Lech kolejny raz gotów na Europę (FOTO)

Lech Poznań ma już za sobą ostatni trening przed pierwszym meczem w ramach 1/8 finału Ligi Konferencji 2022/2023. Niemal gotowy na przyjęcie obu drużyn czy prawie 40 tysięcy kibiców jest również stadion Miejski przy Bułgarskiej.Lech Poznań swoje trzecie i ostatnie zajęcia przed pierwszym meczem z Djurgardenem Sztokholm odbył dziś po godzinie 11:00 na jednym z bocznych boisk stadionu Miejskiego. W treningu udział wziął rekonwalescent Lubomir Satka, pierwszą jego część jak zwykle poprowadził Antonin Cepek, który głośno i zdecydowanie prowadził środowe zajęcia.

Z kolei Djurgarden Sztokholm przebywa w stolicy Wielkopolski od wtorku. Szwedzi przybyli do nas wczoraj przed 13:00 i wieczorem trenowali na jednym z bocznych boisk przy Bułgarskiej. Dziś będą ćwiczyć już na głównej płycie stadionu, ostatni trening DIF zacznie się o godzinie 19:00, wcześniej udział w konferencji prasowej wezmą przedstawiciele wicemistrza Szwecji.

Jutrzejsza otoczka meczu będzie identyczna jak ta, którą poznały już osoby będące na meczach z Hapoelem Beer-Sheva, Austrią Wiedeń, Villarrealem czy z Bodo/Glimt. Obiekt już w środę rano był obklejony czarno-zielonymi bannerami Ligi Konferencji, reklamy UEFA zagospodarowały wiele miejsc pomiędzy trybunami. Uruchomiono także reklamy ledowe z logiem Heineken, Enterprise, Laufenn, Strauss, Swissquote, Just Eat (u nas w kraju pyszne.pl), Entain Foundation czy UEFA Respect, gotowych było wiele innych oznaczeń informujących najlepiej, gdzie jutro gramy.

Ponadto przygotowane zostały ścianki sponsorskie Ligi Konferencji, w barwach rozgrywek obklejono też stół dla trenerów i piłkarzy biorących udział w konferencjach prasowych. W czwartek każdy kibic już po raz 5 w tym sezonie poczuje Europę w momencie wejścia na trybuny. Na murawie będzie rozłożona duża płachta z logiem rozgrywek UEFA Europa Conference League, będą specjalne komunikaty na telebimach, kilkanaście minut przed meczem Lecha z Djurgarden pojawią się herby obu klubów, krótko po godzinie 20:56 zostanie natomiast odegrana poniższa wersja hymnu Ligi Europy.

W czwartek, 9 marca z tradycyjnym przedmeczowym i meczowym raportem na żywo prosto z Bułgarskiej ruszamy na KKSLECH.com już o godzinie 19:25. Jak zwykle podczas trwania naszej relacji nie zabraknie pierwszych zdjęć z trybun oraz z murawy. Poniżej trochę zdjęć z dzisiejszego treningu Lecha Poznań oraz stadionu obklejonego w czarno-zielone barwy UEFA Europa Conference League.Branding Ligi Konferencji na stadionie + ostatni trening Lecha Poznań (08.03.2023):

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

5 komentarzy

  1. Kosi pisze:

    Lubomir Satka? Szczerze zapomnialem, ze on jeszcze gra w Lechu

  2. 07 pisze:

    Wygwizdajcie prosze hymn uefa przed meczem. Jedna z najwiekszych korupcyjnych mafii.

Dodaj komentarz