Lech, Bodo/Glimt i stadion gotowi (FOTO)

Lech Poznań i Bodo/Glimt mają już za sobą ostatnie treningi przed czwartkowym rewanżem o awans do 1/8 finału Ligi Konferencji 2022/2023. Obie drużyny trenowały w podobnym czasie, ale w dwóch różnych miejscach. Gotowy na przyjęcie obu drużyn czy kibiców jest również stadion przy Bułgarskiej.Bodo/Glimt przyleciało do nas już wczoraj przed godziną 17:00 i pozostanie w Polsce do piątku. W środę nie jak zwykle wieczorem a już o 11:00 norweska drużyna odbyła godzinny trening na głównej płycie stadionu Miejskiego. Jednocześnie o godzinie 11:15 zaczął się ostatni przed rewanżem trening Lecha Poznań, który ćwiczył na jednym z bocznych boisk przy Bułgarskiej.

Jutrzejsza otoczka meczu będzie identyczna jak ta, którą poznały już osoby będące na meczach z Hapoelem Beer-Sheva, Austrią Wiedeń czy z Villarrealem. Obiekt już w środę rano był obklejony czarno-zielonymi bannerami Ligi Konferencji, reklamy UEFA zagospodarowały wiele miejsc pomiędzy trybunami. Uruchomiono także reklamy ledowe z logiem Heineken, Enterprise, Laufenn, Strauss, Swissquote, Just Eat (u nas w kraju pyszne.pl), Entain Foundation czy UEFA Respect, gotowe były również wszelkie inne oznaczenia informujące najlepiej, gdzie jutro gramy.

Ponadto przygotowane zostały ścianki sponsorskie Ligi Konferencji, w barwach rozgrywek obklejono też stół dla trenerów i piłkarzy biorących udział w konferencjach prasowych. W czwartek każdy kibic już po raz 4 w tym sezonie poczuje Europę w momencie wejścia na trybuny. Na murawie będzie rozłożona duża płachta z logiem rozgrywek UEFA Europa Conference League, kilkanaście minut przed meczem Lecha z Bodo/Glimt pojawią się herby obu klubów, krótko po godzinie 20:56 zostanie natomiast odegrana poniższa wersja hymnu Ligi Europy.

W czwartek, 23 lutego z tradycyjnym przedmeczowym i meczowym raportem na żywo prosto z Bułgarskiej ruszamy na KKSLECH.com już o godzinie 19:30. Jak zwykle podczas trwania naszej relacji nie zabraknie pierwszych zdjęć z trybun oraz z murawy. Rewanżowe spotkanie z Bodo/Glimt zacznie się o 21:00, w razie awansu do 1/8 finału Lech Poznań kolejnego rywala poznałby podczas losowania w piątek, 24 lutego, które o godzinie 13:00 zacznie się w szwajcarskim Nyonie. Rywalem byłby jeden z jesiennych triumfatorów grup Ligi Konferencji, pierwsze spotkanie 9 marca odbyłoby się przy Bułgarskiej (rewanż zostałby rozegrany na wyjeździe 16 marca). Poniżej trochę zdjęć z dzisiejszego treningu Lecha Poznań, Bodo/Glimt oraz stadionu obklejonego w czarno-zielone barwy UEFA Europa Conference League.Branding Ligi Konferencji na stadionie + ostatnie treningi Lecha i Bodo/Glimt (22.02.2023):

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

4 komentarze

 1. Bigbluee pisze:

  Pogoda na czwartek wieczór na szczęście się poprawi bo dzisiaj był nawet mróz rano. Na czwartek wieczór zapowiada się 7-8 stopni i jakis niewielki przelotny opad a więc nie jest zle.

  • versoo pisze:

   W lutym musi byc zima. Nie ma sniegu, nie bedzie wiatru, nie bedzie takze powtorki z Udinese i Bragi. Nic tylko wyjsc, grac i w ogole przyjsc na mecze, bo bilety jeszcze rano byly.

 2. Kosi pisze:

  Na dobrej murawie pila bedzie odchodzic. Obawiam sie tylko, ze odczujemy w skladzie obecnie Kvekveskiriego i Marchwinskiego juz po 20 minutach.

 3. ArekCesar pisze:

  Brak Murawskiego to trochę kłopot, ale trzeba wygrać i na 1/8 już będzie.