasy w górę, czy co się tam mówi. Niech się dzieje!

 8. Didavi pisze:

  Pierwsze słowa kieruje do Kolegi @Ostu z którym rywalizowałem w tym finale. Dla mnie wygrywasz merytoryką. Rozpisujesz się na różne Lechowe tematy i to się czyta! Tym mocniej doceniam, że udało mi się z Tobą wygrać, choć sam głosowałem na Ciebie.

  W 2019 dotarłem do 1/8. W 2020 do 1/4 i napisałem wtedy, że z roku na rok robię awans, przechodzę kolejną rundę. Skoro tak, to w 2021 będzie półfinał, a w 2022 to nawet nie startujcie bo ja to wygram 🙂 I śmiesznie wyszło, bo tak się rzeczywiście stało o czym też wspomniała Redakcja.
  Krok po kroku. Konsekwentnie. Nigdy się nie poddałem, jak taki jeden, którego wszyscy znamy, a którego ja w swoich wpisach często zaczepiam 🙂 Jestem na tej naszej stronie ładnych parę lat i nie ma co ukrywać, że choć to tylko zabawa, to jednak takie docenienie mojej osoby przez Was bardzo cieszy. Miło!
  Mam świadomość i nie można o tym zapominać, że wyniki mogły potoczyć się zupełnie inaczej, a mnie mogłoby w tym finale nawet nie być. Udziału nie brał ubiegłoroczny zwycięzca @kibol z IV. Aktywnego udziału nie brał @leftt, choć dotarł do półfinału. Od dawna nie udziela się też @Siódmy majster. Szkoda, że każdy z Was, z własnych powodów zrezygnował z pisania w ostatnim czasie, ale mam wielką nadzieję, że wracacie na stałe. Nie chcę jednak całkowicie umniejszać swojej wygranej bo byłoby to nie fair w stosunku do wszystkich uczestników, jak i do Waszych głosów na mnie w każdej rundzie. Wygrałem i trzeba będzie z tym jakoś żyć 🙂 Skoro już chcąc nie chcąc znalazłem się na świeczniku, to nie mógłby nie skorzystać z takiej okazji by właśnie nie zaapelować do wspomnianej trójki. Odezwał się już @kibol z IV, jest i @leftt, brakuje@Siódmego majstra. Panowie mam nadzieję, że nie są to jednorazowe wpisy, tylko, że wracacie na dobre! Jeśli ten finał przyczynił się do Waszego powrotu to mogę powiedzieć, że to już drugi sukces dzisiejszego dnia!

  Nie byłbym też sobą gdybym w swoim komentarzu, nie wspomniał… o potrzebnych wzmocnieniach. Rutek, gdzie transfery! 🙂

  A na koniec sprawa najważniejsza. Wszyscy jesteśmy tutaj z jednego powodu. Lech Poznań. Ten klub nas połączył, przyciągnął do siebie. Jak Lech wygrywa, wygrywamy my wszyscy. Jak przegrywa wszyscy przegrywamy. Przed na nami runda, w której musimy za wszelką cenę gonić w lidze. Mamy też mecze z Bodo i miejmy nadzieję, że nie tylko z nimi w LKE. Skoro więc sprawdziła się moja przepowiednia z 2020 roku, to odważę się napisać, wierząc, że i tym razem się nie pomylę. Lech obroni tytuł Mistrza Polski!

  Ukłony za Wasze głosy!

  • Grossadmiral pisze:

   Gratulacje!

  • leftt pisze:

   „Jak Lech wygrywa, wygrywamy my wszyscy. Jak przegrywa wszyscy przegrywamy.”
   Chciałbym, żeby wszyscy wzięli sobie to zdanie do serca.

  • kibol z IV pisze:

   @Didavi
   Uściślę swoją wypowiedz. Kiedyś napisałem tutaj. Idziemy po tego majstra razem.Wszyscy. Dziś napiszę …Mnie już nie po drodze z niektórymi na tym forum.
   Te wpisy są okazjonalne. Wypadało napisać i pogratulować. Przekazać berło i koronę 😉 Nie ukrywam że moimi faworytami do wygrania byli @leftt i Jacek_komentuje. Osoba moim zdaniem najbardziej nie doceniana na tej witrynie.Zawsze wolałem merytorykę niż bezwiedne puszczanie postów.Jacek udzielał się może niezbyt często , ale wystarczy spojrzeć ile jego postów trafiło do top10. Nie ukrywam że cieszę się z faktu , że wygrał ktoś komu razem z Tomaszem1973 kiedyś zaufaliśmy. Ktoś z charyzmą , konsekwencja i wiarą w to co robi. Od mej rezygnacji z pisania mineło już trochę czasu. Nigdy nie będzie mi po drodze z osobami obrażającymi Lecha , jego zasłużonych ludzi i stawiających monety za jego wtopę. Nigdy . Nawet na forum. Nigdy nie pójdę z takimi „kibicami” w jednym szeregu…Bo dla mnie to nie są kibice Lecha , ale sfrustrowana patologia którą puszcza internet. Ciesz się wygraną . Nie umniejszaj jej. Wygrałeś bo tak chciała wiara. To jest fakt ,któremu nikt nie zaprzeczy. Jeszcze raz. Wielkie gratulacje i z niecierpliwoscią czekam na meldunek … 🙂

  • Mirco pisze:

   @Didavi – szczere gratulacje!!! Też Tobie i nam wszystkim życzę, aby ten rok kojarzył się Tobie z obroną tytułu mistrzowskiego przez Kolejorza! A w plebiscycie wyszło fajnie – owszem szybko odpadłem po w drugiej rundzie, ale z Majstrem – więc lipy nie ma 😉
   Pozdrowienia dla Wszystkich uczestników zabawy i całej Redakcji!

  • Sosabowski pisze:

   Gratulacje!

  • kibic79 pisze:

   Gratulacje Didavi zasłużone zwycięstwo.

 9. melon771 pisze:

  Gratulacje dla obu finalistów:) Bardzo zacięty pojedynek

 10. Levin_9 pisze:

  Finał po którym wszyscy są zadowoleni, zwycięzca zabawy i @Ostu, ponieważ wreszcie spełniono jego prośby o głosowanie na przeciwnika. @Didavi gratulacje ? nie ukrywam że na każdym etapie głosowałem właśnie na Ciebie, (z całym szacunkiem dla pozostałych kolegów) uważam że swoją aktywnością na forum i merytoryką analiz potencjalnych transferów, zasłużyłes żeby wreszcie wygrać ten plebiscyt.

 11. Ostu pisze:

  „Jemu się to po prostu należało…”
  U dlatemu wygraną @Didavi należy traktować jako coś O C Z Y W I S T E G O…
  ….a ja wreszcie w mniejszości – niewielkiej ale zawsze – bo lubię być out of style…
  A Ty @kibol z IV się nie sadz i wracaj na Forum bo gdybym na ten przykład ja miał się przejmować tym co ludzie mówią – Ty się przejmujesz tym co piszą – to musiałbym nie żyć…
  A Twoje słowa @leftt są miłe dla mych oczu bo dostrzegam w nich – znaczy w slowach Twych a nie w moich oczach – wyrażoną „z taką pewną nieśmiałością” zapowiedź powrotu na Forum i do pisania..
  Już za 11 dni pierwsze mecze a więc „do zobaczenia…”

  • Ostu pisze:

   p a. ….i dodam jeszcze jedno – wystarczą 3 przegrane mecze z rzedu – a co ?! Niemożliwe?! – przez Papszuna i zrobi się cieplej chłopakom z Częstochowy…
   Przecież w zeszłym roku już się ciepło zrobiło pod koniec rundy…
   Drogie Panie i Panowie bardzo mili – tutaj NIC nie jest JESZCZE przegrane bo Raków to nie MC czy inny Liverpool a Papszun to nie Klopp czy inny Guardiola…

   • Mirco pisze:

    @Ostu – pełna zgoda! A nawet gdyby Raków był przysłowiowym MC, to w naszej ekstraklapie nie takie cuda były… Wszyscy pamiętamy jak w poprzednim sezonie na jesień prawie każda ekipa dojeżdżała tęczową ekipę z miasta stołecznego, jechał z nią każdy jak chciał – może teraz na wiosnę to czeka ekipę z Częstochowy?

   • kibic79 pisze:

    Powiem tak: kibicuje Lechowi, żeby wygrał wszystko w tym szczególnie w „stolycy” i pod Jasna Górą, ale nie życzę medalikom zjazdów. Mam gdzieś Papszuna , ale przyznać należy, ze Raków jest budowany konsekwentnie i z głową. Takich stabilnych rywali potrzebuje Lech, potrzebujemy my kibice Lecha i Polska piłka. Raków, Legia, Wisła , Lechia, Pogoń nieważne . Ważne żeby były drużyny które będą zdobywać punkty w pucharach i stawiać Lechowi wyżej poprzeczkę w lidze . Tylko tak możemy kiedyś zagrac w Lidze Mistrzów, mieć średnia 30 tys na mecz i konkretnych sponsorów . Może to i moje marzenia , ale jednak liczę, ze Rakow będzie wicemistrzem za plecami Lecha, za to w pucharach będzie w lidze grupowej LKE i zagra co najmniej tak jak Kolejorz w anno domini 2022.

 12. janusz.futbolu pisze:

  Szacun i gratulacje. Dla zwycięzcy przede wszystkim. Dla Ostu! I dla wszystkich co się łatwo nie obrażają, umieją się bawić i mają dystans do siebie

 13. MaPA pisze:

  Gratulacje dla zwycięzcy tej zabawy.Z tego co czytam to @Didavi z cierpliwością wody drążącej skałę osiągnął cel.Jeszcze raz gratuluję zwycięzcy jak i @Ostu.

 14. Krzys pisze:

  Gratulacje dla zwycięscy @Didavi jak również ukłony dla finalisty @Ostu. Podziękowania dla redakcji za pomysł i organizacje tego plebiscytu.
  Powodzenia w nowym roku wszystkim komentującym na tym forum bo jeśli za rok będzie kolejny plebiscyt pamiętajcie wszyscy jesteśmy wygranymi a komentarze sprawiają, że na KKSLech.com toczy się życie Kiboli Lecha Poznań

 15. Max Gniezno pisze:

  Gratulacje !!!

 16. Przemo33 pisze:

  Gratulacje dla zwycięzcy! Brawo Didavi, ale brawo też dla finalisty Ostu! Kolejny plebiscyt za nami i już można czekać z niecierpliwością na następny!
  Pozostaje jeszcze jedna kwestia. Przyznam, że byłem zaskoczony, że kibol z IV zrezygnował z udziału i obrony tytułu, a tutaj jeszcze informacje, że inni użytkownicy również tak postąpili. Nie byłem i nie jestem na bieżąco, nie znam powodów, dla których zrezygnowaliście, bo to też nie jest moja sprawa. Mogę tylko powiedzieć, że zawsze jesteście tutaj mile widziani i jeśli nawet byłyby jakieś niemiłe sytuacje czy coś, to nie musicie się tym przejmować. Ludzie potrafią napsuć krwi, ale moim skromnym zdaniem nie warto przez nich rezygnować z pewnych rzeczy. Mam nadzieję, że będziecie się tutaj udzielać i to jak najczęściej 🙂

 17. Ekstralijczyk pisze:

  Gratki.! 🙂

 18. Zbychu pisze:

  Gratulacje dla Zwycięzcy, Finalisty, Półfinalistów, wszystkich biorących udział czynnie i biernie oraz Redakcji.