Porażka po ponad roku. Śląsk – Lech 2:1

O godzinie 17:30 na Tarczyński Arenie mieszczącej się przy Alei Śląska 1 we Wrocławiu, początek meczu 22. kolejki piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2022/2023, pomiędzy drużyną Śląska Wrocław a zespołem Lecha Poznań. Wszystkich kibiców Kolejorza zapraszamy do śledzenia naszego tradycyjnego przedmeczowego i meczowego raportu NA ŻYWO z tego spotkania, na łamach serwisu KKSLECH.com.

null Raport NA ŻYWO (przed meczem)

null W 32 ostatnich meczach Lecha ze Śląskiem tylko raz nie było goli (we Wrocławiu)
null 9 ostatnich meczów pomiędzy obiema drużynami to aż 27 bramek (seria 14 kolejnych meczów na 2 frontach z golem)
null Lech ostatni raz przegrał we Wrocławiu jesienią 2017 roku (5 kolejnych wizyt bez porażki)
null 11 meczów Lecha na nowym stadionie Śląska i bilans: 2-7-2
null Zeszłej wiosny Lech wygrał we Wrocławiu 1:0 po golu Skórasia, jesienią przegrał u siebie 0:1 i 1:3 (w Pucharze Polski)
null Lech ma serię 16 kolejnych ligowych wyjazdów bez przegranej (10-6-0, 24:10 i 8 czystych kont)

16:40 – Dzień dobry z Wrocławia! Na kolejnym w tym sezonie przedmeczowym i meczowym raporcie na żywo prosto ze stadionu rywala. Po 3 dniach od awansu do 1/8 finału Ligi Konferencji pora zdobyć jakieś punkty w lidze, by utrzymać to 3. miejsce.

16:42 – Bardzo zimno dziś we Wrocławiu, po drodze jeszcze momentami spore opady śniegu.

16:46 – Skład Lecha wygląda dziś jak wygląda, ławka to samo, tylko 6 piłkarzy.

16:47 – Bramkarze Lecha pojawili się właśnie na rozgrzewce, za chwilę pierwsze zdjęcia.

16:52 – Piłkarze Śląska wyszli na rozgrzewkę. Nie ma im kto poklaskać, bowiem na stadionie są pustki, sporo osób tylko na sektorze gości.

16:56 – W sektorze Lecha coraz więcej kibiców

16:56 – null

16:58 – Lech w komplecie na rozgrzewce.

17:08 – null Dziś w ramach cyklu „Oko na grę” obserwowany będzie Gio Tsitaishvili.

17:15 – Kilkanaście minut przed meczem na sektorze fanatyków Śląska są pustki. Na sektorze Lecha wręcz przeciwnie.

17:17 – „Co was tak mało?!” – pytają kibice Lecha.

17:23 – Spiker czyta składy, za 7 minut zaczynamy.

17:29 – Wychodzą! Lech na biało, gospodarze na zielono.

null Raport NA ŻYWO (mecz)

null 1 – 15 minuta

1 min. – Gramy! Mecz zaczął Lech.
2 min. – Niezła prostopadła piłka do Szymczaka, jednak bramkarz był minimalnie szybszy.
3 min. – Celny strzał Skórasia z daleka broni Leszczyński!
6 min. – Lech ma na razie wyraźną przewagę.
8 min. – Doskonała interwencja Milicia wślizgiem po kontrze Śląska i podaniu z lewej strony!
12 min. – Tym razem akcja Lecha w środku pola, na końcu dośrodkowanie Rebocho wyłapał Leszczyński.
15 min. – Kolejna kontra gospodarzy po naszym błędzie, tym razem po stracie Skórasia. Było 3 na 3.

null 16 – 30 minuta

18 min. – Marchwiński przestraszył się piłki będącej w powietrzu. Taki młody a taki nieprzytomny.
19 min. – I znowu Marchwiński. Machnął się będąc z piłką w polu karnym. Czy ktoś nauczył go myślenia?
23 min. – Pierwsza interwencja Holca od wielu, wielu minut.
26 min. – Szymczak będąc w polu karnym powinien uderzyć z pierwszej a dryblował. Tylko korner.
30 min. – Na razie wyglądamy nieźle, przydałoby się tylko więcej jakości na dziesiątce i chociaż na jednym skrzydle.

null 31 – 45 minuta

32 min. – Kontra Śląska po kolejnym naszym błędzie i stracie. Z kontrą wyszedł Yeboah, którego skasował Murawski. Kartka.
32 min. – null Będzie VAR i może być czerwona kartka.
33 min. – Jednak czerwona. Niemożliwe. Śląsk nic nie gra i jeszcze do końca meczu będzie miał przewagę.
33 min. – null A teraz nawet prowadzi 1:0 po golu z rzutu wolnego.
34 min. – Lech rzucił się do ataku. Właściwie to atakuje od początku meczu, ale to Śląsk prowadzi.
34 min. – null Zapowiada się na przerwanie passy 16 kolejnych wyjazdów w lidze bez porażki.
40 min. – Obraz gry już się zmienił. Chcąc nie chcąc bronimy się.
45 min. – Niecelna główka Marchwińskiego po dośrodkowaniu z rożnego.
45+2 min. – Do przerwy 0:1. Grając w dziesiątkę są małe szanse, by coś zmieniło się po przerwie.

null 46 – 60 minuta

46 min. – null Śmieszne. Śląsk oddał w pierwszej połowie 2 strzały, 1 celny, miał 39% posiadania piłki, a prowadzi 1:0 grając w przewadze. Rzadko się zdarzają takie rzeczy, akurat musiało to przydarzyć się Lechowi.
46 min. – Początek II połowy.
47 min. – null Skóraś uderzeniem z powietrza obił poprzeczkę!
50 min. – Szymczak to dziś defensywny napastnik. Będąc w polu karnym odgrywał do tyłu. O co chodzi?
51 min. – null TO JEST NIEMOŻLIWE! Gio po podaniu Szymczaka nie trafił do siatki marnując coś więcej niż setkę! Musiało być 1:1!
55 min. – Niezłe 10 minut Lecha po przerwie.
57 min. – null 2:0. 2:0 po asyście Gio do Yeboaha. Kompromitujący występ Gruzina.
60 min. – Kolejna zmarnowana setka przez Lecha. To już bez znaczenia.

null 61 – 75 minuta

61 min. – null Pereira za Czerwińskiego.
65 min. – Lech próbuje atakować. Na próbach się kończy.
68 min. – Poznaniacy biją głową w mur.
69 min. – null Kartka dla Kvekveskiriego.
69 min. – Cięte dośrodkowanie Pereiry do nikogo.
70 min. – null Amarak za Marchwińskiego, Sousa za Gio.
72 min. – null Śląsk też będzie grał w dziesiątkę. Wylatuje Garcia.
73 mim. – null Śląsk prowadzi już 3:0 po tym Holec nie umiał normalnie wyjść z bramki i wybić piłki. Oby to był to ostatni mecz kolejnego wynalazku genialnego działu skautingu.
73 min. – Sędzia po VAR anulował tego gola.

null 76 – 90 minuta

77 min. – Ataki Lecha osłabły.
81 min. – Zostało 9 minut. Może się uda nie przegrać wyżej.
85 min. – Oprawa kibiców Lecha:

86 min. – Łatwo zmarnowana kontra przez gospodarzy. Strzał był nieprzemyślany.
88 min. – Po zagraniu z lewej strony do siatki z bliska trafił Skóraś. 1:2.

null Skóraś
null Amaral

89 min. – Kolejna akcja Lecha po której piłkę wyłapał bramkarz.
90 min. – Jeszcze 7 minut.
90+2 min. – Zepsuty korner przez Amarala.
90+6 min. – Już się chyba nie uda.
90+7 min. – Koniec. Lech w swoim stylu przegrywa pierwszy ligowy mecz wyjazdowy od 20 lutego 2022 roku. Kolejorz nie jest już na podium.

null null 22. kolejka PKO Ekstraklasy 2022/2023, niedziela, 26 lutego, godz. 17:30
null WKS Śląsk Wrocław – KKS Lech Poznań 2:1 (1:0)

null Bramki: 34.Exposito 57.Yeboah – 88.Skóraś

null Asysty: 1:2 – Amaral

null Żółte kartki: Konczkowski, Garcia, Olsen – Kvekveskiri

null Czerwone kartki: 72 min. – Garcia (za drugą żółtą) – 33 min. – Murawski (za faul taktyczny)

null Widzów: 13922

null Sędzia: Frankowski (Toruń)

null Sędzia techniczny: Ostrowski

null Sędziowie boczni: Boniek, Winkler

null Sędziowie VAR: Pskit, Siejka

null Śląsk: Leszczyński – Bejger, Poprawa, Gretarsson – Konczkowski, Olsen, Bukowski (70.Rzuchowski), Garcia – Yeboah (78.Samiec-Talar), Exposito, Leiva (89.Borys).

null Rezerwowi: Szromnik, Stawny, Gerstenein, Łyszczarz, Rzuchowski, Jastrzembski, Borys, Samiec-Talar, Quintana.

null Lech: Holec – Czerwiński (61.Pereira), Dagerstal, Milić, Rebocho – Murawski, Kvekveskiri – Tsitaishvili (70.Sousa), Marchwiński (70.Amaral), Skóraś – Szymczak.

null Rezerwowi: Bednarek, Pereira, Żukowski, Amaral, Sousa, Ba Loua.

null Kapitanowie: – Murawski

null Ustawienia: 1-3-4-3 – 1-4-2-3-1

null Trenerzy: Djurdjević – Van den Brom

null Obserwacja „Oko na grę”: Tsitaishvili

null Stan murawy: Dobry (równa płyta boiska)

null Pogoda: 0°C, pochmurno

null Miejsce: Tarczyński Arena (aleja Śląska 1, Wrocław)

Autor zdjęć: Dawid Ćmielewski

422 komentarze

1. Kibic z Bydgoszczy pisze:

Jakie wzmocnienia takie możliwości rotacji, ale czy mógłby ktoś uświadomić Latającego Holendra, że wincyj rotacji nie znaczy lepij ?

2. smigol pisze:

Szkoda ze nie ma za bardzo kim postraszyć z ławki.

3. Pawel68 pisze:

Amaral nawet jak wejdzie to nie sądze przy tej sytuacji żeby umierał za Broma…

• Michu87 pisze:

Kvekve jak Skoras są daremni. Nic nie wnoszą do zespolu. Jak drugiemu nie można odebrac, że biega. Tak pierwszy udaje tą czynność i spowalnia każda akcje. No i as Marchewa który jest imitacja piłkarza.

Śląsk gra to samo gówno co inne drużyny z nami. Czyli nasza strata i kontra. Bromek co ty z nimi trenujesz? Bo z przodu zero jakiś schematów. Nawet stałe fragmenty lipa. Dawać Amarala za Marchewe. Przynajmniej będziemy grać 11 na 10.

4. Pawelinho pisze:

Brak słów na to co Lech pokazuje w lidze….

5. Didavi pisze:

Jeśli sędzia ma wybór czerwona lub żółta to przeciwko nam wybór jest oczywisty. Klub już dawno powinien zareagować. Nieuznane karne, nieuznany prawidłowy gol Ishaka, teraz czerwona. A klub nie potrafi nawet odwołać się od żółtej, też nieprawidłowej Ishak. Będę nas tak kręcić zawsze bo takie jest przyzwolenie.
    A co do meczu. Za chwilę cały wywalczony współczynnik będzie można sobie do śmieci wyrzucić, ale kary za limit nie zapłacimy i promowanie w toku! A brak reakcji Broma po kartce to już w ogóle jakiś absurd.

• Pawelinho pisze:

Idealnie w punkt, ale niestety do tego obecny zarząd do tego doprowadził, że sędziowie robią z Lechem co chcą!

• Bigbluee pisze:

Dobrze mówisz a 90% ludzi i tak będzie patrzyć przez różowe okulary związane z meczem z Bodo i Villarrealem. Mówię twk Mo rozmawialem z wieloma osobami i każdy ma amnezje na grę w lidze. Ale dzisiaj Brom przypomniał skutecznie jakie gówno gramy w lidze na własne życzenie.

• slavo1 pisze:

A kogo on tam może wrzucić – zamiast Murawskiego nie ma. A to jest błąd VdB. Poważny i to kolejny, kolejny i kolejny. Za dużo ich.

• Didavi pisze:

Pierwszą reakcją powinno być wejście Sousu na 8 w miejsce Marchwińskiego.

Tak być powinno, ale niestety ? będzie grał bez względu na wszystko co niestety będzie z niekorzyścią dla Lecha. Po prostu ręce opadają….

6. Bigbluee pisze:

I co. Teraz wstawi Souse do gry ofensywniej w to szambo i na wynik 0:1 i każdy powie że Sousa nie dał nic i jest słaby.
    Wyprzedzam sytuację i mówię od razu że tu nie ma z kim po prostu grac. Gio zero. Skóras zero. Wejdzie Sousa i nic nie zrobi sam bo tu nie ma komu dograć.

7. olos777 pisze:

Już ostatnio pisałem,że taka bezsensowna rotacja doprowadza do tego,że żaden piłkarz nie jest w formie.Jeżeli nie mają sił biegać co 3 dni,to lepiej niech idą pracować w fabryce!

8. Di Stefano pisze:

Nie no to jest jakieś fatum. Miażdżącą przewagę zamienić na taką sytuację w której ciężko będzie o remis…nieeee

9. John pisze:

Skóraś,i te jego straty.
    Murawski,doświadczony zawodnik,nie może faulować w takiej sytuacji.
    Kolejną przerwę sobie zrobił.
    Marchwiński nie potrafi trafić w piłkę, Kvekve też ch*jowy.

10. Gadzuki pisze:

Zawsze mnie to śmieszy tydzień temu Var nie może podjąć decyzję w sytuacji niejednoznacznej a dziś 3 min oglądania i może podjąć decyzję, a na pewno nie było to sytuacja niejednoznaczna. szkoda gadać Skóraś i ten wyrób piłkarsko podobny nic nie wnoszą do gry i powinni wylecieć.

11. slavo1 pisze:

Śląsk to obecnie najsłabsza ekipy PRL-ligi. A mimo to wygrywa z nami. Lech jest lepszy w każdym miejscu – ale to za mało. A bramka wpadła .. no cóż … mam wrażenie, że Holec został złapany na kroku w lewo. Świetny strzał – ale zareagować choć proforma, to mógł. W tym aspekcie (betonowe nóżki) to kopia Bednarka. Nawet nie spróbował … Kuźwa jak oni ich znajdują? Jakieś specjalne wymogi dla bramkarzy? Na szczęście jest wypożyczony.

• Pawlisko pisze:

Cała nadzieja w Mrozku. Tak wiem, że dziś zrobił babola, ale kiedyś każdemu się zdarza. Obawiam się tylko, że te asy go nie wykupią ze Stali.
      No, a za tydzień przyjeżdżają betony, po wczorajszym wpierdolu u siebie od Radomiaka. Podobnie jak Zagłębie, wcześniej przegrało po słabym meczu u siebie. Pewnie przebieg meczu w piątek możemy już obstawiać w ciemno.

12. tylkoLech pisze:

Kopiuj, wklej z meczu z Zagłębiem. 3 kontry – strata 3 bramek i czerwona kartka, a „dryblerzy” zabawa i strata. Jak nie umiesz, to się nie baw. A na ławce plaża. Może Pan trener trochę odpuściłby te rotacje, bo to się dobrze nie skończy i nawet pucharów za rok nie będzie

13. Bart pisze:

Najważniejszym transferem z ostatnich lat będzie jak Marchewa stąd kurwa odejdzie. Gdziekolwiek. Oczy krwawią od oglądanie tego zagubionego chłopaka. Gramy w 10 bo w klubie nieustannie ślepo wierzą że on nagle odpali. Miał na to cztery lata i w tym czasie nie zrobił żadnego progresu. Ile można?

14. selda pisze:

Okej, tutaj już się nic istotnego nie wydarzy. Mecz w plecy. Można się rozejść.

15. olos777 pisze:

Szymczak-….”chłopacy mają dużo jakości”….
    Po pierwsze chłopacy są w burdelach,po drugie wam się wydaje,że macie jakość.Inaczej,wy macie „jakoś”-Jesteście fajni,tacy nie za dobrzy.

16. Kibic z Bydgoszczy pisze:

Co do bramkarza to po tym meczu będziemy mieli już jasność. Czekamy na Mrozka jak na papieża.
    Rudko z Holcem już się wykazali.
    Obrońcy Pelego: Już zagrał. Możemy chociaż skomentować jego pierwszą zajebistą połowę?
    Co do pierwszej połowy meczu. Sędzia już ustawił wszystko. Trzeba mu teraz zapłacić. Nie mam pretensji o kartkę czy rzut wolny. Ale kurwa o to, że gdyby to była elSzmata, to nawet Varu by nie było.

17. arturlag pisze:

To jest jeszcze do wygrania tylko od początku drugiej połowy zdjąć ?, Kvekwe i Gio. Mamy krótka ławkę ale jest trzech pomocników i trzeba ich wstawić. Gorzej już nie będzie

18. Wielkopolanin pisze:

Sinusoida trwa …

19. mahum pisze:

Zauważyłem, że po stałych fragmentach zazwyczaj jednym z asekurujących piłkarzy był Murawski, który jest jednym z najwolniejszych naszych zawodników. Gdyby obok Murzyna był Skóraś, Rebocho lub Czerwiński do tej czerwonej kartki by nie doszło.

20. Renegat pisze:

Oprócz oczywistej kwestii dyspozycji pewnych zawodników zastanawiają mnie 2 rzeczy:
    1. Czy jedynym sposobem na zdobycie bramki musi być dośrodkowanie ze skrzydła?! Czyżby zapomnieli, że można strzelać z dystansu?
    2. Czy oni w ogóle ćwiczą stałe fragmenty gry?!

• olos777 pisze:

Ja się zastanawiam,czy oni w ogóle na tych treningach coś robią!

O tym pisalem już 4 miesiące temu bo nic kompletnie nic nie widać z treningów na meczach. Ale wtedy byłem jebany ze wie nie znam a trener wie lepiej.

21. tomasz1973 pisze:

Może zrozumiałbym to co Brom odpierdala ze składem, gdybyśmy ze Szwedami grali w najbliższy czwartek, ale nie, my kurwa gramy za 2 tygodnie, a facet zabiera 5 na ławkę, odstawia jaja z rotacją jedzie dwoma stoperami jedną „6”, chociaż jeszcze nie dawno nie wyobrażał sobie składu bez tychże dwóch „6” w wyjściowym składzie, ma jednego napastnika, na dodatek junuiora, ale wzmocnień nie potrzeba. Wśród zawodników, których zabrał do Wrocławia ma dwóch, którzy do tej pory nie zagrali nawet minuty, z czego śmiesznego kiwaczka Gio wystawia od pierwszej minuty…jpd o chuj temu facetowi chodzi?
    No, ale promocja trwa, minuty juniorom zaliczone, chuj, że drugi raz pkt pójdą się jebać i za chwilę szansa na przyszłoroczne puchary! A przypomnę tylko, że mecz z ległą, Rakowem, Widzewem, pogonią, Cracovią dopiero przed nami!

• smigol pisze:

Plan wesołego Bromka jest taki że golimy wszystkich w tych meczach i zgarniamy komplety punktów. Proste ???

• tomasz1973 pisze:

A i jeszcze jedno, Skóraś niech przestaje zamieniać się w Gio, bo też zaczyna sie kiwać sam ze sobą.

• Kibic z Bydgoszczy pisze:

On jest jeszcze w amoku po Budzie ?

22. mario pisze:

nie widziałem ostatnich 15 minut pierwszej połowy, ale widzę że gramy w 9?

23. Hazaj pisze:

Co do rotacji. Nazwijmy to- test „ławki”. Test ze Śląskiem akurat nie jest bezcelowy. Tylko że co z tego że tzw wnioski bezcelowe, bo i tak wiadomo- jak gra 1 wybór to OK jak jest 2-gi wybór „daleko jest od OK”. Co dziwi to że są tzw „młodzi” którzy jakoś nie „są próbowani” . Czyli próbowqani ci co są najoczywiściej nędzni ( nazwisk nie ma co pisać), a ci co mogliby pobiegać… nieobecni. Nijak tej logiki nie można pojąć.
    A jeśli Sobiech/Marchwiński/Cwitaiszwili lepsi od Wilaka/Tomczyka/Antczaka /Olejnika/Dziuby to…. nie mam pytań co do „jakości wychowanków”.

24. Bart pisze:

Skończy się tak że nie awansujemy do pucharów i z tymi wysokimi kontraktami zostaniemy jak Himilsbach z angielskim

• El Companero pisze:

ale tak będzie, Rutek będzie sobie liczył kasiorę zarobioną na pucharach i ma na to cały rok. Potem powie że brak awansu to strata finansowa klubu i drużyny nie wzmocni. I znowu poczekamy 7 lat na poprawę sytuacji.

25. Wielkopolanin pisze:

I jak przejebią to nas po tej kolejce beniaminek wyprzedzi, portowcy dogonią punktami a puchary zaczną odjeżdżać. Powód do optymizmu nie ma bo zdobywamy mało bramek na wiosnę a mityczna szeroka ławka jak to z mitami bywa, jedni w nie wierzą inni nie. Śląsk wiele nie musi zrobić żeby utrzymać te 3 pkt.

Narazie odjeżdza nam Szmata. A o to im wszystkim najbardziej chodzi.
      Ale jak Brunek dalej będzie tak rotował składem to zaraz odjedzie trzecie miejsce zanim ten pan wyląduje na odwyku.

26. Wielkopolanin pisze:

Takie setki …

27. tomasz1973 pisze:

Jpd, taki chuj dostaje piłkę sam na sam 5 m od brami i strzela w bramkarza.

28. Didavi pisze:

Idź w pizdu Citaiszwili. Do wisły. Do 1 ligi. Tam się nadajesz. Dlaczego gra piłkarz, który i tak nie będzie wykupiony!

• Wielkopolanin pisze:

I tak wygląda minimalizm zakupowy klubu … Udo się albo się nie udo …

29. Pawlisko pisze:

Kurwa no NIE MA PROBLEMU Z WYKORZYSTYWANIEM SYTUACJI.

30. Jakub80 pisze:

Masakra, jak można tego strzelić. Który to mecz gdzie nie potrafimy strzelić z 5 metrów

31. slavo1 pisze:

Ale jesteśmy zajebiści – nawet Rebocho się kiwa obok swojej 16, a Tsi trafia w 0.5m2 obrysu bramkarza z 4 metrów. Ja bym nie mógł byc trenerem – bo bym go natychmiast zdjął. Natychmiast.

32. Bigbluee pisze:

Gosc nie wsaje z ławki a dzisiaj ma pierwszy to zagrał tak jak umie czyli w bramkarza na pustą

33. Miglantz pisze:

Gio idź pan w pizdu

34. leftt pisze:

Tak to my do pucharów nie wejdziemy. Niby udajemy wybitną drużynę a błędy popełniamy orlikowe. Dajemy się łatwo skontrować, bramkarz nie umie ustawić się do wolnego, napastnik nie strzela patelni.

35. Jakub80 pisze:

Jakim słabym zespołem jest Śląsk, grają o jednego więcej i ustawili autobus. Takie ekipy powinniśmy klepać po 3-0 a my …. szkoda gadać.

36. smigol pisze:

Potrzeba nam więcej Miličów

37. slavo1 pisze:

@Tomasz1973 -zgadzam się z tobą. VdB idź w pizdu do Nederlandów. Pieszo.

38. Sapuaro pisze:

O kurwa, Gio jaka asysta…

39. Wielkopolanin pisze:

Taktyka w chuj …

Przegrywasz i rozgrywasz na a siłę na swojej połowie piłkę…. Przecież ta drużyna sama daje dupy

43. Pawlisko pisze:

Bramkarz to chyba nic ekstra nie obroni nigdy.

47. tomasz1973 pisze:

Najpierw nie strzeli z 5 metrów, a teraz wyłoży patelnie rywalowi…Brom palancie długo jeszcze będziesz tego zjeba trzymał na boisku?

48. Pawelinho pisze:

i już 0:2 w plecy ten mecz jest już na straty….

49. Jakub80 pisze:

Jak się nie wykorzystuje swoich setek to potem tak jest

50. slavo1 pisze:

Wcześniej napisałem, że będzie 2 albo 3, bo brak 6 i że trzeba zdjąć Citaishvili czy jak mu tam… No ale nie ja jestem trenerem Lecha a VdB.

51. Renegat pisze:

Czy nie lepiej już brać młodziaków z Akademii? Chyba więcej szkód niż Gio by nie narobili…

52. Pawel68 pisze:

Wszystkie celne strzały wpuszcza!Gio super asysta i z 5 m nie potrafi o inac bramkarza!A ten zjebany Brom na co czeka!

53. Kibic z Bydgoszczy pisze:

Kiepscy nadal kiepscy, ale od czego jest Lech. Szkoda im się ich zrobiło i postanowili ich trochę podbudować.
    Pisałem przed meczem, że Puchar Konferencji wielu osobom przesłania rzeczywistość.

• Hazaj pisze:

Tobie chyba przesłania nie mnie. Rozgrywki w UEFA to GRA W PIŁKĘ. I dlatego nie ma co robić porównań. A tak dokładniej… Lech powinien ten mecz WYGRAĆ grajśąc przecież od 33 minuty w DZIESIĘCIU a tak naprawdę w… SIEDMIU (odliczam jeszcze Marchwińskiego, Cwitaiszwili). Grając w siedmiu na 11 tu to nie da się grać nawet z Huraganem Objazda!
      Generalnie- lekcja potrzebna i bardzo bolesna dla mnie bo Kiepscy to drużyna po prostu LIGOWA.
      Ciekawe ile jeszcze minut „dostanie” w lidze Cwitaiszwili i Marchwiński. Będę je liczył poczynając od dzisiejszego meczu!

A tyn skąd się tu wziął? Z której łapanki jesteś cycu?

54. Pawlisko pisze:

Zauważyliście gdzie był bramkarz Śląska przy strzale Skórasia. W samym kurwa narożniku bramki frunął i według mnie by to wyciągnął. A nasi jak strzał idzie metr od nich to nigdy nie doskoczą jakoś.

55. Didavi pisze:

Gola nie ma, ale asystę zaliczył!!! Wystawianie takiego składu, a w nim zawodnika, który nie grał od listopada i który i tak odchodzi to jest sabotaż Panie Brom. Ale nie pierwszy i nie ostatni na pewno. Żadne Bodo i Villarreal tego nie zmienią. Brom do wywalenia.

Zarząd musi mieć człowieka który gra razem z nimi, nie takie blamażem już znosili…

56. yossarian pisze:

Typowy Lech. Piłkarze się zmieniają. Trenerzy też. A my zawsze to samo. Jesteśmy przegrywami, którym raz na jakiś czas coś wyjdzie.

57. smigol pisze:

Bramkarz rywali ma oczywiście dzień konia, typowy mecz Lecha. ??‍♂️

58. El Companero pisze:

jak na Mistrza Polski przystało, szykuje się kolejny wpierdol ze szmaciarzami ze środka tabeli.

59. Jakub80 pisze:

Ale my jesteśmy daremni pod bramką. Ktoś w ogóle ćwiczy z nimi wykończenie akcji?

60. Krzysztof pisze:

Kurtyna!

• Bryx03 pisze:

Mam nadzieję, że nikt więcej nigdy nie będzie mówił o potrzebie pozyskania nowego bramkarza za Bednarka, bo takie porazki są właśnie przez takie komentarze, mieliście Rudko, macie Holca

No jaaaasne, bo Bednarek to jest ale as! Kurwa normalnie do reprezentacji niech go biorą! Dupy z linii Beny Hil nie oderwie, ale nam nikogo na tę pozycję nie trzeba!

61. olos777 pisze:

Nasz pomysł na bramki?Joel i jakoś to będzie-no właśnie,jakoś!

62. Wielkopolanin pisze:

Masochistą nie jestem ale oglądając czasem mecze Lecha zastanawiam się czy oby się nie mylę.

63. Hazaj pisze:

Może Cwitaiszwili osiągnie NOTĘ MARZEŃ u kiboli czyli…. 1,0 ? Ma spore szansę by zaistnieć w tzw „klasyfikacji minimum”.

64. Kibic z Bydgoszczy pisze:

Pereira za Czerwińskiego?
    Komu ma dzisiaj dać dokładne podanie?
    I to już wszystko na dzisiaj panie Brum?
    Czy masz jeszcze jakąś ciekawą rotację?

65. Radomianin pisze:

Ta cipa gruzińska powinna zostać odrazu ściągniętą i wysłana do rezerw. Trener tragedia co on robi? Baran jeden. Gdzie Amaaral

66. Bigbluee pisze:

Bigbluee 26 lutego 2023 o 16:29
    Pisałem wiele razy ale tylko garstka rozumie i ten skład to jest kolejny przykład. W Lechu nie ma rotacji. Są idiotyczne nielogiczne zmiany. Nie może być tak że gość nie podniósł się z ławki. Od początku rundy i nagle gra w pierwszym. Jedyny wyjątek to bramkarz. Sousa. Przepraszam, ile on ma lat? Ile meczow zagrał ostatnio aby siedziec na ławce. Od niego powinno się zaczynać ustalanie składu w takim meczu bo OCZYWISTE JEST ze muszą być jakaś rotacja ale bez przesady.

No ale Kurwa mac tulipan wie lepiej. Ja się nie znam

My się nigdy nie znamy, a zawsze na końcu okazuje się, że wychodzi na nasze czyli kibic ma racje…eh

Za chwilę przyjdzie tomek27 i Ci wytłumaczy, że się nie znasz, bo Bromek pogodził ligę z pucharami!

67. Miglantz pisze:

Ludzie, Milic nie jest napastnikiem. Od tego są inni. No ale jak Marchewka boi się pilki, farbowany szmaciarz nie trafia z 5m wszystko opiera się na zasadzie „a chuj wrzucę se piłę, może ktoś dotknie” to o czym tu mowimy

68. olos777 pisze:

Już chyba wszystkie zespoły w tej śmiesznej lidze widzą,że na nas wystarczy grać nawet nie super w obronie,tylko się cofnąć i czekać aż nasi sami coś odpier..ą i mecz wygrany.

69. El Companero pisze:

w sumie to zawodnik, który dostaje czerwoną kartkę i przyczynia się tym do osłabienia zespołu i porażki w meczu, powinien płacić karę finansową w klubie. Ale taką conajmniej 2 tysiace zł.

70. Pawel68 pisze:

Obrońcę zmienia,a tyłu nieudaczników biega?Brom to jest jednak stan umysłu!

71. Pawel68 pisze:

Teraz debil zmiany robi po meczu!

72. Miglantz pisze:

No i nie ma dwóch największych cip na boisku

73. Erwin pisze:

Kurwa nie wierzę, Kakarotto out, Amaral wchodzi, co tu się dzieje, trenerze jak Ty mnie teraz zaimponowałeś, w końcu zagramy 10 na 10 po czerwonej dla maliniaka.

74. olos777 pisze:

Hahahahahahahahahahahah

75. slavo1 pisze:

Wg mnie spalony.

76. Pawelinho pisze:

0:3 aż człowiek nie wie co napisać…po takiej kompromitacii.

77. Pawel68 pisze:

Rozgonić tę bandę nieudaczników!K…brak słów!

78. Miglantz pisze:

A nie. Potrzymaj mi piwo. Jebany bramkarzopodobny twór

79. Gadzuki pisze:

Kto skautuje tych bramkarzy amatorów ja pierdole

80. Kibic z Bydgoszczy pisze:

Panowie w tej sytuacji trzeba znaleźć sobie inne dodatkowe zajęcie. Inna drużyna to nie. Najwyżej bedę do ostatnich dni kibicem przegrywów.
    Ja po meczu spadam na kurs angielskiego. Napić już się w życiu napiłem, zresztą nie ma takiej ilości alkoholu żeby wyleczyć tym smutek po tym co Latający Holender odpierdala.

81. El Companero pisze:

ręka jak ciul

82. Mansfield pisze:

Ręka kurwa mac!!!

83. tomasz1973 pisze:

Berg dał dzisiaj „wykazać” się 70 min pajacowi z Gruzji, który de facto zajebał mecz, najpierw nie strzelił dwu sety, a potem wystawił patelnie Yboachowi, ale pierwsza zmiana mimo wszystko to Pereira za Czerwińskiego, no bo przecież wrzutka z prawego skrzydła to jedyne co ten psędotrener wypracował z zespołem. Sousa i Amaral wchodzą po 70 min ratować wynik…
    Właśnie jest 0-3, teraz niech za Marchwińskiego wchodzi Bednarek! A co, jak się bawić to się bawić, już jest „wesoło”, a będzie jeszcze lepiej, Bromek ze sobą z Holandii zapewne towaru dużo przywiózł.

Bardzo dobrze prawisz. Ty i ja to widzimy że „piłka na Pereire” to jedyna taktyką. Pisze to od poniedziałku catku sezonu ale my się nie znamy. Chuj tam. Wygraliśmy z Villarreal i z Bodo. Ci co mówili że trener do dupy to się nie znajo.

84. Zbychu pisze:

Będzie ręką?

85. Sapuaro pisze:

Gdyby wynik był na styku to by nie było ręki odgwizdanej, a tak to już nic nie zmieni.

Dokładnie. To było analizowane. Jest 2-0. Dajmy rękę i tak wygrają.

86. Pawlisko pisze:

Nad czym oni tyle myśleli. Przecież ten var to żenada.

87. picia7 pisze:

Cwita spalony holec spalony marchewka spalony , zastanawiam się czy czasem nie będzie klątwy Bednarka i każdy kto będzie chciał go wygryźć nie będzie odpierdalal pajacykow

88. Levin_9 pisze:

Ewidentna ręka, nad czym się zastanawiali tyle minut.

89. tylkoLech pisze:

Ktoś mi powie, po co wymieniać przeciętnego bramkarza na słabszego?
    W meczach że Śląskiem to już 3. „zdolny łapacz”, a efekt ciągłe ten sam ?

90. El Companero pisze:

Holec dziś jak Dolha kiedyś. Nic już niego nie będzie. Rudko pewnie wróci za tydzień a latem Mrozek jako drugi.

91. yossarian pisze:

Jaka ręka? A ta czerwona dla Śląska to mega naciągana, . Jednak sędziowie czasami nam pomagają. Brom won.